تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا

خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکزخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, یالووا / مرکز - videoخانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-1خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-2خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-3خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-4خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-5خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-6خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-7خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-8خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-9خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-10خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-11خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-12خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-13خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-14خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-15خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-16خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-17خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-18خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-19خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-20خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا, تصاویر داخلی-21
قیمت از 365.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • یالووا / مرکز
 • 390 m² - 390 m²
 • 5+1 trplx
 • 2, 3
 • 3
 • 12/2019
 • 3
 • آماده تحویل
 • 2.5 km
 • 3 km
 • 40 km
شماره ملک YLV-021

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به مرکز شهر
• واقع در منطقه در حال توسعه
• طراحی داخلی قابل تنظیم

خانه های نیمه مستقل نزدیک به مرکز شهر در یالووا

این خانه ها در محله باعلرباشی در مرکز یالووا واقع شده اند. یالووا که در وسط بزرگترین شهرهای ترکیه مانند استانبول، کوجاایلی، بورسا قرار دارد، به سرعت روز به روز در حال رشد وتوسعه است. همچنین این منطقه یک مقصد مهم گردشگری است که در آن می توان فعالیت های گردشگری مانند گردشگری گرمایی، گردشگری ساحلی، گردشگری شکار و طبیعت گردی را در همه فصول تجربه کرد.

این خانه ها با امکانات رفاهی روزانه مانند مدرسه، داروخانه، مارکیت و غیره در فاصله پیاده روی قرار دارند. این خانه ها در 2.5 کیلومتر از مرکز یالووا، 3 کیلومتر از دریا و اسکله کشتی، 40 کیلومتر از فرودگاه سبییا گوکچن و 65 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهیر فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی ویژه گی های چون پارکینگ خصوصی برای 2 ماشین، استخر شنای مشترک، زمین بازی کودکان، سیستم دوربین امنیتی 24 ساعته و امنیت را ارایه می دهد.

انواع خانه ها

خانه های 5 خوابه نیمه مستقل دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، 1-2 حمام اختصاصی، 1-2 توالت، یک تراس بزرگ و 2 بالکن است.

تمام این خانه ها در یالووا مجهز به آسانسور، حمام ترکی و سونا، اتاق سرگرمی، اتاق رختکن، اتاق ورزش، درب فولادی، کفپوش لمینت و سرامیک، نورافکن، کابین دوش، لوازم آشپزخانه، عایق صدا و گرما، سیستم ماهواره ای مرکزی، سیستم ارتباطی صوتی، باربیکیو و غیره می باشد.

این خانه ها به صورت آماده ارائه نمی شوند. از مشتری خواسته می شود که بین دو طرح (کلاسیک / مدرن) یکی را انتخاب کند و دکوراسیون داخلی نیز بر این اساس ساخته می شود.

ویژگی های عمومی خانه های با حمام خصوصی ترکی و سونا در یالووا

ویلا / یالووا / مرکز

آسانسوراستخر در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 365.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای لوکس نیمه مستقل نزدیک به دریا در یالوواویلاهای لوکس نیمه مستقل نزدیک به دریا در یالووا266.700 €3+1 dp, 5+2 dp, 7+2 dpچینارجیک / یالوواویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعیویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی231.200 €5+1, 6+1ترمال / یالووا