تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا

آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکزآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, پلان ملک-1آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, پلان ملک-2آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, پلان ملک-3آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, پلان ملک-4آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا, پلان ملک-5
قیمت از 206.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مرکز
 • 90 m² - 167 m²
 • 2+1, 3+1ph
 • 2, 3
 • 2
 • 2013
 • 4
 • آماده تحویل
 • 100 mt
 • 50 mt
 • 43 km

Antalya Airport125 km

شماره ملک ALN-180

3 دلیل اصلی برای خرید

• در نزدیکی ساحل معروف کلئوپاترا
• امکانات غنی در مجتمع مسکونی
• پیاده روی با کلیه امکانات روزانه

آپارتمان ساحلی مرکزی برای فروش در آلانیا

آپارتمان هایی در یک موقعیت مرکزی و در منطقه ای ارجح در آلانیا، محله گوزلیالی واقع شده اند. مجتمع مسکونی لوکس توسط طبیعت احاطه شده است. فعالیت های اجتماعی و فرهنگی بسیاری در این منطقه وجود دارد.

بسیاری از امکانات اجتماعی مانند ساحل، کافه ها، رستوران ها، بازارها، مناطق ورزشی، بارها، کافه ها، سوپر مارکت ها، مرکز خرید، حمل و نقل عمومی تنها چند دقیقه فاصله پیاده روی از این آپارتمان ها واقع شده اند. آپارتمان ساحلی آلانیا در فاصله 50 متری ساحل معروف کلئوپاترا و مرکز خرید، 100 متر تا مرکز شهر، 150 متر تا باشگاه تنیس آلانیا، 250 متر تا غار داملتاس، 150 متر تا مرکز فرهنگی آلانیا، 250 متر تا تله کابین، 150 متر تا آکوپارک، 150 متر تا موزه باستان شناسی آلانیا، 2 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 43 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 125 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی از 3 بلوک با 4 طبقه دارای امکانات بسیاری مانند ژنراتور، آسانسور برای 5 نفر، زنگ خطر آتش نشانی، باغی با طراحی زیبا، یک باغ، یک مخزن آب، استخر، استخر کودکان، یک سالن ماساژ، یک مرکز تناسب اندام، سونا، حمام ترکی، اتاق بخار، یک باشگاه تنیس، رستوران، یک پارکینگ اتومبیل و سیستم دوربین امنیتی 24/7 می باشد.

2 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمانهای 2 خوابه 90 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی، 2 بالکن و بالکن فرانسوی می باشد.

آپارتمان های 3 خوابه دوبلکس 167 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، 2 حمام اختصاصی، اتاق رختکن و 2 بالکن می باشد.

کلیه آپارتمان ها دارای تهویه مطبوع در کلیه اتاق ها، لوازم آشپزخانه، کالاهای سفید، آبگرمکن برقی، آیفون تصویری، روشنایی، آنتن ماهواره و اینترنت وای فای است.

ویژگی های عمومی آپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مرکز

سوناآسانسوراستخرسالن ورزشپارکینگدوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 206.000 €3+1 آپارتمان 284.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 26.07.2021 17:55:56

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان ساحلی در آلانیا، محموتلار با طراحی لوکسآپارتمان ساحلی در آلانیا، محموتلار با طراحی لوکس200.000 €2+1, 3+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمانهای لوکس با چشم انداز قلعه و دریا در آلانیاآپارتمانهای لوکس با چشم انداز قلعه و دریا در آلانیا189.000 €2+1مرکز / آلانیاآپارتمانی با دریا در آلانیا برای فروشآپارتمانی با دریا در آلانیا برای فروش216.600 €1+1, 2+1, 2+2 pent., 3+1 pent., 3+2 pent.کوناکلی / آلانیاآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیهآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه219.000 €2+1, 3+1 dpکاستل / آلانیا