تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان

خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, کاش / کالکان / مرکزخانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoخانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoخانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoخانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoخانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoخانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-1خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-2خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-3خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-4خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-5خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-6خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-7خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-8خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-9خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-10خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان, تصاویر داخلی-11
قیمت 290.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • کاش / کالکان / مرکز
 • 150 m²
 • 2+1 dp
 • 2
 • 1
 • 2017
 • 2
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 2 km
 • 122 km
شماره ملک KLN-052

فروش خانه در کالکان با مبلمان کاملا نزدیک به امکانات

خانه ای مدرن در منطقه کوردر موقعیت فوق العاده پانورامایی در بالای کلکان قرار دارد. کالکان یک مجتمع تعطیلاتی زیبا با بازدید کنندگان و مهمان نوازیهای فوق العاده ترکیه است. منطقه میزبان میزبان بسیاری از ویلاهای مدرن برای تعطیلات کوتاه مدت و زندگی لوکس است. خط ساحلی این منطقه دارای مجموعه ای از رستوران ها، کافه ها، بارها و مغازه های بسیاری است که صنایع دستی و لباس محلی را خریداری می کند. خرید خانه در کالکان، گامی سودمند برای سرمایه گذاری است.

این خانه کاملا مبله تنها 5 دقیقه دورتر از کالکان و سواحل افسانه است. این خانه 5 کیلومتر تا مرکز کالکان و باشگاه ساحلی کالکان، 2 کیلومتر تا ساحل، 500 متر تا بازارها و رستوران ها، 122 کیلومتر تا فرودگاه دالمن و 205 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است.

این خانه در کلکان در زمینی به مساحت 400 متر مربع بنا شده است. این خانه توسط یک باغ زیبا محاصره شده است دارای یک پاسیو بزرگ، یک استخر فوق العاده بی نظیر خصوصی، استخر سرپوشیده، منطقه آفتاب گرفتن، باربیکیو، تنیس روی میز، کافه ها و صندلی های ساحلی است.

خانه 2 اتاق خوابه دوبلکس 150 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک توالت، 2 حمام، بالکن و تراس باغ با استخر اختصاصی بی نهایت است.

این خانه در حال حاضر با درآمد اجاره حدود 25.000 پوند در طول فصل مسافر برخوردار است. این آپارتمان با منطره پانورامایی خلیج کلاک از همه سطوح برخوردار است. امکانات داخلی خانه مجهز به وسایل آشپزخانه با کالاهای سفید، جکوزی، 3 واحد تهویه مطبوع، کابین دوش، کفپوش سرامیک کف، پنل خورشیدی برای آب گرم، پنجره های آلومینیومی است.

توجه: در طول پروسه فروش، هزینه کمیسیون فروش از خریدار اخد می شود.

ویژگی های عمومی خانه مبله دوبلکس در مکانی زیبا در کالکان

ویلا / کاش / کالکان / مرکز

استخرباغدستگاه تهویه مطبوعدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریا
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 290.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 26.11.2018 16:03:16

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه خصوصی 3 اتاق خوابه در کالکان، ترکیهخانه خصوصی 3 اتاق خوابه در کالکان، ترکیه284.200 €3+1 dpمرکز / کاش / کالکانخانه نیمه مستقل مبله در کالکان ترکیهخانه نیمه مستقل مبله در کالکان ترکیه254.700 €2+1مرکز / کاش / کالکاناملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکاناملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان295.600 €3+1 trpمرکز / کاش / کالکانکارتال کیشلا هاوس 2کارتال کیشلا هاوس 2329.700 €5+1 duplexمرکز / کاش / کالکان
ما استخدام میکنیم