تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر

آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, کمر / مرکزآپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, کمر / مرکز - videoآپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, کمر / مرکز - videoآپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, کمر / مرکز - videoآپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, کمر / مرکز - videoآپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-1آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-2آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-3آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-4آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-5آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-6آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-7آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-8آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-9آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-10آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-11آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-12آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-13آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر, تصاویر داخلی-14
110.000 € % 25
قیمت 82.500 €
  • اطلاعات عمومی
  • کمر / مرکز
  • 100 m²
  • 2+1
  • 1
  • 1
  • آماده تحویل
  • 600 m
  • 57 km
شماره ملک KMR-050

آپارتمان 2 اتاق خوابه بزرگ کمر نزدیک به دریا

این آپارتمان کمر برای فروش در منطقه مرکزی قرار دارد. این منطقه در میان مهاجران و شهروندان ترکیه بسیار محبوب است. کمر یک منطقه ای منحصر به فرد برای زندگی در طول سال با تمام امکانات تعطیلاتی میباشد. در تابستان شما می توانید از سواحل زیبا و طبیعت منطقه لذت ببرید. در زمستان با استفاده از مرکز اسکی تفتالی شگفت زده خواهید شد. همچنین بسیاری از مجتمع های مسکونی لوکس در این منطقه به عنوان یک جاذبه برای املاک و مستغلات تبدیل شده است.

این آپارتمان دوست داشتنی در کمر بسیار نزدیک به امکانات رفاهی و اجتماعی مانند بیمارستان ها، داروخانه ها، بازارها، مراکز خرید، بازار عمومی، کافه ها، رستوران ها، شیرینی فروشی ها، بانک ها و حمل و نقل عمومی است. این آپارتمان تنها 600 متر با ساحل فاصله دارد. همچنین مرکز اسکی تختی 17 کیلومتر و فرودگاه بین المللی آنتالیا 57 کیلومتر از این منطقه دورتر است.

این مجتمع از امکانات اجتماعی بالایی برخوردار است از جمله پارکینگ ماشین، باغ مشترک و غیره.

تنها یک آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 2 اتاق خوابه 100 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن بزرگ است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه در ترکیه کمر دارای بسیاری از ویژگی های داخلی مانند درب فلزی، کابین دوش، پنجره های دو جداره پی وی سی، نور نقطه و آنتن ماهواره است.

ویژگی های عمومی آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر

آپارتمان / کمر / مرکز

در مجموعهپارکینگباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)مرکز شهر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

110.000 €% 25قیمت 82.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان 2 اتاق خوابه در کمر با کیفیت استثناییآپارتمان 2 اتاق خوابه در کمر با کیفیت استثنایی79.000 €2+1چامییووا / کمرویزیون آپارتمان ویزیون آپارتمان 72.000 €Std, 1+1, 2+1مرکز / کمرآپارتمان کاملا مبله در کمر 300 متر به ساحلآپارتمان کاملا مبله در کمر 300 متر به ساحل89.000 €2+1مرکز / کمرخانه 2 اتاق خوابه فروش در مرکز شهر کمرخانه 2 اتاق خوابه فروش در مرکز شهر کمر96.000 €2+1مرکز / کمر
ما استخدام میکنیم