تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی

املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکزاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-17املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-18املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-19املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-20املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی, تصاویر داخلی-21
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلیتصاویر داخلی
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • کالکان / مرکز
 • 460 m²
 • 4+1 trp
 • 4
 • 2
 • 2014
 • 3
 • فروخته شد
 • 450 m
 • 70 m
 • 75 km
شماره ملک KLN-041

املاک و مستغلات با جکوزی با منظره پانورامیک دریا در کالکان

این ویلا های کاملا مجهز در کالکان دارای منظره ای از شهر قدیمی، خلیج و جزایر هستند. کالکان، با توجه به سواحل پاک با پرچم آبی، هوای تازه و تجارتهای با کیفیت، خانه های کلبه ای با منظره های زیبا را به خود جلب کرده است. اینجا یکی از پرطرفدار ترین مناطق توریستی در تمام فصول است. با توجه به موقعیت جغرافیایی آن، کالکان یک منطقه فوق العاده سودآور برای سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات است.

این املاک فروشی در کالکان تنها 70 متر تا باغ های زیتون و باشگاه ساحلی پالم، 450 متر تا ساحل کالکان و شهر قدیمی و 130 کیلومتر با فرودگاه دالامان فاصله دارند. همچنین بسیار نزدیک به جاده اصلی هستند. بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند سوپر مارکت ها، رستوران ها، کافه ها، سواحل، بارها و دیگر امکانات در این منطقه وجود دارند.

این ویلا های تریپلکس آماده تحویل در سال 2014 ساخته شده اند. این ویلاها دارای یک استخر بسیار بزرگ اختصاصی با منظره دریا هستند. باغهای زیبای طراحی شده ویلاها، دارای یک منطقه غذاخوری ال-فرسکو، فضای باز، منطقه ای برای آفتاب گرفتن و ناحیه باربکیو می باشند.

در اینجا 2 ویلای تریپلکس موجود است

ویلا ها مستقل و 460 متر مربعی هستند

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و سالن غذاخوری، یک اتاق خواب و یک حمام در اتاق وجود دارد.

در طبقه اول؛ یک اتاق خواب اصلی، یک کابین جکوزی ایستاده با منظره ای از دریا و کوه، یک حمام در اتاق مستر، یک اتاق رختکن و یک بالکن وجود دارد.

در طبقه دوم؛2 اتاق خواب، 2 حمام در اتاقها، یک اتاق رختکن و تراسی سقف وجود دارد.

این ویلا های مدرن از منظره دریا و کوه در تمامی طبقه ها و استخر برخوردارند. این ویلا ها با استفاده از مواد هنری طراحی شده اند. آشپزخانه بصورت خاص ساخته شده و دارای تجهیزات آشپزخانه زیمنس است. همچنین تهویه مطبوع میتسوبیشی، نور نقطه ای، بالکن شیشه ای، تراورتن و سنگ مرمر و کف پوش، آنتن ماهواره، اینترنت وای فای و کابین دوش در داخل ویلا وجود دارد. درآمد اجاره ای این ویلاها در حال حاضر حدود 45000 پوند در طول فصول است.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات مبله با استخر بسیار بزرگ اختصاصی

استخر در مجموعهباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریا
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه نیمه مستقل مبله در کالکان ترکیهخانه نیمه مستقل مبله در کالکان ترکیه260.800 €2+1مرکز / کالکانخانه خصوصی 3 اتاق خوابه در کالکان، ترکیهخانه خصوصی 3 اتاق خوابه در کالکان، ترکیه291.100 €3+1 dpمرکز / کالکاناملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکاناملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان326.000 €3+1 trpمرکز / کالکانویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصیویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی401.700 €4+1مرکز / کالکان