تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

استراحتگاهی برای تعطیلات در منطقه آنتالیای ترکیه

12.06.2017

منطقه آنتالیای ترکیه با شکوه در ساحل دریای مدیترانه ترکیه قرار گرفته است. پشت به رشته کوه تورس و رو به دریای فیروزه ای آنتالیا شهرتی سزاوارانه به عنوان دومین جایگاه محبوب برای تعطیلات کشور را به دست آورده است. دلایل بسیاری برای این امر وجود دارد اما تنوع گسترده ای از استراحتگاه ساحلی برای تعطیلات، افراد بسیاری را اغوا می کند.

از شهرکهای کوچک گرفته تا بندرهای ورزشی و نواحی بزرگ که برای زندگی پر جنب و جوش شبانه خود مشهور هستند، با بهترین هتل ها و استراحتگاهی که همه خدمات رفاهی را ارایه می دهند، همگی تعطیلاتی راحت و ارزان را در ترکیه فراهم می کنند. همه گزارشات بطور مجزا ویژگی های خاصی را نشان می دهند و اینکه آیا شما یک مسافر تنها، یا تعدادی دوست و یا یک خانواده هستید، یافتن جایی برای اقامت و مناسب ایده شما برای تعطیلات در ترکیه، بسیار آسان است.

آلانیا: برای همه، پیر و جوان

استراحتگاهی ساحلی برای تعطیلات در منطقه آنتالیای ترکیه

آلانیا: برای همه، پیر و جوان

آلانیا، در نوک شرقی خط ساحلی آنتالیا، منطقه ای است که رضایت همه را جلب می کند. خصوصا خانواده ها به دلیل طیف گسترده ای از فعالیتهای قابل اجرا به ویژه برای بچه ها آن را دوست دارند. در همین حال، جوانان به زندگی شبانه پر جنب و جوش که تا ساعات اولیه صبح ادامه دارد، می پیوندند.

همانند گردشگران بریتانیایی، آلانیا مورد علاقه بسیاری از شرکتهای روسی و اتباع اروپای شرقی است. انواع اقامتگاهها، از جمله تنها اتاق، تخت خواب و صبحانه، سلف کترینگ و یا اقامت با ارایه همه امکانات وجود دارد. هتل های محبوب اینجا عبارتند از افتالیا هالیدی ویلیج، سنتیدو گلد ایلند و هتل سان پریم لونژ.

گذشته تاریخی شهری قدیمی در ساید

گذشته تاریخی شهری قدیمی در سیده

با حرکت در جهت غرب، استراحتگاه محبوب بعدی برای تعطیلاتف شهر عجیب ساید است که ترکیب شگفت انگیزی از قدمت و عصر نوین، مدرنیت و سنت می باشد. بخش جدید شهر بر روی خرابه های تاریخی منطقه قدیمی ساخته شده است. بنابراین، فضای سورالع آن افراد تازه وارد به این منطقه تعطیلاتی را مجذوب خود می کند. سایتهای معروف عبارتند از تاتر باستانی و معبد آپولو که با یک ساختار خیره کننده در هنگام غروب آفتاب در دریای پر جنب و جوش مدیترانه تکمیل می شود.

فضای دریایی و رستوران های عالی بندر ساید مورد علاقه زوجها است. در حومه شهر ، بسیاری از هتل های بزرگ ارایه کننده تمامی خدمات فراگیر، مانند تی یو ای سنسیمار و باروت آجانتوس بازار این ناحیه را داغ کرده اند. سایراقامتگاه های مرکزی در قلب شهر شامل تونانا ساید، ساتو هتل و ویلا اونملی می باشند.

هتل های لوکس دارای اسپا و ویلاهای گلف در بلک

هتل های لوکس دارای اسپا و ویلاهای گلف در بلک

در فاصله کوتاهی از ساید اقامتگاه تعطیلاتی بلک قرار دارد که از دیگر سو با نام مستعار پایتخت گلف ترکیه نامیده می شود. با میزبانی از افراد مشهوری چون باراک اوباما و تایگر وودز، مشتریان متفاوتی از مکان های دیگر را به دو دلیل خاص جذب میکند.

اولین دلیل با وجود بیش از 20 مسابقه گلف، بازیکنان بین المللی سراسر جهان را جذب خود می کند و دومین دلیل درمان های آبگرم گسترده و بسته های ارایه شده فوق العاده توسط هتل های لوکسی مانند گلوریا گلف، مکس رویال یا سوانوو است. بلک دوستداران ساحل را به سوی خود می کشد اما شهرت فراوان گلف آن به عنوان یک کانون ملکی برای سرمایه گذاران خارجی املاک و مستغلات که به دنبال خرید قیمت های پایین املاک ترکیه با پول نقد هستند، جذاب است.

مرکز شهر آنتالیا: قلب منطقه

پادشاه این منطقه مرکز شهر است که دارای هتل بوتیک ها، رستورانهای خوب و انتخابهای فراوان برای خرید و پارتی است. همچنین این منطقه میزبان لوکس ترین هتل اروپا به نام مردان پالاس است. این هتل با سوییتهای خود با هزینه ای بیش از1000 پوند برای یک شب، بهترین مهمان نوازی، خدمات، دکوراسیون و طراحی را به مهمانان خود ارایه می دهد.

کسانی که پول بیش از حد ندارند و یا ترجیح می دهند پاهایشان را بر روی زمین سفت بگذارند، بهترین کار نگاهی به هتل بوتیک بخش قدیمی شهر به نام کالجی است. بسیاری از بناهای عثمانی ترمیم شده ارایه دهنده نکات منحصر به فرد و جذابی خصوصا برای زوجها و بویژه ماه عسل آنها هستند.

این هتل ها نزدیک به تمامی جاذبه های اصلی، موزه ها، و سواحل قرار گرفته اند. در غیر این صورت، منطقه ساحلی لارا، در نیمه راه میان بلک و مرکز شهر آنتالیا که میزبان هتل های خانوادگی معروفی از جمله کشتی تایتانیک و رویال وینگ است، انتخاب مناسبی خواهد بود.

هتل های ارایه کننده امکانات فراگیر در کمر

هتل های ارایه کننده امکانات فراگیر در کمر

در امتداد خط ساحلی اقامتگاه تعطیلاتی کمر قرار دارد که ساخته دست انسان است. این اقامتگاه نیز برای هتل های ارایه کننده امکانات فراگیر خود مانند ریکسوس، کریستال لوکس و فانتازیا معروف است این هتل ها عمدتا بر سواحل سنگ ریزه ای قرار دارند که ممکن است سرعت حرکت میان سالان و افراد پر تحرک را کم کند.

با این حال کمی پایین تر از خط ساحلی استراحتگاههای روستایی جیرالی و الیمپوس است. هر دوی آنها امکانات اساسی برای اقامت را دارا هستند اما یک ترکیب طبیعی جالب با طبیعت دارند. همچنین با وجود ساحلی طولانی، هر دو نزدیک به ویرانه های باستانی منطقه الیمپوس و شعله های آتش سوزان چیمیراواقع شده اند. الیمپوس مشتریان جوان پیاده را جذب می کند در حالی که جیرالی زوجهای میان سال را به سوی خود می کشد.

کاس عجیب و جالب و یک تکه از یونان

کاس عجیب و جالب و یک تکه از یونان

کارآفرینان به تازگی هتل های جدیدی در مناطق فینیکه و دمره آنتالیا ساخته اند. با این حال، این امر تمایل عموم مردم را برای رفتن به کاس در حومه منطقه آنتالیا کم نمی کند. این جاذبه به دلیل وجود این شهر جالب در ساحل دریای مدیترانه به خاطر توانایی اش در ترکیبی جدید با وجود سنتها کاملا امکانپذیر است.

چیز زیادی در مرکز شهر وجود ندارد، اما گردشگران با پیوستن به تورهای گشت و گذار و یا اجاره یک ماشین به کاوش در صحرا می پردازند. شبه جزیره کاس خارج از خط ساحلی و مکانی ایده آل است و شما می توانید با انتخاب یک اتاق با صبحانه در قلب شهر به آسانی به همه چیز دسترسی داشته باشید. برای لذت بردن، غروب دهکده، لیکیا یا میس منحصر به فرد پیشنهاد می شود. در حالی که شما در کاس هستید، صرف یک روز کاوش در جزیره یونانی میس از طریق اسکله کشتی به راحتی امکانپذیر است.

ویلاهای لوکس با امکان پخت و پز( سلف کترینگ) در کالکان

ویلاهای لوکس با امکان پخت و پز( سلف کترینگ) در کالکان

آخرین استراحتگاه ساحلی برای تعطیلات در منطقه آنتالیا ترکیه کالکان است که به طور مستقیم در حومه و نزدیک به استان موغله واقع شده است. فضای مجلل کالکان کاملا متفاوت با همسایگان خود است و حتی با وجود آنکه یکی از استراحتگاه های گران برای تعطیلات در ترکیه است، جمعیت بزرگی از مهاجرین آنجا ساکن شده اند.

خریداران خارجی و ترک املاک در ترکیه ویلاهای لوکس کالکان را با آخهمه آنچه که می توانید در آنتالیا انجام دهید را در اینجا مشاهده می کنیدرین امکانات مدرن، استخر و منظره شگفت انگیزی از خط ساحلی اجاره می دهند که امکان پخت و پز( سلف کترینگ) در آنها بسیار متداول است اما در مرکز شهر، غذاخوریها و رستوران های خوبی وجود دارند که غذاهای بین المللی را تازه و داغ سرو می کنند.

مطالعه بیشتر: یکی دیگر از دلایل آنکه منطقه آنتالیای ترکیه بسیار پرطرفدار است، وجود امکانات بسیار زیاد برای فعالیت های مختلف است و همه آنچه که می توانید در آنتالیا انجام دهید را در اینجا مشاهده می کنید. از جمله مکان های تاریخی و ماجراجویی های ورزشی که ما آنها را ذکر کرده ایم. روش دیگر، مرور املاک ارزان و مدرن فروشی در سراسر منطقه در فایل ما می باشد.

 

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به