تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه

خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتیخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-1خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-2خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-3خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-4خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-5خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-6خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-7خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-8خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-9خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-10خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-11خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-12خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-13خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-14خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-15خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-16خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه, تصاویر داخلی-17
قیمت 238.600 €
  • اطلاعات عمومی
  • آنتالیا / کنییالتی
  • 120 m²
  • Std, 2+1
  • 1
  • 2008
  • آماده تحویل
  • 17 km
  • 8 km
  • 28 km
شماره ملک AYT-766

3 دلیل اصلی برای خرید

• محاصره شده با درختان میوه
• ارایه دهنده یک زندگی آرام و منطقه ای زیبا
• طراحی داخلی بازسازی شده است

استودیو و خانه 2+1 با مبلمان کاملا به دور از سر و صدای شهر در جاکیرلار

این خانه زیبا با دید طبیعت در موقعیت ایده آل در کنییالتی، جاکیرلار به دور از سر و صدا شهر واقع شده است،. روستای جاکیرلار ارایه دهنده زندگی در کنار طبیعت و دید کوه در هوای پاک و محیط فوق العاده است. این منطقه برای سفره های خوشمزه ای که با طبیعت در ارتباط هستند مشهور است. بسیاری از بازارها روستای زیبا، رستوران ها و ویلا های لوکس در این منطقه وجود دارد.

این خانه در آنتالیا 8 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 14 کیلومتر تا مرکز خرید میگروس 5، 28 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 17 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله است. این خانه ها نزدیک به امکانات روزانه قرار گرفته اند.

این خانه بازسازی شده در زمینی به مساحت 1668 متر مربع در باغ خصوصی بنا شده است. این خانه ها در آنتالیا، کنییالتی دارای باغ خصوصی با تعداد زیاد درختان میوه در باغ، پارکینگ روباز، منطقه باربیکیو و چاه حفاری شده، واقع شده است.

2 نوع خانه در اینجا وجود دارد

خانه استودیو 40 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام است.

خانه اتاق 2 خوابه 120 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا و حمام است.

این خانه کاملا مبله با هم به فروش می رسند. این خانه بازسازی شده است. این خانه های جداگانه با تهویه مطبوع، شومینه، اینترنت، کابین دوش و پانل های خورشیدی برای آب گرم مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه

ویلا / آنتالیا / کنییالتی

پارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعدوشاینترنتآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 238.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
سوپریور ویلاسوپریور ویلا225.200 €6+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندوویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو222.500 €3+1کندو / آنتالیاویلای لوکس مستقل با امکانات عالی در آنتالیاویلای لوکس مستقل با امکانات عالی در آنتالیا256.100 €6+1دوشیمالتی / آنتالیاخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتیخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی268.800 €5+1دوشیمالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم