تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

گیگدر (GİGDER) - انجمن تبلیغات بین المللی املاک و مستغلات تأسیس شد

28.01.2020

نام های برتر بخش املاک و کار گزاران و توسعه دهندگان مرتبط در فروش املاک به خارجی ها زیرسقف یک انجمن جمع آوری شده اند. ازانجمن توسعه املاک و مستغلات بین المللی گیگدر که در 28 ژانویه 2020 تاسیس شد انتظار میرود که پیشرفت های بزرگ تری را در بازاریابی املاک خارجی انجام دهد.

گیگدر بعنوان سازمان تخصصی سهامداران در ترکیه ایجاد شده است که برای خارجی ها در زمینه ی املاک بازاریابی میکند تا سیاست های پایداری را در این بخش به وجود بیاورد.این اتحادیه قصد دارد که فروش املاک به خارجی ها رابه یکی از مهمترین فعالیت های ارزی خارجی تبدیل کند وهمچنین کشورمان وسرمایه گزاران املاک را به بازار بین اللملی املاک معرفی کند.

نمایندگان شرکت هایکه عضویت انجمن گیگدر را دارا اند عبارتند از: فوزول یاپی، آنتالیا هومز، سین پاش جیو، دفترحقوقی گورسل آنگورن، شرکت ساخت ساز حسن اوغلو، املاک ومستغلات آک زیروه، املاک ومستغلات فرکوین، شرکت ساخت سازبی ترک، ماوین یاپی، نیف هولدینگ وتکنیک یاپی، که از اصلی ترین سازمان ها و کمپانی های این بخش وهمچنین اعضای بنیان گذار گیگدرهستند.

گیگدر قصد دارد تا معاملات املاکی خود را افزایش و شبکه تبلیغاتی خود را گسترش دهد

گیگدر قصد دارد تا معاملات املاکی خود را افزایش و شبکه تبلیغاتی خود را گسترش دهد

همچنین باید اذعان داشت که این انجمن علاوه بر اهداف زیر، برای ایجاد سیاست های پایدارکشورمان در زمینه ی بازاریابی و افزایش فروش املاک به اشخاص و سازمان های خارجی ایحاد شده است:

• جهت افزایش پروژه های املاکی کشورمان و سرمایه گزاران درسطح بین المللی املاک وهمچنین نمایش کشورمان در نمایشگاهها،

• به وجود آوردن درک درستی در کشور و خارج از کشور، درباره فروش املاک به خارجی ها و ارایه اطلاعات درمورد املاک وساخت وساز دراین زمینه،

• صحبت با سهام داران درباره ی مشکلات و یافتن راه حل برای سرمایه گزاران کوچک، متوسط و بزرگ که خارج از کشور زندگی میکنند و قصد خرید املاک در کشورمان را دارند،

• به وجود آوردن اصول صلاحیت با آموزش به سهام داران تا درباره ی اعتبار نامه وحسابرسی داخلی اطمینان حاصل کنند،

• ایجاد همکاری و گردش اطلاعات بین اعضا و انتشار انواع مطالب دراین باره،

• ایجاد مشارکت بین شرکت های تجاری، بنیادها وصندوق های خیریه برای پروژه های مرتبط با اهداف وخدمات.

هدف ما این است که فروش املاک را درمدت 5 سال به 20 میلیارد دلار برسانیم

رییس آنتالیا هومز بایرام تکچه که درتاسیس این انجمن شرکت کرده بود وهمچنین معاون بنیان گذار انجمن است، اظهار داشت: "بعنوان اعضای گیگدر وظیفه ما این است که تلاش کنیم فروش املاک به خارجی ها به یکی ازمهمترین فعالیت های تولید ارز خارجی کشورمان تبدیل شود. ما می خواهیم بخش ما دارای یک ساختارشرکتی باشد و برای سرمایه گذاری در بازار بین المللی املاک جذاب باشد ودرمدت 5 سال ما می توانیم درآمد حاصل از صادرات املاک ومستغلات را به 20 میلیارد دلار درسال افزایش دهیم."

هدف ما این است که فروش املاک را درمدت 5 سال به 20 میلیارد دلار برسانیم

بایرام تکچه که همچنین به عنوان رئیس کمیته صادرات املاک و مستغلات در ساختار گیودر (GYODER) فعالیت می کند ، گفت: "در قدم بعد، ما قصد داریم گیگدر را به یک انجمن که مالک بازاریابی املاک برای خارجی ها است تبدیل کنیم. تا سال 2019 مسایلی مانند قرارهای داده شده بعد ازماه ها بدلیل حجم کاری اداره مدیریت مهاجرت، مشکلات افتتاح حساب بانکی، انتظار در ادارات مالیات ومشکلاتی به هنگام ثبت آدرس ها برای خریداران خارجی املاک دردسرساز شد. ما اقدامات لازم را با حمایت اعضا ومدیریت دولتی انجام داده ایم تا اختلالات موجود در این موارد را برطرف کنیم. بنابراین، در سال 2019 واحد های مسکونی فروخته شده به خارجی ها در ترکیه 14.7 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته وبه 45483 واحد رسیده و 6.7 میلیارد دلار درآمد حاصل از این فرایند افزایش یافته است. درحالیکه پایین آمدن حداقل 1 میلیون دلار به 250 هزار دلار دراستفاده از تابعیت از طریق سرمایه گذاری به رشد بازار کمک کرده، مهم ترین دلیل رشد تلاش هایی بود که ما به عنوان بازیگر پیشرو دراین بخش انجام دادیم تا مشکلات موجود در فروش املاک در این روند را برطرف کنیم."

 

اخبار املاک11.11.2020
با مشارکت دانشمندان ترک در آلمان واکسن کوید-19 آماده است
19.09.2020
شما فقط با یک کلیک می توانید ملکی را با ارز رمزنگاری شده خریداری کنید
20.08.2020
سبک های معماری خانه در ترکیه
11.08.2020
اولین نشریه کاوش املاک و مستغلات ترکیه منتشر شد!
27.07.2020
بهترین مکان ها برای خرید یک خانه تعطیلاتی در منطقه مدیترانه ای
16.07.2020
زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه است
14.07.2020
ترجیحات جدید در بازار املاک ترکیه پس از کوید-19
4.07.2020
خرید ماشین و مسافرت به ترکیه
خواندن همه خبرها
بالا
برو به