تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک

ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکزویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-1ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-2ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-3ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-4ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-5ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-6ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-7ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-8ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-9ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-10ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-11ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-12ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-13ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-14ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-15ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-16ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-17ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-18ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-19ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-20ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, پلان ملک-1ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, پلان ملک-2
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • بلک / مرکز
 • 160 m²
 • 4+1
 • 3
 • 2
 • 2008
 • 3
 • فروخته شد
 • 1 km
 • 1 km
 • 29 km
شماره ملک BLK-043

3 دلیل اصلی برای خرید

• کاملا مبله
• استخر خصوصی و باغ
• 1 کیلومتر تا ساحل

ویلا های نیمه مستقل تریپلکس با استخر خصوصی در بلک

ویلایی کاملا مجهز در بلک واقع شده است. بلک در نزدیکی آنتالیا در ساحل جنوبی ترکیه میباشد و برای زمین های حرفه ای گلف آن مشهور است. این ویلا برای فروش در بلک دارای موقعیت آرام است و توسط ساختمان های کم ارتفاع و زمین های سرسبز احاطه شده است.

این ویلا های نیمه مستقل نزدیک بسیاری از امکانات اجتماعی مانند پارک ها، بازار، کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، بازار عمومی و ایستگاه اتوبوس میباشد. ویلا های تریلکس 1 کیلومتر تا ساحل و مرکز و 29 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است.

این مجتمع لوکس شامل 26 ویلای نیمه مستقل است. این مجموعه دارای خدمات امنیتی 24/7، سرایداری، پارکینگ روباز و ژنراتور میباشد. همچنین هر ویلا دارای استخر خصوصی و باغ است.

انواع ویلا ها

ویلا 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک توالت، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، 2 اتاق کار، یک بالکن، یک تراس و یک بالکن است.

این ویلای کاملا مبله، دارای ویژگی های فراوانی مانند لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی، سیستم گرمایش کف حمام، تهویه مطبوع مرکزی در هر اتاق، سیستم گرمایشی خورشیدی و آنتن ماهواره می باشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای بزرگ با باغ در موقیعت مکانی مرکزی در بلکویلای بزرگ با باغ در موقیعت مکانی مرکزی در بلک120.000 €3مرکز / بلکخانه ای راحت با باغ در یک مجتمع در کدریه، بلکخانه ای راحت با باغ در یک مجتمع در کدریه، بلک122.000 €4+1 trpقدریه / بلکویلای تریپلکس نزدیک به زمین های گلف در بلکویلای تریپلکس نزدیک به زمین های گلف در بلک198.000 €4+1 trpمرکز / بلکویلاهای مستقل برای فروش با استخرهای خصوصی در بلکویلاهای مستقل برای فروش با استخرهای خصوصی در بلک218.500 €4+1 dpقدریه / بلک