تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول

آپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییرآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول, تصاویر داخلی-7
قیمت از 517.900 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / سارییر
 • 152 m² - 195 m²
 • 2+1, 3+1
 • 2
 • 1, 2
 • 05/2018
 • آماده تحویل
 • 6 km
 • 22 km
شماره ملک IST-208

3 اصلی دلیل برای خرید

• در نزدیکی جنگل بلگراد، یکی از بزرگترین پروژه های متنوع در استانبول
• در مرکز شهر، منطقه تازه توسعه یافته در وسط استانبول
• در کنار بزرگراه تی ای ام و فرصت سرمایه گذاری عالی

پروژه سازگار با محیط زیست و بزرگترین پروژه تحول شهری استانبول

این آپارتمانهای با شکوه در منطقه سارییر در استانبول، درست در کنار جنگل بلگراد واقع شده اند. سارییر منطقه ای است که در طبیعت تنیده شده است. این منطقه بوسیله خطوط اصلی حمل و نقل به خوبی به استانبول متصل است و امکان دسترسی آسان شما را به برخی از مهم ترین مناطق شهر می دهد. این منطقه امکانات رفاهی فراوانی را برای زندگی، تحصیل و کسب و کار ارایه می دهد.

این آپارتمانهای طراحی شده توسط آرشیتکتهای برنده جایزه در فاصله کوتاهی از مغازه ها، بیمارستان ها، مدارس، رستوران ها، مراکز سرگرمی، مراکز حمل و نقل عمومی، مترو، متروبوس و اولین سیستم مونوریل ترکیه، هاوارای، قرار گرفته اند. این آپارتمان ها 1 کیلومتر تا ورزشگاه ترک تلکام آرنا، 2 کیلومتر با خط مترو سیران تپه، 3 کیلومتر تا جنگل بلگراد، 4 کیلومتر تا مسلک، 5 کیلومتر با پارک مجیدیه کوی و امیرگان، 6 کیلومتر با ایشتینیه، ببک، نیشانتاشی و پل سلطان محمد فاتح، 7 کیلومتر تا بشیکتاش، اورتاکوی، روملی حصار و پل بوغازی، 9 کیلومتر تا بی اوغلو ایشتیکالی، 10 کیلومتر با میدان سلطان احمد و 22 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک فاصله دارند.

بیمارستانهای این منطقه: بیمارستان فلورانس نایتینگل، بیمارستان آمریکایی، بیمارستان یادبود شیشلی، بیمارستان بین المللی کولان، بیمارستان خصوصی لونت، بیمارستان جراحی پلاستیک استورلد، بیمارستان فرانسوی لاپه، بیمارستان دورا، مرکز سویدی پزشکی سلامت پا، مرکز پزشکی جراحی ینی حضور و بیمارستان ابن سینا.

مراکز خرید منطقه: مرکز خرید جواهیر، برج ترامپ، آستوریا، مرکز زورلو، مترو گراس مارکت، مرکز پروفیلو، مترو سیتی، پارک بومونتی، مرکز استانبول سفیر، مرکز بلک اوت و مرکز اکسس.

مدارس این ناحیه: کالج تد، کالج دوگا شیشلی، کالج فاتح شیشلی، کالج اغور کاغذخانه، کالج ایشیک، کالج فرانسوی سنت میشل، کالج فرانسوی نوتردام سیون، کالج ارمنی پانگالتی، کالج ارمنی کاراگوزیان، دانشگاه مف، دانشگاه بیکنت، دانشگاه فنی استانبول، دانشگاه فنی ییلدیز، دانشگاه هالیچ، دانشگاه کوچ، دانشگاه استانبول، دانشگاه نیشانتاشی، دانشگاه باغچهشهر، دانشگاه اوکان، دانشگاه بوغازچی و دانشگاه علوم استانبول.

پروژه برنده جایزه ای که شامل 4 فاز است؛

آپارتمان های 2 خوابه 152-154 مترمربعی همراه با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک و یا 2 بالکن.

آپارتمان های 3 خوابه 172-220 مترمربعی همراه با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختشویی و یک بالکن. (برخی آپارتمان های 3 خوابه دارای یک تراس هستند.)

آپارتمان های 4 خوابه 213 مترمربعی همراه با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، 2 حمام اختصاصی، یک اتاق رختشویی و یک بالکن.

آپارتمان های 5 خوابه 266 مترمربعی همراه با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختشویی و یک بالکن.

این پروژه استانبول در مجموع از 1.900 آپارتمان و 275 واحد تجاری تشکیل خواهد شد. این پروژه در کل دارای 1،350.000 متر مربع زیربنا، 424.000 متر مربع مساحت، 300.000 متر مربع منطقه اداری و 450.000 متر مربع پارکینگ است. این پروژه ترکیبی مجهز به امکانات اجتماعی بسیاری مانند پذیرش، باغ طراحی شده، استخر سرپوشیده و فضای باز، سالن، کلوپ، مسیرهای پیاده روی، زمین بازی، مهد کودک، پارکینگ داخلی، فروشگاهها، آرایشگاه، مرکز تناسب اندام، سالن ورزش، اتاق بخار، سونا، حمام ترکی، تنیس، والیبال و بسکتبال، هیدروفور، ژنراتور، آسانسور، سیستم کنترل عابر پیاده و عبور خودرو، سیستم آبیاری بارانی، مخزن آب، تقویت کننده آب، خدمات فنی 24/7، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی است.

2 نوع آپارتمان در این پروژه عظیم وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 151-154 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن یا آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و یک یا 2 بالکن است. (برخی از آپارتمانهای 2 خوابه اتاق رختشویی دارند.)

آپارتمان 3 خوابه 172-220 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک و یا 2 حمام در اتاق مستر، یک اتاق لباس، اتاق رختشویی و یک یا 2 بالکن است. (برخی از آپارتمانهای 3 خوابه تراس دارند.)

همه این آپارتمانهای فروشی در استانبول از رختکن، تجهیزات آشپزخانه و کالاهای سفید آن، درب فولادی، گاز طبیعی، زیرساخت های تهویه مطبوع، تلویزیون کابلی، آنتن ماهواره ای، فیبر اینترنت نوری، اینترنت وای فای، سنسورهای آتش و دود، اطفا حریق اتومات، سیستم ویدیویی داخل ساختمان، سیستم حرارت مرکزی، عایق گرما و صدا و دکمه هشدار آتش دستی برخوردارند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با شکوه در پروژه ترکیبی در استانبول

آپارتمان / استانبول / سارییر

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 517.900 €3+1 آپارتمان 629.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با نمای بسفر در یک پروژه لوکس در استانبولآپارتمان های با نمای بسفر در یک پروژه لوکس در استانبول418.200 €2+1, 3+1بیکوز / استانبولآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسیآپارتمان های اوسکودار با نمای شگفت انگیز بسفر و کزکولیسی377.700 €3+1, 4+1, 4+1 dp, 6+1 dpاوسک اودار / استانبولاملاک و مستغلات لوکس با آسایش هتل در استانبول، ترکیهاملاک و مستغلات لوکس با آسایش هتل در استانبول، ترکیه523.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 6+1, 8+1شیشلی / استانبولآپارتمانهای لوکس در نزدیکی دریا در بیکوز، استانبولآپارتمانهای لوکس در نزدیکی دریا در بیکوز، استانبول560.500 €2+1, 3+1بیکوز / استانبول