تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم

11.05.2021

تابعیت ترکیه، مزایای گوناگونی را برای آن دسته از افرادی که مایل به اقامت بیش از حد مجاز ۹۰ روزه هستند را مهیا می سازد. اخذ شهروندی ترکیه، پروسه ای آسان، و نیز گزینه ی بسیار خوبی برای مهاجرت یک پاکستانی به کشور ترکیه می باشد. شهروندی، شامل طیف گسترده ای از مزایا مانند خدمات پزشکی رایگان، پلان های آموزشی و تحصیلاتی رایگان و نیز برنامه های بازنشستگی می باشد. 

چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروندی ترکیه را بدست آوریم؟

ثبت درخواست شهروندی ترکیه برای بسیاری از اتباع خارجی، به خصوص برای تبعه ی پاکستان ، روند آسانی را دنبال می کند. روابط بین ملل پاکستان و ترکیه، به دلیل داشتن خاطرات مشترک تاریخی و فرهنگی همیشه گرم بوده است. راه های زیادی برای اخذ شهروندی ترکیه وجود دارد مانند تولد یا فرزند خواندگی، سیستم کارت ترکواز، ازدواج، سرمایه گذاری مالی و نیز خرید ملک. اما متداول ترین راه در میان اتباع پاکستانی، سرمایه گذاری مالی و یا خرید املاک و مستغلات می باشد. گزینه ی سرمایه گذاری به شما این امکان را می دهد که تابعیت ترکیه را دریافت کنید و از سرمایه گذاری خود بهره کسب نمایید، و همزمان با زندگی در ترکیه از داشتن سبک زندگی راحت لذت ببرید. 

مزایایی که شهروندی ترکیه برای اتباع پاکستان ارائه می دهد:

شهروندی ترکیه امکان بهره مندی از کلیه خدمات اجتماعی و حقوقی ارائه شده توسط دولت، همچون امکان تحصیل رایگان ، خدمات پزشکی و حقوقی را ممکن می سازد. مزایای شهروندی ترکیه در زیر ذکر شده است:

چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم

اقامت در ترکیه بدون محدودیت

بدون شرط اقامت مستمر در ترکیه (شما قادر خواهید بود به عنوان یک شهروند ترکیه، همچنان در خارج از کشور زندگی کنید) ،

خدمات پزشکی رایگان ،

فرصت های تحصیلاتی رایگان (از جمله دانشگاه های دولتی در سراسر کشور) ،

برنامه های رایگان بازنشستگی ،

سهولت در ایجاد کسب و کار جدید و یا خرید ملک ،

حق شهروندی به کلیه اعضای خانواده مانند همسر و فرزندان وابسته ی زیر 18 سال اعطا خواهد شد

سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از 100 کشور جهان با داشتن گذرنامه ی ترکیه. 

اخذ شهرورندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری

در سال 2018 ، دولت ترکیه روش جدیدی را درباره تابعیت ترکیه، در روزنامه ی رسمی کشور اعلام کرد. مقررات جدید به کلیه اتباع خارجی این اجازه را می دهد تا با سرمایه گذاری مالی و خرید ملک، شهروند ترکیه شوند. از آن زمان تا به حال، این راه یکی از رایج ترین روش ها برای گرفتن تابعیت ترکیه در میان خارجی ها و بخصوص اتباع پاکستان می باشد. شما می توانید گزینه های سرمایه گذاری مالی را انتخاب کنید و یا ملک رویایی خود را خریداری نمایید تا از لحظات زیبا در کنار عزیزانتان لذت ببرید.

شرایط زیر برای اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری مالی الزامی می باشند:

• شما می توانید حداقل 500.000 دلار وجه نقد را به حساب بانکی خود در ترکیه واریز کنید، با این شرط این که حداقل به مدت 3 سال، از آن حساب مبلغی برداشت نکنید.

• شما می توانید حداقل به میزان 500.000 دلار، در یک گزینه ی سرمایه گذاری ثابت تایید شده توسط وزارت صنعت و فناوری کشور ترکیه سرمایه گذاری نمایید.

• شما می توانید اوراق قرضه و سهام دولت ترکیه را به مبلغ حداقل حداقل 500.000 دلار خریداری کنید، با این شرط این که حداقل به مدت 3 سال، آن را به فروش نرسانید.

• شما می توانید حداقل به میزان 500.000 دلار در صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات ترکیه سرمایه گذاری کنید یا سهام صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر ترکیه را خریداری کنید.

شرط لازم برای اخذ تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک در زیر توضیح داده شده است:

شما می توانید ملکی را به ارزش حداقل 250.000 دلار خریداری نمایید، با این شرط که حداقل به مدت 3 سال آن را به فروش نرسانید.

How to become a Turkish citizen as Pakistaniبرای شهروندان پاکستانی، خرید ملک فرآیندی آسان و جذاب در جهت اخذ شهروندی ترکیه می باشد. با خرید ملک رویایی خود، شما می توانید از مزایای شهروندی ترکیه برخوردار باشد و نیز پس از گذشت 3 سال، با فروش آن از سود سرمایه گذاری خود بهره مند شوید و یا ملک را حفظ کرده و همچنان از سبک زندگی رنگارنگ ترکیه لذت ببرید.

شما همچنین می توانید ملک دلخواه خود را با سرویس تله پراپرتی، از طریق تلفن انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارک مورد نیاز برای ثبت درخواست و مراحل انجام درخواست شهروندی از طریق سرمایه گذاری، از صفحه ی "شهروندی ترکیه"  بازدید نمایید.

آنتالیا هومز به کمک نمایندگان فروش با تجربه ی خود در سراسر کشور، صدها پاسپورت را به مشتریان بین المللی تحویل داده است. تیم ما آمادگی دارد که در مراحل ثبت درخواست تابعیت و خرید ملک به شما کمک کند. همین حالا با ما تماس بگیرید و یک وقت ملاقات دریافت نمایید!

اخبار املاک18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
13.04.2021
روشهای تقلبی شهروندی ترکیه شناسایی شد
1.04.2021
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا
خواندن همه خبرها
بالا
برو به