تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا

آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, آنتالیا / لاراآپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا, تصاویر داخلی-17
قیمت از 73.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • آنتالیا / لارا
 • 70 m² به 155 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 06/2018
 • 2
 • در حال ساخت
 • 1 km
 • 9 km
شماره ملک AYT-645

آپارتمان های ارایه دهنده یک زندگی آرام برای همه سنین در لارا

این آپارتمانها در آنتالیا در محله گوزلاوبا منطقه لارا واقع شده است. این منطقه به شدت از پروژه های مسکونی لوکس و امکانات اجتماعی برخوردار هستند. لارا، گوزلاوبا نسبتا دست نخورده و حفظ شده است، هرچند که ابه طور ین منطقه مداوم در حال توسعه است. تقاضا برای املاک و مستغلات در این منطقه روز به روز در حال افزایش است. خرید املاک در لارا، گوزلاوبا نیز به همین دلیل بسیار سودآور است.

این آپارتمانها در لارا برای فروش بسیار نزدیک به امکانات بسیار مهم اجتماعی و محلی مانند کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، بازارها، مراکز خرید، ایستگاه های اتوبوس، پارک ها، بیمارستان ها، بازار عمومی، پست، مسجد، بانک ها و مدارس هستند. این آپارتمانهای لوکس در آنتالیا تنها 1 کیلومتر تا ساحل، 4 کیلومتر تا مرکز خرید تراسیتی، 9 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی، 11 کیلومتر تا مرکز خرید مارک آنتالیا و 14 کیلومتر تا موزه آنتالیا فاصله دارد.

مجتمع مسکونی شامل 2 بلوک 2 طبقه با مجموع 23 آپارتمان می باشد. این ساختمان در 1540 متر مربع مساحت زمین ساخته شده است. این مجتمع دارای بسیاری از ویژگی های عالی مانند استخر شنا، پارکینگ های داخل و خارج از منزل، زمین بازی کودکان، یک باغ بزرگ و محوطه ای، سرایداری، آسانسور، خدمات امنیتی 24 ساعته و دوربین است.

3 آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 70 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 خوابه 100 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی و بالکن است.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 155 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه یا اوپن، حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختکن، بالکن و تراس است.

این آپارتمان های مدرن در آنتالیا با ویژگی های بالای تکنولوژی و کیفیت طراحی شده است. تمام آپارتمان ها دارای درب فلزی، پنجره های پی وی سی دو جداره، رختکن، لوازم آشپزخانه با کیفیت بالا، کابین دوش، وان، آبگرمکن فوری، عایق حرارتی و صدا، کرکره، تهویه مطبوع، ایفون تصویری و آنتن ماهواره می باشد.

فروش این آپارتمان به خارجیها امکان پذیر نیست.

ویژگی های عمومی آپارتمانی با کیفیت بالا در مکانی مقرون به صرفه درآنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / لارا

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 73.000 €2+1 آپارتمان 104.000 €3+1 آپارتمان 140.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با موقعیت مرکزی در آنتالیا با آشپزخانه مجزاآپارتمان با موقعیت مرکزی در آنتالیا با آشپزخانه مجزا72.600 €2+1, 3+1, 6+1مرکز / آنتالیاآپارتمان لوکس فروش در آنتالیا در منطقه توریستیآپارتمان لوکس فروش در آنتالیا در منطقه توریستی72.500 €1+1, 1+1 loft, 2+1کندو / آنتالیاآپاتمان های اکدنیزآپاتمان های اکدنیز73.000 €1+1, 2+1, 3+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فردآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد73.000 €1+1, 2+1لارا / آنتالیا
ما استخدام میکنیم