تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان مبله در چامیووا در کمر

آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییوواآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-1آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-2آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-3آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-4آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-5آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-6آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-7آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-8آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-9آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-10آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-11آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-12آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-13آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-14آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-15آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-16آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-17آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-18آپارتمان مبله در چامیووا در کمر, تصاویر داخلی-19
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • کمر / چامییووا
 • 75 m²
 • 2+1
 • 1
 • 2
 • 2
 • فروخته شد
 • 5 km
 • 1700 mt
 • 57 km
شماره ملک KMR-062

3 دلیل اصلی برای خرید

• دید کوه
• با اسباب و اثاثیه کامل
• 1700 متر تا دریا

آپارتمان با دید کوه در کمر در مجتمع مسکونی با استخر شنا

این آپارتمان در منطقه در حال توسعه در کمر، چامیووا واقع شده است. کمر باتوجه به زیبایی های طبیعت، سواحل، دریا و هتل های با کیفیت بسیار مورد توجه است. این منطقه یکی از مکانهای ارجح در بین درختان کاج و دریا است. همچنین ارزش سرمایه گذاری این منطقه روز به روز به دلیل امکانات اجتماعی غنی و زیبایی های طبیعی روافزایش است. اگر شما یک آپارتمان در کمر خریداری می کنید، همیشه از لحاظ سرمایه گذاری و زندگی خوب سود آور خواهد بود.

این آپارتمان های دست دوم در نزدیکی تمام امکانات اجتماعی و محلی مانند مغازه ها، دریا و بازار عمومی واقع شده است. این آپارتمان با دید کوه 1700 مترمربع تا دریا، 5 کیلومتر تا مرکز کمر، 57 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا، ترانسپورت 300 مترمربع، 17 کیلومتر تا مرکز اسکی و 58 کیلومتر تا زمین های گلف فاصله است.

این مجتمع مسکونی با تعداد طبقات کم دارای باغ طراحی شده و با درختان سبز و درختان نخل، استخر شنا روباز و پارکینگ خصوصی میباشد.

تنها یک آپارتمان برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 75 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، توالت و 2 بالکن است.

این آپارتمان کاملا مبله دارای دید با شکوه کوههای توروس از بالکن میباشد. این آپارتمان دارای یک درب فلزی، کابین دوش، تهویه مطبوع، سقف کاذب، کاشی های سرامیکی و پنجره های دو جداره پی وی سی است.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان مبله در چامیووا در کمر

استخر در مجموعهپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعدوشمبلمانبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمرآپارتمان به سبک بوتیک در مرکز شهر کمر52.500 €1+1مرکز / کمرآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمرآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر55.000 €1+1, 2+1 dpارسلانبوجاک / کمرآپارتمان در کمر با دید لذتبخش کوه در ارسلان بوجکآپارتمان در کمر با دید لذتبخش کوه در ارسلان بوجک55.000 €1+1, 1+1dpارسلانبوجاک / کمرویزیون آپارتمان ویزیون آپارتمان 72.000 €Std, 1+1, 2+1مرکز / کمر