تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول

آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, استانبول / بی اوغلوآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, استانبول / بی اوغلو - videoآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول, تصاویر داخلی-12
قیمت 1.008.800 €قیمت تایید شده
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • استانبول / بی اوغلو
  • 800 m²
  • 4
  • آماده تحویل
  • 3 km
  • 42 km
شماره ملک IST-377

3 دلیل اصلی برای خرید

• واقع شدن در مرکز استانبول
• مبلمان کامل
• پیاده روی کوتاه تا میدان تقسیم

ساختمان 7 طبقه فروشی در بین تمامی نقاط مهم در تقسیم

این آپارتمان های آماده در تقسیم، بی اوگلو، قلب تفریح و سرگرمی و امکانات هنری شهری واقع شده اند. بی اوگلو یکی از معروف ترین مناطق استانبول است. این منطقه به عنوان مرکز شهر شناخته شده است. مکان های تاریخی، مناطق تفریحی، امکانات آموزشی و موسسات بهداشتی در این منطقه وجود دارند. این ناحیه محبوب ترین منطقه برای اتباع داخلی و خارجی است.

این آپارتمانهای با ایده هتل با توجه به موقعیت مرکزی خود جلب توجه می نمایند. این آپارتمان های استانبول، 300 متر تا مرکز کنگره استانبول، 500 متر تا تله کابین تاشکیشلا، 1 کیلومتر تا میدان تقسیم، 2 کیلومتر یا خیابان استقلال، 6 کیلومتر با ایازضوفی، مسجد آبی و قصر توپکاپی، 48 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبیها، 42 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول، 5.5 کیلومتر تا امینونو، 4 کیلومتر تا قلعه گالات، 5 کیلومتر با کاخ دولماباهچه و 3 کیلومتر تا پارک کاباتاش فاصله دارند.

مدارس منطقه: دانشگاه گالاتاسرای، مهد کودک موتلو یوام، مدارس آی تی آ، مدارس خصوصی اوریم، کالج دوگا، کالج بیلفن و مدارس نهایی.

بیمارستانهای ناحیه: بیمارستان آجی بادام تقسیم، بیمارستان سورپ آگوپ، بیمارستان دکتر پاکیز، مرکز کودکان تارزی، بیمارستان آجی بادام فولیا، بیمارستان خصوصی آمریکایی، بیمارستان اوتا و جینمد، بیمارستان اوکمیدانی و بیمارستان یادبود شیشلی.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید بومونتی پارک، مرکز خرید نیشانتاشی سیتی، مرکز خرید جواهیر، مرکز خرید پروفیلو، مرکز خرید اوزدلیک پارک و مرکز خرید متروسیتی.

این ساختمان مسکونی در زمینی به مساحت 800 متر مربع ساخته شده است. این ساختمان 7 طبقه شامل 3 طبقه زیر زمین می باشد. مجموعا 13 آپارتمان با حمام، آشپزخانه و بالکن در این ساختمان وجود دارد.

هر آپارتمان دارای 45 متر مربع زیربنا می باشد. این آپارتمان ها با دکوراسیون مدرن و ظریف به طور کامل به فروش می رسد. این آپارتمان های طراحی شده با مواد با کیفیت یک فضای راحت و روشن را برای زندگی ارایه می دهند.

این آپارتمان ها به صورت یکجا فروخته می شوند و برای اجاره ی هفتگی/ماهیانه مناسب هستند. آپارتمانهای مذکور بهترین انتخاب برای یک سرمایه گذاری سودآور است. اگر این ساختمان را بخرید، درآمد اجاره ای بالایی را در کوتاه مدت به دست خواهید آورد.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول

آپارتمان / استانبول / بی اوغلو

آسانسوردستگاه تهویه مطبوعدوشاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.008.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبولآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول798.700 €3+1, 4+2بشیکتاش / استانبولاملاکی در هم تنیده با طبیعت در بیکوز استانبولاملاکی در هم تنیده با طبیعت در بیکوز استانبول723.000 €3+1, 4+1بیکوز / استانبولآپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبولآپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول1.556.000 €3+1, 4+1, 4+1 dpاوسک اودار / استانبولآپارتمان هایی با طراحی مدرن و دید تنگه بسفر، در اوسکودارآپارتمان هایی با طراحی مدرن و دید تنگه بسفر، در اوسکودار1.575.800 €5+1اوسک اودار / استانبول