تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک

ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکزویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, بلک / مرکز - videoویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-1ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-2ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-3ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-4ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-5ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-6ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-7ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-8ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-9ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-10ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-11ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-12ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-13ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-14ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-15ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-16ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-17ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-18ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-19ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, تصاویر داخلی-20ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, پلان ملک-1ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک, پلان ملک-2
قیمت 150.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / مرکز
 • 160 m²
 • 4+1
 • 3
 • 2
 • 2008
 • 3
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 1 km
 • 29 km
شماره ملک BLK-043

3 دلیل اصلی برای خرید

• کاملا مبله
• استخر خصوصی و باغ
• 1 کیلومتر تا ساحل

ویلا های نیمه مستقل تریپلکس با استخر خصوصی در بلک

ویلایی کاملا مجهز در بلک واقع شده است. بلک در نزدیکی آنتالیا در ساحل جنوبی ترکیه میباشد و برای زمین های حرفه ای گلف آن مشهور است. این ویلا برای فروش در بلک دارای موقعیت آرام است و توسط ساختمان های کم ارتفاع و زمین های سرسبز احاطه شده است.

این ویلا های نیمه مستقل نزدیک بسیاری از امکانات اجتماعی مانند پارک ها، بازار، کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، بازار عمومی و ایستگاه اتوبوس میباشد. ویلا های تریلکس 1 کیلومتر تا ساحل و مرکز و 29 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است.

این مجتمع لوکس شامل 26 ویلای نیمه مستقل است. این مجموعه دارای خدمات امنیتی 24/7، سرایداری، پارکینگ روباز و ژنراتور میباشد. همچنین هر ویلا دارای استخر خصوصی و باغ است.

انواع ویلا ها

ویلا 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک توالت، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، 2 اتاق کار، یک بالکن، یک تراس و یک بالکن است.

این ویلای کاملا مبله، دارای ویژگی های فراوانی مانند لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی، سیستم گرمایش کف حمام، تهویه مطبوع مرکزی در هر اتاق، سیستم گرمایشی خورشیدی و آنتن ماهواره می باشد.

ویژگی های عمومی ویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک

ویلا / بلک / مرکز

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 150.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 26.10.2020 11:09:09

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا لوکس سه خوابه در قدریه در بلکویلا لوکس سه خوابه در قدریه در بلک149.000 €3+1قدریه / بلکویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلکویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک145.000 €3+1 trplxقدریه / بلکویلاهای نیمه مستقل احاطه شده توسط مناطق سبز در بلکویلاهای نیمه مستقل احاطه شده توسط مناطق سبز در بلک166.500 €3+1 dpمرکز / بلکویلا های تریپلکس 3 خوابه در فاصله 7 دقیقه ای ساحل بلکویلا های تریپلکس 3 خوابه در فاصله 7 دقیقه ای ساحل بلک175.000 €3+1 trpقدریه / بلک