تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون

آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, ترابزون / جایکاراآپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, ترابزون / جایکارا - videoآپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, ترابزون / جایکارا - videoآپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, ترابزون / جایکارا - videoآپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, ترابزون / جایکارا - videoآپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, ترابزون / جایکارا - videoآپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-1آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-2آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-3آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-4آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-5آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-6آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-7آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-8آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-9آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-10آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-11آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-12آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-13آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون, تصاویر داخلی-14
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلیتصاویر داخلی
قیمت 42.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / جایکارا
 • 210 m²
 • 3+1 dp
 • 2
 • 1
 • 5
 • آماده تحویل
 • 16 km
 • 75 km
شماره ملک TRB-128

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره طبیعت با هوای پاک
• در مرکز شهر
• طرز کار با کیفیت با قیمت مقرون به صرفه

دوبلکس در موقیعت مرکزی با طرز کار با کیفیت د نمای طبیعت در چایکارا

این آپارتمان دوبلکس بر روی تپه ای با فضای سبز در چایکارا، ترابزون واقع شده است. چایکارا موقیعت عالی از مناطق طبیعی و پارک های ملی را برای افرادی که از آن ها لذت می برند مانند دریاچه اوزونگول، سلطان مورات و فلات های مولتات، پارک گورینک طبیعت و از همه مهمتر جریان سولاکلی که درست آن طرف آب است، ارائه می دهد.

این آپارتمان ترابزون برای فروش در نزدیکی امکانات اجتماعی و محلی مانند مارکیت ها، مساجد و غیره است. این آپارتمان در یک مکان مرکزی و روبروی فرمانداری منطقه، ساختمان پلیس و صحنه ورزش است. این آپارتمان دوبلکس 400 متر تا مرکز شهر چایکارا، 10 کیلومتر تا پل هاپسیاس، 18 کیلومتر تا دریاچه اوزونگول، 38 کیلومتر تا مرکز سورمنه، 71 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون، 72 کیلومتر تا دانشگاه فنی کارادینیز و 73 کیلومتر تا مرکز خرید ترابزون فاصله دارد.

این ساختمان مسکونی دارای سیستم گرمایش مرکزی (2 تن زغال سنگ در سال)، سیستم آی فون تصویری، آسانسور و محوطه پارکینگ روباز است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان دوبلکس 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک انباری و تراس است.

این آپارتمان دوبلکس دارای رختکن، سیستم آی فون تصویری، کفپوش لمینت و محوطه رخششویی است. همچنین تراس بزرگ از 3 اتاق موجود است.

ویژگی های عمومی آپارتمان با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در ترابزون

آپارتمان / ترابزون / جایکارا

آسانسورپارکینگدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 42.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزونآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون40.200 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1 اورتاحصار / ترابزونآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومراآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا37.800 €1+1, 3+1یومرا / ترابزوناملاک با طراحی مدرن با مفهوم خانوادگی در ترابزوناملاک با طراحی مدرن با مفهوم خانوادگی در ترابزون43.300 €3+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمانهای جدید با چشم انداز دریا و شهر در ترابزونآپارتمانهای جدید با چشم انداز دریا و شهر در ترابزون43.300 €3+1اورتاحصار / ترابزون