تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا

آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییوواآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, کمر / چامییووا - videoآپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-18آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-19آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-20آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا, تصاویر داخلی-21
قیمت 125.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / چامییووا
 • 115 m²
 • 2+1
 • 2
 • 1
 • 09/2019
 • 2
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 800 mt
 • 65 km
شماره ملک KMR-067

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله 800 متری تا ساحل
• چشم انداز عالی کوه
• استخر عمومی

آپارتمان های نوساز با استخر شنای عمومی در چامیووای کمر

این آپارتمان نوساز در چامیووای کمر واقع شده اند. چامیووا میزبان ساحل شگفت انگیز، زیبایی های طبیعی و استراحتگاه های تعطیلاتی درجه یک است. شما می توانید به راحتی از مکان های طبیعی و تاریخی این منطقه مانند شهر باستانی الیمپوس، خلیج کنت، شهر باستانی فاسلیس و کوه تهتالی بازدید کنید. همچنین می توانید بسیاری از درختان میوه و سر سبز را در خیابان های منطقه ببینید. این ناحیه با دریا و مناطق سبز گیاهی خود به شما یک زندگی طبیعی و آرام را ارایه می دهد.

این آپارتمان های جدید کمر 800 متر با ساحل، 50 کیلومتر تا مرکز آنتالیا، 65 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 5 کیلومتر تا کمر فاصله دارد. فروشگاهها، آرایشگاه ها، بازار و امکانات روزانه دیگر پیاده با این آپارتمان ها فاصله کوتاهی دارند.

این پروژه بوتیک دارای 2533 متر مربع مساحت است و شامل 3 بلوک با 2 طبقه و مجموعا 10 آپارتمان است. این پروژه با امکانات بسیاری از قبیل رمپ برای ویلچر، نگهبانی و سیستم دوربینهای امنیتی، استخر شنا، استخر شنای کودکان، پارکینگ خودرو، باغ گیاه شناسی تزیین شده و ژنراتور مجهز شده است.

تنها یک نوع آپارتمان در این پروژه وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 115 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن.

این آپارتمان ها در کمر مجهز به ویژگیهای با کیفیتی مانند تهویه مطبوع، لوازم آشپزخانه، کابین دوش، روشویی ویژه، کرکره، منبع ساخته شده، کفپوش لمینیت، نور نقطه ای، آبگرمکن، آنتن ماهواره ای و اینترنت می باشند.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای مجلل با چشم انداز کوهستان در کمر، چامیووا

آپارتمان / کمر / چامییووا

استخر در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 125.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 5.03.2021 16:24:03

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمرآپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر119.000 €2+1مرکز / کمرآپارتمان دنج در منطقه معتبر کمرآپارتمان دنج در منطقه معتبر کمر108.000 €2+1مرکز / کمرآپارتمان دوبلکس مبله در مرکز کمرآپارتمان دوبلکس مبله در مرکز کمر135.000 €4+1 dpمرکز / کمرویلای لوکس مستقل با باغ بزرگ در کمر آنتالیاویلای لوکس مستقل با باغ بزرگ در کمر آنتالیا1.250.000 €5+1ارسلانبوجاک / کمر