تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

تور بررسی | تور بازدید در ترکیه

 

چرا باید یک تور بازدید با آنتالیا هومز داشته باشم؟

آنتالیا هومز، به عنوان یک شرکت پیشرو دراملاک و مستغلات در ترکیه، به خریداران خانهپیشنهاد میکند قبل ازاینکه تصمیم خود را بگیرند، یک تور بازدید با ما داشته باشند. مشتریان ما ازامتیازات زیربرخورداراند:

کارشناسان منطقه


کارشناسان منطقه:
ما انتخاب گسترده ای ازملک ها را برای فروش داریم. ما درمورد تمام ویژگی های ملک، صاحبان آنها، سوابق آنها، و شرایط فروش آنها مطلع هستیم. ما همچنین به عنوان کارشناسان محلی ارزش واقعی ملک ها را با توجه به موقیعت و ویژگی های آنها می دانیم. اگرمالک ملک درخواست یک قیمت غیرمنصفانه ویا بیش از اندازه را پیشنهاد کند، ما تبلیغ آن ملک را قبول نمی کنیم.


صرفه جویی در وقت
صرفه جویی در وقت:
هرخریدار ملک لیست خواسته های متفاوتی دارد. همانطوری که ما قبلا تمام گزینه‌های ملک را درمنطقه بازدید کرده‌ایم، بعد ازدانستن توقعات شما، ما گزینه های مناسبی را برای شما پیشنهاد می کنیم. از میان صد ها گزینه ما به شما بهترین ها را معرفی میکنیم.


خدمات حرفه ای
خدمات حرفه ای:
ما با هر دو طرف روابط حرفه ای برقرارمیکنیم. ما نقش داور را بین خریدار و فروشنده دارا می باشیم تا مراحل خرید به صورت درست انجام شود. به منظور حفظ حرفه ای بودن همه اعضای تیم ما، آنها را به طور مداوم در آکادمی تکچه آموزش می دهیم. تمام فعالیت های خود را براساس ارزش های شرکت مان انجام می دهیم. بخوانید "چرا آنتالیا هومز پیشتازدر بازار املاک و مستغلات درترکیه است؟" مقاله ای برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ما.


تضمین بهترین قیمت
تضمین بهترین قیمت:
دریافت قیمت مناسب ملک بسیار مهم است. شما "تضمین بهترین قیمت" را با ما به دست می‌آورید. درهیچ جای دیگری قیمت پایین تری ازما را پیدا نخواهید کرد. به عنوان پیشتار در بازار، ما ازترافیک خریداران بالایی درخصوص املاک برخوردارهستیم. بنا براین، ما شانس بهتری برای بدست آوردن بهترین قیمت را در یک مذاکره داریم. علاوه برآن توسعه دهندگان ملک برای بدست آوردن مشتریان بیشترتخفیف ویژه ای به آنتالیا هومز میدهند.


صحبت کردن با زبان خود شما
صحبت کردن با زبان خود شما:
آنتالیا هومز برای خریداران خانه خدمات با باکیفیت را با نمایندگان با تجربه محلی که در بیش از 20 زبان مختلف صحبت می‌کنند ارائه می‌دهد.ما به شدت به خدمت مشتریانمان به زبان مادری شان اهمیت می‌دهیم تا از بروز احتمالی مشکلات در زمان ارتباط جلوگیری کنیم. چون هیچ‌کس نمی‌تواند انتظارات شما را بهتر از کسی بداند که از یک فرهنگ با شما است.


خدمات گسترده ی پس از فروش
خدمات گسترده ی پس از فروش:
آنتالیا هومز خدمات رایگان پس از فروش را برای مشتریان خود ارائه می دهد. تور بازدید اولین مرحله خدمت ما برای مشتریان مان است. ما برای مشتریان خود با ارائه گزارش های ارزیابی املاک و مستغلات، دریافت شماره مالیاتی، انتقال سند ملک، باز کردن حساب بانکی، بازدید از فروشگاه های مبلمان برای خانه های جدید شان و تهیه بیمه املاک کمک می کنیم. ما هرگز با مشتریان مان قطع روابط نمیکنیم.حتی پس ازگذشت سال‌ها ازخریدشان اگرنیاز به همکاری داشته باشند به آنها کمک می کنیم. تمام خدماتی که ما ارائه می دهیم را مشاهده کنید.


بدون شکست
اصل "بدون شکست":
ما از زمان تاسیس شرکت خود در سال 2004، هزاران کلید و سند ملک را " بدون شکست " تحویل داده‌ایم. خرید ملک یک سرمایه‌گذاری جدی است. ما از پس‌انداز شما با حرفه‌ای گری خود حفاظت می‌کنیم. از ابتدای امر از بروز اختلافات احتمالی جلوگیری می کنیم و در تمام مراحل فروش ملک، برای هر دو طرف کاربی نقص را انجام می دهیم.


ما یک تور بازدید راچگونه انجام می دهیم؟

ما یک تور بازدید راچگونه انجام می دهیم؟

• تورهای بازدید مان را باهمراهی شما از هتل یا هرمکان دیگری که در آن اقامت دارید آغاز میکنیم. شما را به دفتر خود میاوریم ودرخصوص املاک به شما اطلاعات ارایه می دهیم.

• ما با دقت به شما گوش می‌دهیم و فهرست املاک را مطابق لیست خواسته های شما تنظیم می کنیم.

• سپس بهترین گزینه ها را برای بازدید انتخاب می‌کنیم.

• قبل از ترک دفتر، از شما می خواهیم "فرم توربازدید" را امضا کنید.

• برای دیدن و اطمینان ازهمه جزئیات، با یک تور کوچک شهری، به همراه یکدیگر به بازدید املاک انتخاب شده می رویم تا به شما حس زندگی دریک مکان جدید را منتقل کنیم.

• زمانی که شما بالای تصمیم خود مطمئن شدید، ما قرارداد فروش را به زبان دلخواه شما امضا می کنیم.

اطلاعات بیشتر

اگر شما قبلا در ترکیه ملک خریداری نکرده اید ، این مقاله در مورد خرید ملک به شما کمک می کند.

از طرف دیگر ، اگر شما به خرید ملک لوکس درترکیه علاقه‌مند هستید ، نمایندگان املاک ومستغلات ما درانتظار پاسخگویی به سوالات و ترتیب دادن تورهای بازدید هستند. می توانید با پر کردن فرم استعلام فوق با آنها تماس بگیرید.

بالا
برو به