تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

We keep working at home!

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون

املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاکاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-17املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-18املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-19املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-20املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-21املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, تصاویر داخلی-22املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون, پلان ملک-1
قیمت از 98.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / یالینجاک
 • 170 m² - 215 m²
 • 3+1, 4+1
 • 2
 • 2
 • 06/2019
 • 13
 • در حال ساخت
 • 10 km
 • 1 km
 • 7 km
شماره ملک TRB-050

3 دلیل اصلی برای خرید

• نسبت به سایر پروژه های مشابه از امکانات اجتماعی بیشتری برخوردار است
• منظره نا محدود دریا
• 10-5 دقیقه تا فرودگاه، مراکز درمانی و بیمارستان

املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید دریا

این املاک و مستغلات لوکس در یک منطقه جدید در حال توسعه در ترابزون واقع شده است. این املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون، ارایه دهنده یک استاندارد بالا برای شما و خانواده شما بنا شده است. دارای طراح حرفه ای و با کیفیت میباشد. یک فرصت مناسب برای کسانی است که به دنبال یک زندگی آرام و به دور از سر و صدای شهر هستند. بسیاری از امکانات اجتماعی املاک و مستغلات هستند.

این املاک و مستغلات لوکس در ترابزون 10 کیلومتر تا مرکز شهر ترابزون، 7 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون و 1 کیلومتر تا دریا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی از 4 بلوک با 13 طبقه و 104 آپارتمان لوکس تشکیل شده است. 75 درصد این پروژه برای فضای سبز اختصاص داده شده است. بسیاری از امکانات اجتماعی در این سایت مانند یک استخر سرپوشیده و روباز، آسانسور دوبل در هر بلوک، پارکینگ ماشین سرپوشیده و روباز، سونا، مرکز امادگی جسمانی، باغی زیبا، سرایداری، دوربین امنیتی 24/7 وجود دارد.

2 نوع آپارتمان برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 170 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، یک اتاق رختکن و 2 بالکن است.

آپارتمان 4 اتاق خوابه 215 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، یک اتاق رختکن و 2 بالکن است.

همه این آپارتمان ها در ترابزون دارای سیستم حرارت مرکزی، عایق گرما و صدا و آنتن ماهواره هستند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون

آپارتمان / ترابزون / یالینجاک

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 98.400 €4+1 آپارتمان 123.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های بزرگ نزدیک به جاده اصلی در ترابزونآپارتمان های بزرگ نزدیک به جاده اصلی در ترابزون90.800 €3+1, 4+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمان های دوست داشتنی با دید خلیج یامرا در ترابزونآپارتمان های دوست داشتنی با دید خلیج یامرا در ترابزون83.200 €3+1, 4+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقلآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل109.300 €3+1, 4+1یالینجاک / ترابزونآپارتمان های با موقیعت معتبر در یومرا ترابزونآپارتمان های با موقیعت معتبر در یومرا ترابزون150.300 €3+1یومرا / ترابزون