تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول

آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, استانبول / باجیلرآپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-12آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-13آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-14آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-15آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-16آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-17آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-18آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, پلان ملک-4
قیمت بنا به درخواست
  • اطلاعات عمومی
  • استانبول / باجیلر
  • 78 m² به 155 m²
  • 1+1, 2+1
  • 1, 2
  • 12/2018
  • 30
  • فروخته شد
  • 10 km
  • 34 km
شماره ملک IST-364

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• درآمد اجاره ای تضمین شده
• با ایده یک هتل

آپارتمان های آماده تحویل با معماری نوآورانه در باغجیلار استانبول

این آپارتمان آماده تحویل در باغجیلار استانبول واقع شده اند. این منطقه دارای امکانات روزانه و اجتماعی فراوانی مانند مدارس، بیمارستان ها، بانک ها، مساجد، بازار ها، کافه ها و رستوران ها است. این ناحیه دارای فروشگاه های خودرو، مراکز تجاری و بسیاری از مغازه های دیگر است. باغجیلار یک زندگی مرکزی را در بین مکان های اجتماعی و مراکز تجاری ارایه می دهد.

این آپارتمانهای فروشی استانبول، 3 دقیقه تا ایستگاه مترو، 5 دقیقه تا مرکز خرید استانبول، 7 دقیقه با مرکز خرید آرنا پارک، 11 دقیقه با مرکز تجاری ایستوچ و 30 دقیقه تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارند.

مدارس در این منطقه: مهد کودک خصوصی شیرین گلبه شکر، کودکستان خصوصی محمود بی ییلدیز، کالج انصار باغجیلار، پردیس گونشلی کالج بل، مدرسه بین المللی عرب، مدارس مکتبیم، دبیرستان شیرینولار اوگور و دانشگاه خصوصی آلتینباش.

بیمارستان های ناحیه: بیمارستان مدیلایف باغجیلار، مرکز پزشکی خصوصی کاش، بیمارستان دانشگاه مگا مدیپل، مرکز پزشکی خصوصی مدیپال، بیمارستان خصوصی مدیان، بیمارستان دندانپزشکی باغجیلار و مرکز پزشکی جراحی آکادمی.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید استارسیتی اوتلت، مرکز خرید استابول، مرکز خرید آرنا پارک، پاور اوتلت 212 استانبول و مرکز خرید گونشلی پارک.

این مجموعه در زمینی به مساحت 7.000 متر مربع ساخته شده است. این ساختمان 30 طبقه دارای اتاق و آپارتمان های هتل است. این مجتمع برنده جایزه دارای بسیاری از امکانات مانند پذیرش، لابی، سونا، مرکز تناسب اندام، پارکینگ سرپوشیده، زمین بازی کودکان، آسانسور، رعد و برقگیر، پله اضطراری، هیدورفور، ژنراتور، مخزن آب، سیستم پاشش آب، دوربینهای امنیتی و نگهبانی می باشد.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 78 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام.

آپارتمان 2 خوابه 155-120 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و حمام در اتاق مستر. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای آشپزخانه مستقل، حمام اختصاصی با سدویس بهداشتی هستند).

این آپارتمان های مجلل با امکانات با کیفیتی مانند لوازم آشپزخانه، سیستم گرمایش مرکزی، نور نقطه ای و رختکن مجهز شده اند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول

سوناآسانسور در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورتآپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورت35.700 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای لوکس و واحدهای اداری- مسکونی در استانبولآپارتمانهای لوکس و واحدهای اداری- مسکونی در استانبول39.700 €Std, 1+1, 2+1, 3+1آواجیکر / استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول44.200 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعیآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی44.200 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول