تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا

ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستلویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-1ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-2ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-3ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-4ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-5ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-6ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-7ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-8ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-9ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-10ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-11ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-12ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-13ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-14ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-15ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-16ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-17ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-18ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-19ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-20ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-21ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 400.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کاستل
 • 470 m²
 • 7+2
 • 3, 4
 • 5
 • 2018
 • 3
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 7 km
 • 35 km
شماره ملک ALN-298

3 دلیل اصلی برای خرید

• دید به دریا و قلعه
• کامل مبله
• استخر خصوصی

ویلای تریپلکس لوکس با مبلمان کامل که یک زندگی لوکس در کستل، یایلالی ارایه می دهد

این ویلا با دید دریا و قلعه در یایلالی، کستل واقع شده است. این ناحیه با سواحل، هتل ها و مکان های تاریخی یک مرکز گردشگری شناخته شده است. این منطقه با توجه به امکانات اجتماعی، زیرساخت های غنی و سواحل شنی پرچم آبی بسیار محبوب خریداران و سرمایه گذاران است. اگر بخواهید در آلانیا ویلایی خریداری کنید، این منطقه انتخابی غیر قابل چشم پوشی است.

این ویلای تریپلکس 7 کیلومترتا ساحل، 10 کیلومتر با دریاچه دیماچای، 13 کیلومتر با قلعه کیزیل، 16 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 13 کیلومتر با دریاچه آلانیا، 35 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا و 140 کیلومتری تا مرکز شهر فاصله دارد.

این ویلا در آلانیا با منظره دریا 536 متر مربع مساحت و 470 متر مربع زیر بنا دارد. این ویلای 7 خوابه تریپلکس دارای امکانات بسیاری از قبیل استخر شنا، استخر سرپوشیده، انباری و باغ طراحی شده می باشد.

این ویلای 7 خوابه تریپلکس 470 متر مربع است.

این ویلا به صورت کاملا مبله به فروش می رسد. این ویلای مبله از تجهیزات درجه اولی مانند لوازم آشپزخانه، سیستم انرژی خورشیدی، سیستم گرمایش از کف، تهویه مطبوع، پنجره های آلومینیومی، نور نقطه ای، کرکره های اتوماتیک، جکوزی، کابین دوش و سیستم ویدیویی داخل ساختمان برخوردار می باشد. 2 اتاق خواب برای سرایدار در طبقه همکف باغ وجود دارد. (شما می توانید از این طبقه به عنوان آپارتمان مهمان استفاده نمایید.)

ویژگی های عمومی ویلای تربپلکس با دید باشکوه دریا و قلعه در آلانیا

ویلا / آلانیا / کاستل

استخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)باغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهدوشوانمبلمانتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازبا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 400.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای فوق العاده لوکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیاویلاهای فوق العاده لوکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا369.000 €3+1 trplx, 4+1 dp, 5+1 dpکارکیجاک / آلانیاخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیهخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه363.100 €4+1مرکز / آلانیاخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیاخانه های معتبری با نمای فوق العاده دریا در آلانیا419.000 €3+1 Triplexمرکز / آلانیاویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیاویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا420.000 €4+1 dp, 4+2 trpبکتاش / آلانیا