تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی

آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکزآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-18آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-19آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-20آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-21
قیمت از 69.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / مرکز
 • 55 m² - 125 m²
 • 1+1, 3+1 dp
 • 1, 2, 3
 • 3, 4
 • 2
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 1.5 km
 • 25 km
شماره ملک BLK-086

3 دلیل اصلی برای خرید

• مجتمع مسکونی با ویژگی های غنی
• آپارتمان مبله با مواد با کیفیت و درجه یک
• نزدیک به دریا و امکانات محلی

آپارتمان های آماده تحویل با مبلمان مدرن در بلک در فاصله 1.5 کیلومتری دریا

آپارتمان های مدرن در بلک، 1 کیلومتر تا مرکز واقع شده است. این منطقه میزبان زمین های گلف معروف، سواحل شنی، امکانات اجتماعی و هتل های مجلل می باشد. این منطقه فرصت بسیار خوبی را برای سرمایه گذاری و زندگی عالی فراهم می کند. استفاده از فعالیت های ورزشی، استانداردهای زندگی بالا در تعطیلات در این منطقه آرام امکان پذیر است.

این آپارتمان ها در بلک تنها چند قدم با امکانات مورد نیاز زندگی روزمره فاصله دارد: مارکت ها، بازار عمومی، ای تی ام، پارک ها، بازار عمومی، کافه ها، رستوران ها و ایستگاه های اتوبوس میباشد. این آپارتمان ها 1.5 کیلومتر تا ساحل، 1 کیلومتر تا مرکز منطقه، 9 کیلومتر تا پارک آبی تم، 4 کیلومتر تا زمین های گلف و پارک آبی، 27 کیلومتر تا موزه مجسمه های ماسه سنگ آنتالیا، 19 کیلومتر تا تئاتر آسپندوس و 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی فاصله دارند.

این مجموعه مسکونی از 8 بلوک با همکف + 2 طبقه و در کل از 54 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای مناطق کاربردی مشترک مانند باغی با طراحی زیبا، مسیرهای پیاده روی، 4 استخر شنا، استخر کودکان، ژنراتور، زمین بازی کودکان، پذیرش، رستوران، اسکله، مناطق نشیمن، پارکینگ ماشین، سرایداری، دوربین امنیتی 24/7 سیستم و نگهبانی میباشد.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های 1 خوابه طبقه باغ دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک توالت، یک حمام اختصاصی و یک بالکن است.

آپارتمان های دوبلکس 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی و 3 بالکن است.

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، 2 حمام اختصاصی و 4 بالکن است.

این آپارتمان های مدرن مبله در بلک مجهز به مواد با کیفیت درجه یک مانند تهویه مطبوع، کابین دوش، لوازم آشپزخانه، کرکره اتوماتیک، سیستم گرمایش آب مرکزی، آیفون تصویری، سیستم آنتن ماهواره، شومینه، دیوارهای داخلی با روکش سنگ و اینترنت است.

 

ویژگی های عمومی آپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی

آپارتمان / بلک / مرکز

نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 69.000 €3+1 آپارتمان 139.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 17.06.2021 15:36:30

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های دارای حیاط و استخر درمرکز بلکآپارتمان های دارای حیاط و استخر درمرکز بلک49.900 €2+1, 2+1 dpمرکز / بلکریور گلف ریسورت در بلکریور گلف ریسورت در بلک45.000 €1+1مرکز / بلکآپارتمان مبله ی آماده تحویل در یک مجتمع دارای استخر در بلکآپارتمان مبله ی آماده تحویل در یک مجتمع دارای استخر در بلک71.300 €2+1مرکز / بلکآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیهآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه75.000 €2+1مرکز / بلک