تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا

خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لاراخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-1خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-2خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-3خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-4خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-5خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-6خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-7خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-8خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-9خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-10خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-11خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-12خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-13خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-14خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-15خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-16خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-17خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-18خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-19خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-20خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا, تصاویر داخلی-21
450.000 € % 3
قیمت از 435.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / لارا
 • 225 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 2007
 • 15
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 300 mt
 • 12 km
شماره ملک AYT-485

3 دلیل اصلی برای خرید

• محوطه های حیاط خلوت که مشرف به دریای مدیترانه میباشد
• مجتمع مسکونی لوکس
• در فاصله پیاده روی با رستوران ها و کافه های شناخته شده 

خانه بزرگ 3+1 در مجتمع مسکونی لوکس در لارا، آنتالیا

این خانه های بزرگ در یک منطقه ارجح و معتبر در لارا، آنتالیا قرار دارد. این منطقه یکی از مناطق مورد توجه و پر رفت و آمد در آنتالیا است. همچنین، لارا یک منطقه گردشگری مورد علاقه میباشد. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند بازار، مراکز خرید، فروشگاه ها، پارک ها، کافه ها، رستوران ها، کافه ها، بازار عمومی، بیمارستان ها، داروخانه ها و حمل و نقل عمومی وجود دارد.

این خانه ها در لارا در نزدیکی صخره ها و سایر امکانات اجتماعی واقع شده اند. پله ها در صخره هایی که در این منطقه  وجود دارد، شما می توانید از این اسکله ها شنا کنید. این خانه ها با دید دریا در آنتالیا 300 متر تا ساحل، 2 کیلومتر تا مرکز شهر و 12 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است. تمام خانه ها از بالکن چشم انداز شگفت انگیزی دارند.

این مجتمع مسکونی لوکس شامل 1 بلوک با 15 طبقه، 4 ویلا و در مجموع 30 خانه وجود دارد. این مجتمع دارای امکانات بسیاری مانند باغ طراحی شده، استخر شنا، مرکز تناسب اندام، اتاق ماساژ، سونا، زمین تنیس، اتاق سرگرمی، اتاق بازی، زمین بازی کودکان، اتاق جلسه، لابی، 2 مینی بار، ژنراتور، پارکینگ سرپوشیده، خدمات مراقبت از ماشین، آسانسور، سرایدار، آلاچیق، سیستم دوربین امنیتی و نگهبانی 24/7 میباشد. این ویژگی با مواد با کیفیت بالا  که مقاوم در برابر زلزله هستند، تولید شده است.

انواع آپارتمان ها 

خانه 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی و 2 بالکن است.( آپارتمان 3+1 شماره 12 با مستاجر، کاملا بازسازی شده است و با مبلمان کامل بفروش می رسد.)

این خانه دارای لوازم آشپزخانه، نور ال ای دی، نورافکن، زنگ خطر، سیستم گرمایش مرکزی، جکوزی، وان، رختکن، آنتن ماهواره و تهویه مطبوع در تمام اتاق ها است.

ویژگی های عمومی خانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / لارا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

450.000 €% 3  قیمت از 435.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لاراآپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا359.400 €4+1لارا / آنتالیاکل ساختمان مناسب برای کانسپت-پلازا در لاراکل ساختمان مناسب برای کانسپت-پلازا در لارا350.000 €1+0, 1+1لارا / آنتالیاآپارتمان با نما های دریا و شهر قدیمی در موقیعت مکانی عالی در آنتالیاآپارتمان با نما های دریا و شهر قدیمی در موقیعت مکانی عالی در آنتالیا530.100 €3+1 مرکز / آنتالیا