تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع

آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لاراآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-1آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-2آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-3آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-4آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-5آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-6آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-7آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-8آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-9آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-10آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-11آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-12آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-13آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-14آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-15آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-16آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, تصاویر داخلی-17آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, پلان ملک-1آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, پلان ملک-2آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, پلان ملک-3آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, پلان ملک-4آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, پلان ملک-5آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, پلان ملک-6آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, پلان ملک-7آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع, پلان ملک-8
قیمت از 129.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • آنتالیا / لارا
 • 130 m² به 220 m²
 • 3+1, 4+1 dp
 • 2
 • 1, 2
 • 10/2018
 • 2
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 7,5 km
 • 10 km
شماره ملک AYT-737

3 دلیل اصلی برای خرید

• ساختمان کم ارتفاع
• سیستم گرمایش از کف
• امکانات رفاهی در مجتمع مسکونی

آپارتمان با مفهوم بوتیک در لارا گوزلاوبا با سیستم گرمایش از کف

آپارتمان ها در آنتالیا در لارا در منطقه آرام منطقه گوزلاوبا واقع شده است. این منطقه با توجه به امکانات اجتماعی و تفریحی مثل مراکز خرید، سواحل خیره کننده و امکانات دیگر، مورد توجه قرار گرفته است. لارا یکی از بهترین مناطق سرمایه گذاری میباشد. این منطقه با آرامش و استانداردهای لوکس بسیار مورد توجه است.

این آپارتمان ها 10 کیلومتر تا مرکز شهر و فرودگاه بین المللی آنتالیا، 7،5 کیلومتر تا ساحل، 3 کیلومتر تا پارک دودن و 16 کیلومتر تا موزه آنتالیا فاصله دارد. این آپارتمان ها به تمام امکانات روزانه و اجتماعی مانند بازار، کافه، مرکز خرید و دستگاه های خودپرداز نزدیک فاصله میباشد.

این مجتمع مسکونی جدید در زمینی به مساحت 8.961 متر مربع بنا شده است. این مجتمع مسکونی شامل 8 بلوک با 2 طبقه و در مجموع از 96 آپارتمان تشکیل شده است. استخر شنای سرپوشیده، استخر کودکان، سیستم امنیتی 24/7، سیستم ورودی با کارت، آسانسور، سیستم هشدار حریق و سیستم خاموش کننده آتش، پارکینگ سرپوشیده، پارک کودکان، مرکز تناسب اندام، چشم انداز ویژه، مخزن آب، انباری، نگهبانی و ژنراتور در مجتمع مسکونی وجود دارد.

2 مجموعه آپارتمان در مجتمع مسکونی وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 130 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی و بالکن است.

آپارتمان 4 خوابه دوبلکس 220 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، بالکن و تراس است.

این آپارتمان ها با مواد با کیفیت بالا مانند لوازم آشپزخانه، کرکره های الکتریکی، آنتن ماهواره، رختکن، کابین داخلی، عایق صوتی و حرارت، سیستم گرمایش از کف، زیر ساخت تهویه مطبوع، کابین دوش و درب فولادی مجهز شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان در لارا با کیفیت بالا در مجتمع کم ارتفاع

آپارتمان / آنتالیا / لارا

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 129.300 €4+1 آپارتمان 155.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
میموزا هومزمیموزا هومز126.500 €2+1کنییالتی / آنتالیاریورساید کانسپت هاوسریورساید کانسپت هاوس125.000 €Std, 1+1کنییالتی / آنتالیا سیتی لایف فلتس 2 سیتی لایف فلتس 2131.000 €3+1کنییالتی / آنتالیااملاک آماده تحویل در کنییالتی آنتالیااملاک آماده تحویل در کنییالتی آنتالیا132.500 €2+1کنییالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم