تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت

خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاکخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, کمر / ارسلانبوجاک - videoخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-1خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-2خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-3خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-4خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-5خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-6خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-7خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-8خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-9خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-10خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-11خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-12خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت, تصاویر داخلی-13
قیمت 93.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / ارسلانبوجاک
 • 130 m²
 • 3+1 triplex
 • 2
 • 3
 • 2004
 • 3
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 4 km
 • 57 km
شماره ملک KMR-037

خانه ای 3 اتاق خوابه تریپلکس در ارسلان بی در کمر با مبلمان

این خانه در کمر در منطقه زیبا از ارسلان بوکک واقع شده است. این منطقه با طبیعت در هم تنیده است. این منطقه در حال تبدیل شدن به یکی از مقاصد خاص تعطیلاتی در جهان است. کمر به دلیل میزبانی ساحل و اسکی یکی از بزرگترین امکانات تعطیلاتی در همان زمان دارا میباشد.

این خانه تریپلکس با امکانات محلی و اجتماعی بسیار نزدیک به کافه ها، رستوران ها، کافه ها، کلوپ های شبانه، بازارها، مغازه ها، پارک ها، دستگاه های خودپرداز، بازار عمومی، بیمارستان ها، داروخانه و حمل و نقل عمومی میباشد. این ویلا مبله 300 متر تا مرکز خرید، 3 کیلومتر تا مرکز شهر کمر، 4 کیلومتر تا کنار دریا، 17 کیلومتر تا مرکز اسکی تاهاتلی و 57 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله می باشد.

این خانه منحصر به فرد در یک مجتمع بزرگ واقع شده است. در اطراف این مجتمع شاهد طبیعت زیبایی خواهید بود. این مجموعه دارای مقدار زیادی از امکانات رفاهی از قبیل یک باغ بزرگ، پارکینگ، استخر و منطقه کباب میباشد.

خانه 3 اتاق خوابه تریپلکس 130 متر مربع شامل یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، 3 زیردوشی، بالکن و 2 تراس است.

این خانه لوکس کاملا مبله است. دارای امکانات لوکس بسیاری مانند کالاهای سفید، لوازم آشپزخانه، درب فولادی، کرکره، پنجره پی وی سی، تهویه مطبوع، کابین دوش، وان و آنتن تلویزیون کابلی میباشد.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت

ویلا / کمر / ارسلانبوجاک

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 93.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه های مستقل کمر در احاطه طبیعت در منطقه ای آرامخانه های مستقل کمر در احاطه طبیعت در منطقه ای آرام89.000 €3+1 dpبیجیک / کمرویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالیویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی350.000 €4+1ارسلانبوجاک / کمرخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیزخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز350.000 €3+1مرکز / کمرخانه کاملا مجهز 300 متر تا ساحل در تکیروواخانه کاملا مجهز 300 متر تا ساحل در تکیرووا367.100 €6+2تکیرووا / کمر