تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا

ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-18ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-19ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-20ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-21
قیمت 91.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 120 m²
 • 2+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2014
 • 9
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 4.5 km
 • 19 km
شماره ملک AYT-974

3 دلیل اصلی برای خرید

• امکانات رفاهی مجتمع غنی
• نزدیک به همه امکانات اجتماعی
• طبیعت و منظره کوه

ملک با منظره طبیعت در مجتمع با امکانات غنی در کنییالتی

این ملک در یک موقیعت مرکزی در اونجیلی، کنییالتی واقع شده است. کنییالتی به لطف مجاورت با دریا و امکانات رفاهی، منطقه ای ترجیحی  برای اهداف سرمایه گذاری توسط خریداران و سرمایه گذاران است.

املاک فروشی در آنتالیا نزدیک به کلیه امکانات اجتماعی و روزانه مانند مارکیت ها، رستوران ها و آژانس های بار است. با جزئیات بیشتر، این ملک تا ساحل کنییالتی 4.5 کیلومتر، 5 کیلومتر با مرکز خرید میگروس، 10 کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا و 19 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی دارای یک بلوک 9 طبقه است. همچنین در این مجتمع استخر، حمام ترکی، سونا، سالن بدنسازی، باغ با طراحی زیبا، سرویس 24 ساعته امنیتی، پارکینگ در فضای باز و سرپوشیده، آسانسور و سرایداری وجود دارد.

یک آپارتمان در دسترس برای فروش وجود دارد

آپارتمان دو خوابه دوبلکس 120 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، حمام، یک حمام اختصاصی، یک بالکن و یک تراس.

این آپارتمان ها دارای وسایل آشپزخانه، پرده ها، تهویه مطبوع، سیستم ماهواره ای و اینترنت، کابین دوش و بویلر آب هستند. در اتاقهای خواب مناطقی وجود دارد که می توان از آنها به عنوان اتاق رختکن استفاده کرد.

ویژگی های عمومی ملکی با چشم انداز کوه در کنییالتی آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 91.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با نمای پانورامیک با خیابان خرید در آنتالیاآپارتمان های با نمای پانورامیک با خیابان خرید در آنتالیا90.300 €1+1, 2+1, 3+1کپز / آنتالیااملاک شیک در آنتالیا، ترکیه با طبیعت درهم آمیخته استاملاک شیک در آنتالیا، ترکیه با طبیعت درهم آمیخته است89.700 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان کاملاً مبله ای 3+1 در کنییالتی آنتالیاآپارتمان کاملاً مبله ای 3+1 در کنییالتی آنتالیا95.600 €3+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای فروشی در محیطی آرام در کنییالتی آنتالیاآپارتمانهای فروشی در محیطی آرام در کنییالتی آنتالیا97.400 €1+1, 2+1کنییالتی / آنتالیا