تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه

املاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاکاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, کمر / ارسلانبوجاک - videoاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه, تصاویر داخلی-7
قیمت 99.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / ارسلانبوجاک
 • 110 m²
 • 2+1
 • 2009
 • 3
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 4 km
 • 57 km
 • 58 km
شماره ملک KMR-043

املاک و مستغلات درخشان در یک مجتمع لوکس در ارسلان بوجاک، کمر

این املاک و مستغلات لوکس در کمر در ترکیه در منطقه مسکونی در ارسلان بوکک واقع شده است. ارسلان بوکک منطقه ای است که زندگی آرام احاطه شده توسط بسیاری مرکبات و درختان کاج را به شما ارایه میدهد. بسیاری از مجتمع های مدرن و راحت، ویلاها، مجتمع های مسکونی با امکانات و زیرساخت های توسعه یافته برای زندگی و سرمایه گذاری وجود دارند.

املاک و مستغلات در ارسلان بوکک نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند مدارس، بیمارستان ها، بانک ها، سواحل، مغازه ها و مکان های تفریحی میباشد. این املاک و مستغلات 57 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 4 کیلومتر تا سواحل معروف، 3 کیلومتر تا مرکز شهر کمر، 17 کیلومتر تا مرکز اسکی، 58 کیلومتر تا زمین گلف و فاصله پیاده روی تا بازارها و امکانات حمل و نقل میباشد.

این مجموعه کوچک با دید با شکوه کوه دارای امکانات هتل 5 ستاره، زمین تنیس، چشم انداز زیبا، استخر شنا 15x 7، منطقه آفتاب گرفتن، مرکز تناسب اندام، سونا، باربیکیو، خانه داری، ژنراتور، پارکینگ خصوصی، دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7 میباشد.

تنها یک آپارتمان برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه در طبقه همکف 50 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، توالت، حمام و بالکن است.

این آپارتمان مبله در ارسلان بوکک دارای درب فولادی، محصولات سفید، تهویه مطبوع، سقف کاذب، نور نقطه ای، کابین دوش، کابینت آشپزخانه ام دی اف، تلویزیون کابلی، اینترنت وای فای و شیشه های پی وی سی-دوبل میباشد.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه

آپارتمان / کمر / ارسلانبوجاک

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانمنقل بارباکیوتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 99.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک کاملاً مبله با چشم انداز کوه در کمراملاک کاملاً مبله با چشم انداز کوه در کمر96.000 €2+1, 3+1 dpارسلانبوجاک / کمرآپارتمان راحت درهم تنیده با طبیعت در کمرآپارتمان راحت درهم تنیده با طبیعت در کمر92.000 €1+1مرکز / کمرآپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمرآپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر119.000 €2+1مرکز / کمرآپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمرآپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر125.000 €2+1چامییووا / کمر