تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول

آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, استانبول / باجیلرآپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-12آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-13آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-14آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-15آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-16آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-17آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, تصاویر داخلی-18آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول, پلان ملک-4
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / باجیلر
 • 78 m² - 155 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 12/2018
 • 30
 • فروخته شد
 • 10 km
 • 34 km
شماره ملک IST-364

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• درآمد اجاره ای تضمین شده
• با ایده یک هتل

آپارتمان های آماده تحویل با معماری نوآورانه در باغجیلار استانبول

این آپارتمان آماده تحویل در باغجیلار استانبول واقع شده اند. این منطقه دارای امکانات روزانه و اجتماعی فراوانی مانند مدارس، بیمارستان ها، بانک ها، مساجد، بازار ها، کافه ها و رستوران ها است. این ناحیه دارای فروشگاه های خودرو، مراکز تجاری و بسیاری از مغازه های دیگر است. باغجیلار یک زندگی مرکزی را در بین مکان های اجتماعی و مراکز تجاری ارایه می دهد.

این آپارتمانهای فروشی استانبول، 3 دقیقه تا ایستگاه مترو، 5 دقیقه تا مرکز خرید استانبول، 7 دقیقه با مرکز خرید آرنا پارک، 11 دقیقه با مرکز تجاری ایستوچ و 30 دقیقه تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارند.

مدارس در این منطقه: مهد کودک خصوصی شیرین گلبه شکر، کودکستان خصوصی محمود بی ییلدیز، کالج انصار باغجیلار، پردیس گونشلی کالج بل، مدرسه بین المللی عرب، مدارس مکتبیم، دبیرستان شیرینولار اوگور و دانشگاه خصوصی آلتینباش.

بیمارستان های ناحیه: بیمارستان مدیلایف باغجیلار، مرکز پزشکی خصوصی کاش، بیمارستان دانشگاه مگا مدیپل، مرکز پزشکی خصوصی مدیپال، بیمارستان خصوصی مدیان، بیمارستان دندانپزشکی باغجیلار و مرکز پزشکی جراحی آکادمی.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید استارسیتی اوتلت، مرکز خرید استابول، مرکز خرید آرنا پارک، پاور اوتلت 212 استانبول و مرکز خرید گونشلی پارک.

این مجموعه در زمینی به مساحت 7.000 متر مربع ساخته شده است. این ساختمان 30 طبقه دارای اتاق و آپارتمان های هتل است. این مجتمع برنده جایزه دارای بسیاری از امکانات مانند پذیرش، لابی، سونا، مرکز تناسب اندام، پارکینگ سرپوشیده، زمین بازی کودکان، آسانسور، رعد و برقگیر، پله اضطراری، هیدورفور، ژنراتور، مخزن آب، سیستم پاشش آب، دوربینهای امنیتی و نگهبانی می باشد.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 78 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام.

آپارتمان 2 خوابه 155-120 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و حمام در اتاق مستر. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای آشپزخانه مستقل، حمام اختصاصی با سدویس بهداشتی هستند).

این آپارتمان های مجلل با امکانات با کیفیتی مانند لوازم آشپزخانه، سیستم گرمایش مرکزی، نور نقطه ای و رختکن مجهز شده اند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول

سوناآسانسور در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با ارایه شیوه زندگی لوکس در اسنیورت استانبول آپارتمان های با ارایه شیوه زندگی لوکس در اسنیورت استانبول 33.800 €1+0, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول35.500 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمان های مدرن در مجتمع مسکونی لوکس در استانبولآپارتمان های مدرن در مجتمع مسکونی لوکس در استانبول39.500 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعتآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعت40.400 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول