تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ

خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, کمر / ارسلانبوجاکخانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-1خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-2خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-3خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-4خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-5خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-6خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-7خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-8خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-9خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-10خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-11خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-12خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-13خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-14خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-15خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-16خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-17خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-18خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-19خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-20خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-21خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ, تصاویر داخلی-22
قیمت 1.320.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / ارسلانبوجاک
 • 214 m²
 • 7+1
 • 4
 • 2
 • 2005
 • آماده تحویل
 • 4 km
 • 5 km
 • 57 km
شماره ملک KMR-029

خانه ای شخصی با دید طبیعت در کمر در منطقه ارسلانبوجاک

این خانه شخصی در کمر دارای یک محله ای آرام در ارسلانبوجاک در کمر واقع شده است. کمر منطقه ای مهم با طبیعتی در هم تنیده با طبیعت و مرکز مهم گردشگری با بسیاری از هتل های لوکس، روستاهای تفریحی، سواحل پرچم آبی و تفرجگاه ساحلی مدرن است. کمر در جنوب آنتالیا و دسترسی آسان به وسیله ماشین تمام اماکن قابل دسترسی هستند. همچنین، امکانات حمل و نقل عمومی به طور منظم بین آنتالیا و کمر قابل استفاده میباشند.

بسیاری از امکانات مورد استفاده روزمرگی مانند بازارها، مغازه ها، پارک ها، بازار عمومی و ایستگاه های اتوبوس در فاصله کوتاهی تا این خانه میباشند. این خانه با دید طبیعت در کمر در ارسلانبوجاک 300 متر تا نزدیکترین مغازه، 4 کیلومتر تا مرکز شهر، 5 کیلومتر تا دریا، 14 کیلومتر تا پاسه لیس، 17 کیلومتر تا مرکز اسکی، 24 کیلومتر تا چیمرا، 32 کیلومتر تا منطقه اولمپیوس، 58 کیلومتر تا زمین گلف، 50 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا و 57 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله میباشد.

این خانه در کمر برای فروش در زمینی به مساحت 2.114 متر مربع که 214 متر مربع آن مورد استفاده قرار گرفته است. این خانه دارای بسیاری از ویژگی های خصوصی مانند استخر، باغ و پارکینگ خودرو میباشد.

این خانه مستقل 7 اتاق خوابه متشکل از یک اتاق نشیمن، آشپزخانه بزرگ، یک اتاق رختشویی، 4 توالت، 4 حمام، یک اتاق انباری، 2 تراس و 2 بالکن است.

این خانه مبله در کمر دارای بسیاری از ویژگی های داخلی مانند سیستم کابینت حمام، کمد لباس، آشپزخانه و حمام، کابین دوش، شومینه، تهویه مطبوع هوا و آنتن ماهواره میباشد.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی خانه مبله در ارسلانبوجاک در کمر بدون شارژ

ویلا / کمر / ارسلانبوجاک

استخرپارکینگباغتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.320.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای مبله مستقل در کمر تکیروواویلای مبله مستقل در کمر تکیرووا1.000.000 €4+1تکیرووا / کمرویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژیویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی930.000 €4+1مرکز / کمر