تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان

املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکزاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, کالکان / مرکز - videoاملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان, تصاویر داخلی-11
قیمت 327.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کالکان / مرکز
 • 185 m²
 • 3+1 trp
 • 3
 • 2
 • 2008
 • 3
 • آماده تحویل
 • 1.5 km
 • 2 km
 • 135 km
شماره ملک KLN-047

ویلا تریپلکس با پتانسیل سرمایه گذاری بالا در کالکان

این املاک با دید دریا و طبیعت در منطقه کیزیتلاش در کالکان واقع شده است. کلکان میزبان 7 باشگاه ساحلی در نقاط خیره کننده است. این منطقه دارای خیابان های باریک و مرسوم در کنار مغازه های کوچک، رستوران های محلی، ویلاهای لوکس سفید واقع در نزدیکی بوژینویله و بندر باستانی است. همچنین دارای طیف وسیعی از ورزش هایی مانند غواصی، اسکی روی آب، اسکی روی آب، جت اسکی، بادبانی، قایقرانی، اسب سواری، قایقرانی، پاراگلایدر و غیره است.

این املاک و مستغلات در کالکان مناسب برای خانواده است و یک مسیر پیاده روی کوتاه تا بازار مینی و کافه سنتی ترکیه است. این ویلای مستقل 2 کیلومتر تا ساحل، 1.5 کیلومتر تا مرکز کالکان، 220 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و 135 کیلومتر تا فرودگاه دالامان فاصله است.

این املاک و مستغلات با منظره دریا و کوه با سبک هنری در زمینی به مساحت 430 متر مربع بنا شده است. استخر شنا 40 متر مربعی، تراس سونای حمام با چتر و صندلی، باربیکیو، فضای غذاخوری روباز، پارکینگ ماشین، باغ طراحی شده و سیستم زنگ خطر امنیتی وجود دارد.

ویلا دارای 3 خوابه دارای 185 متر مربع است

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجلل، یک منطقه ی غذاخوری و یک توالت وجود دارد.

در طبقه اول؛ 2 اتاق خواب، 2 حمام اختصاصی و یک بالکن بزرگ وجود دارد.

در طبقه دوم؛ اتاق خواب، حمام اختصاصی، اتاق لباسشویی و تراس بزرگ وجود دارد.

این ویلا کاملا مبله دارای امکانات رفاهی برای یک زندگی آرام و فوق العاده است. ویلا تریپلکس با درب های فولادی، لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی، تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، شومینه، جکوزی، وان، کابین دوش، کف مرمر، پانل های خورشیدی و پنجره های پی وی سی هستند. این ویلا در طول فصل درآمد اجاره ای 25.000 پوند برخوردار است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان

ویلا / کالکان / مرکز

استخرپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریا
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 327.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه خصوصی 3 اتاق خوابه در کالکان، ترکیهخانه خصوصی 3 اتاق خوابه در کالکان، ترکیه292.700 €3+1 dpمرکز / کالکانخانه سنگی مستقل احاطه شده توسط طبیعت در کاشخانه سنگی مستقل احاطه شده توسط طبیعت در کاش285.700 €2+1مرکز / کالکانویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصیویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی403.900 €4+1مرکز / کالکانکارتال کیزیلتاش هاوسکارتال کیزیلتاش هاوس409.800 €4+1 duplexمرکز / کالکان