تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه

آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, استانبول / کاغذخانهآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, استانبول / کاغذخانه - videoآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, استانبول / کاغذخانه - videoآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, استانبول / کاغذخانه - videoآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, استانبول / کاغذخانه - videoآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, استانبول / کاغذخانه - videoآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, استانبول / کاغذخانه - videoآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, استانبول / کاغذخانه - videoآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, استانبول / کاغذخانه - videoآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, استانبول / کاغذخانه - videoآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, پلان ملک-1آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, پلان ملک-2آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, پلان ملک-3آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, پلان ملک-4آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه, پلان ملک-5
قیمت از 122.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • استانبول / کاغذخانه
 • 105 m² به 199 m²
 • 2+1, 3+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 12/2018
 • 14
 • درحال ساخت
 • 7.5 km
 • 21 km
شماره ملک IST-294

اطلاعات کمپین

این آپارتمان 2 خوابه تخفیف خورده با شرایط پرداخت آسان تنها برای مشتریان آنتالیا هومز امکان پذیر است. این کمپین تنها برای یک آپارتمان معتبر است.

نرخ تخفیف و اطلاعات آپارتمان؛

• آپارتمان 2+1، همکف باغ، 105 متر مربع - قیمت نقدی 512.000 لیر به جای 689.000 لیر.

این شرکت ساختمانی تخفیف با پرداخت پول نقد برای 3 پروژه مختلف تخفیف می دهد.

پروژه های دیگر را بررسی کنید؛

آپارتمان معاصر در مرکز مالی استانبول
آپارتمان مدرن استانبول در 300 متری بزرگراه تی ای ام

شما نمی توانید این تخفیف را در سایر آژانس های املاک و مستغلات بیابید. برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی تور بازدید، با ما تماس بگیرید.

اعتبار تا 29.3.2019 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل برای خرید

• منظره دیدنی
• مراكز شهر مانند تكسم، شيشلي و بشيكتاش در فاصله 15 دقيقه ای آن قرار گرفته اند
• دانشگاه ها، بیمارستان ها و پروژه های اداری در نزدیکی آن وجود دارند

آپارتمانهای به سبک اروپایی نزدیک به تمامی امکانات اجتماعی

این آپارتمانهای به سبک اروپایی، در مرکز شهر استانبول، کاگیتانه واقع شده اند. با توجه به موقعیت مرکزی، امکانات اجتماعی و نزدیکی به مراکز خرید، کاگیتانه بهترین منطقه جهت سرمایه گذار است. این منطقه دارای مناطق فرهنگی، تاریخی و تفریحی فراوانی است.

این آپارتمان ها ی فروشی در استانبول ترکیه 21 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آتاتورک، 17.5 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام، 5 کیلومتر تا استادیوم ترک آرنا، 4 کیلومتر تا مینیاترک، 10 کیلومتر تا میدان تکسیم، 12.5 کیلومتر تا پل سلطان محمت فاتح، 31 کیلومتر تا فرودگاه سوم، 14 کیلومتر تا قلعه رومیلیان و 9 کیلومتر تا متروی سیرانتپه فاصله دارند.

مدارس منطقه: مدرسه خصوصی اوریم، پردیس نیشانتاشی مدارس ایشیک، کالج دوگا شیشلی، کاگیتانه، کالج ارا، دبیرستان فرانسوی نتخدو سیون و مدرسه فرانسوی سنت میشل.

مراکز خرید این ناحیه: مرکز خرید هالیج، مرکز خرید جواهیر، مرکز خرید اکسس، ویالاند، نیشانتاشی سیتی، مرکز خرید ترامپ، مرکز خرید مترو گراس مارکت، مرکز خرید بلاکوت.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان آمریکاییها، بیمارستان خصوصی اوکمیدانی، بیمارستان خصوصی هالیج، بیمارستان فرانسوی لپه، بیمارستان مجیدیه کوی، بیمارستان ترکیه، بیمارستان بادبود شیشلی، بیمارستان آجی بادام تکسیم، بیمارستان خصوصی عثمانوغلو، بیمارستان جراحی نیشانتاشی، بیمارستان آجی بادام فولیا، بیمارستان بین المللی کولان، بیمارستان فلورانس نایتینگل، بیمارستان فلورانس نایتینگل شیشلی، مرکز پزشکی آپک، بیمارستان دریندر، مرکز پزشکی ینی حضور، بیمارستان ابن سینا، بیمارستان خصوصی علی بی و بیمارستان خصوصی یلدیز.

این مجتمع مسکونی دارای 16.000 متر مربع زیربنا و 2.000 متر مربع مساحت است. این مجموعه شامل 2 بلوک با 14 طبقه و در مجموع 119 آپارتمان می باشد. این مجتمع مسکونی دارای فضای اجتماعی مشترک، پارکینگ داخلی، زمین بازی کودکان، سونا، مرکز تناسب اندام، دوربینهای امنیتی مدار بسته و نگهبانی 24/7، مسیرهای پیاده روی، آسانسور، باغ، پارک، ژنراتور، تصفیه آب و میله رعد و برقگیر می باشد. همچنین این مجموعه از 500 متر مربع فضا سازی زیبا برخوردار است.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 105 مترمربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا اوپن، حمام و بالکن دارد.

آپارتمان 3 خوابه پنت هاوس دوبلکس  174-199 مترمربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا اوپن، 2 حمام، تراس و بالکن دارد.

این آپارتمان ها گاز طبیعی، آنتن ماهواره ای، آیفون تصویری، سنسور آتش و دود، درب فولادی، پارکت لمینیت، لوازم آشپزخانه، کابین دوش و پنجره های پی وی سی دارند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه

آپارتمان / استانبول / کاغذخانه

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 122.200 €3+1 آپارتمان 204.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 20.3.2019 15:19:16

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان لوکس استانبول در مسیر بزرگراه هاآپارتمان لوکس استانبول در مسیر بزرگراه ها122.000 €2+1, 3+1باجیلر / استانبولآپارتمان های آماده تحویل با منظره دریا در استانبول آوجیلارآپارتمان های آماده تحویل با منظره دریا در استانبول آوجیلار121.100 €2+1, 3+1آواجیکر / استانبولآپارتمانهای خانوادگی با ویژگی های محیط زیستی در استانبولآپارتمانهای خانوادگی با ویژگی های محیط زیستی در استانبول123.500 €2+1, 3+1, 4+1آواجیکر / استانبولآپارتمانهای منحصر به فرد در نزدیکی بزرگراه ای-5 در استانبولآپارتمانهای منحصر به فرد در نزدیکی بزرگراه ای-5 در استانبول126.600 €1+1باکیرکوی / استانبول
ما استخدام میکنیم