تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه

ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, بلک / قدریهویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, بلک / قدریه - videoویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, بلک / قدریه - videoویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, بلک / قدریه - videoویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, بلک / قدریه - videoویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, بلک / قدریه - videoویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, بلک / قدریه - videoویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, بلک / قدریه - videoویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, بلک / قدریه - videoویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-1ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-2ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-3ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-4ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-5ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-6ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-7ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-8ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-9ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-10ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-11ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-12ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-13ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-14ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-15ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-16ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-17ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-18ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-19ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-20ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-21ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه, تصاویر داخلی-22
قیمت 260.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / قدریه
 • 240 m²
 • 4+1 dp
 • 4
 • 3
 • 2007
 • 2
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 3 km
 • 21 km
شماره ملک BLK-037

3 دلیل اصلی برای خرید

• کاملا مبله
• حریم خصوصی در مجتمع
• مناسب برای حیوانات خانگی

ویلا 4+1 دوبلکس در بلک نزدیک به زمین های گلف و پارک سرزمین عجایب

ویلایی در بلک برای فروش در یک مجتمع بین بلک و کادریه واقع شده است. بلک که یکی از مقاصد تفریحی در آنتالیا است، یک ستاره درخشان در بخش گردشگری می باشد. این منطقه به دلیل زمین های گلف در سطح جهانی و سواحل شنی با پرچم آبی معروف است. هتل های بسیار لوکس، مجتمع های مسکونی و همچنین مراکز تفریحی و ورزشی طیف گسترده ای از هتل ها را در خود جای داده است. بلک فرصت سرمایه گذاری بسیار خوبی در بخش املاک و مستغلات در تمام فصول سال را ارائه می دهد.

این ویلای فروشی در بلک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند بازارها، سوپر مارکت ها، بازار عمومی، پارک ها و حمل و نقل عمومی نزدیک است.

این ویلا در فاصله 3 کیلومتری ساحل و مرکز بلک، 330 متر تا نزدیکترین رستوران، 880 متر تا تور گلف سونتو، 1.7 کیلومتر تا باغ تلورانس، 1.8 کیلومتر تا زمین گلف کرنلیا، 2 کیلومتر تا پارک سرزمین عجایب، 2 کیلومتر تا حمام ترکی عثمانی، 3 کیلومتر تا زمین گلف آنتالیا، 2.7 کیلومتر تا مسجد شهرک بلک، 1 کیلومتر تا مرکز خرید فورسامال، 7 کیلومتر تا اسلایدهای آب تروی و پارک دلفین، 1.3 کیلومتر تا فروشگاه های کالستا و 21 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است.

این مجموعه ویلایی از 20 ویلا مستقل تشکیل شده است و امکانات بسیاری مانند باغبان، باغ با طراحی زیبا، پارکینگ ماشین و نگهبانی 24/7 را در اختیار شما قرار می دهد.

تنها یک ویلا برای فروش وجود دارد

ویلای مستقل برای فروش با استخر خصوصی در متراژ 625 متر مربع ساخته شده است.

ویلای دوبلکس 4 خوابه 240 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، 2 حمام اختصاصی، 2 اتاق رختکن، یک انباری، بالکن و 2 تراس.

این ویلای مبله فروشی دارای استخر و باغ خصوصی. علاوه بر این، ویلا دارای بسیاری از ویژگی های داخلی مانند لوازم آشپزخانه، کرکره، سیستم تهویه مطبوع مرکزی، وان، سیستم گرمایش مرکزی، سیستم آنتن ماهواره، سرویس تمیز کردن استخر و خدمات عمومی نظافت منزل است.

ویژگی های عمومی ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه

ویلا / بلک / قدریه

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 260.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای بزرگ بلک با استخرهای خصوصی در نزدیکی رودخانهویلاهای بزرگ بلک با استخرهای خصوصی در نزدیکی رودخانه235.000 €4+1 dpمرکز / بلکویلاهای مستقل برای فروش با استخرهای خصوصی در بلکویلاهای مستقل برای فروش با استخرهای خصوصی در بلک218.500 €4+1 dpقدریه / بلکویلاهای سرمایه گذاری در فاصله پیاده از مرکز شهر بلکویلاهای سرمایه گذاری در فاصله پیاده از مرکز شهر بلک280.000 €4+1 triplexمرکز / بلکویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک 300.000 €4+1قدریه / بلک