تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا

آپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوباآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, پلان ملک-1آپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, پلان ملک-2آپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا, پلان ملک-3
قیمت از 239.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / اوبا
 • 169 m² - 218 m²
 • 3+1, 4+1
 • 2
 • 1, 2, 3
 • 2017
 • 5
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 700 mt
 • 40 km
شماره ملک ALN-274

3 دلیل اصلی برای خرید

• در موقعیت مرکزی
• مسیر پیاده روی تا دریا، بیمارستان و مرکز خرید
• طراحی ویژه و با کیفیت بالا

آپارتمان در آلانیا 700 متر تا ساحل مشهور شنی در اوبا

این آپارتمان ها در اوبا با توجه به موقعیت مرکزی بسیار مورد توجه است. آلانیا، اوبا یکی از مقاصد تعطیلاتی که با سواحل شنی معروف و سایت های متعدد تاریخی محبوب است. در عین حال، امکانات اجتماعی پر جنب و جوش مانند کافه ها، رستوران ها، سرگرمی ها و مناطق تفریحی، مغازه ها، بارها در این منطقه نیز وجود دارد. این آپارتمان ها در آلانیا برای فروش با سرمایه گذاری سودآور با توجه به موقعیت مهم خود از اهمیت بالایی در بخش گردشگری برخوردار است.

این آپارتمانها در آلانیا در کنار سوپر مارکت بزرگ معروف و مهمترین مسیر شهر واقع شده است. این آپارتمانها 3 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 700 مترمربع تا ساحل آلباتروس، 500 متر تا مرکز خرید آلانیوم، 125 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 40 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا و فاصله کوتاهی تا امکانات مسافرتی، بیمارستان ها، رستوران ها و مغازه ها واقع شده است.

این مجتمع مسکونی به بالاترین استانداردها در زمینی به مساحت 4718 متر مربع بنا شده است. شامل 4 بلوک و در مجموع از 41 آپارتمان تشکیل شده است. در هر طبقه 2 آپارتمان وجود دارد. این مجموعه دارای امکانات فراوانی مانند استخر روباز و سرپوشیده، استخر کودکان و زمین های بازی، سالن بدنسازی با اتاق های آرامش بخش و ماساژ، سونا، اتاق بخار، حمام ترکی، جکوزی در فضای باز، مرکز تناسب اندام مجهز بیلیارد، تنیس روی میز، پارکینگ سرپوشیده و روباز، اینترنت وای فای در مناطق مشترک، فروشگاه، ژنراتور، آسانسور، مخزن آب، باغ، سیستم روشنایی خودکار و خدمات امنیتی 24/7 فراهم شده است.

در اینجا 2 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 169-172 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، توالت، حمام، حمام اختصاصی، اتاق ختکن و 2 یا 3 بالکن است.

آپارتمان 4 خوابه 218-222 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، توالت، حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختکن و تراس است.

این آپارتمان آماده تحویل با طراحی زیبا و با کیفیت دارای امکاناتی مانند لوازم آشپزخانه، پنجره دو جداره، آیفن تصویری، فیبر اینترنت، کرکره اتوماتیک، تهویه مطبوع، آنتن ماهواره و کابین دوش نیز میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا

آپارتمان / آلانیا / اوبا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 239.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 18.02.2021 17:32:58

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانی با دریا در آلانیا برای فروشآپارتمانی با دریا در آلانیا برای فروش216.600 €1+1, 2+1, 3+1, 3+2 pent.کوناکلی / آلانیاآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیاآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا191.000 €2+1, 3+1dpمرکز / آلانیاآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیاآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا239.000 €5+1اوبا / آلانیاآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروشآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش245.000 €4+1مهموتلار / آلانیا