تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا

املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیاملاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-18املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-19املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-20املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-21املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 115.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 200 m²
 • 3+1 dp
 • 2
 • 2
 • 12/2017
 • 4
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 30 km
شماره ملک AYT-624

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناطق مسکونی بزرگ
• سیستم خانه هوشمند
• فاصله کوتاه تا ساحل و امکانات اجتماعی

املاک و مستغلات مسکونی در کنییالتی با زیرساخت های عالی

این املاک و مستغلات آنتالیا در کنییالتی واقع شده اند. کنییالتی یکی از مهم ترین مناطق گردشگری آنتالیا با ترکیب رنگهای آبی و سبز است. به لطف نزدیکی به ساحل معروف، این ناحیه محبوبترین منطقه برای گردشگران است. همچنین، بسیاری از زیبایی های طبیعی و تاریخی در این منطقه قرار دارند.

این املاک و مستغلات کنیالتی به سواحل، رستوران ها، داروخانه ها و مغازه ها و فروشگاهها برای تامین نیازهای روزمره زندگی و در چند قدمی بازارهای عالی و وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک هستند. این املاک و مستغلات 1 کیلومتر با ساحل کنییالتی، 6 کیلومتر با بزرگترین مرکز خرید، 2 کیلومتر تا نزدیکترین بیمارستان و 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی متشکل از 4 بلوک هستند که در هر بلوک 20 آپارتمان وجود دارد. این آپارتمانها دارای فضاهای عمومی مشترکی مانند استخر شنا، زمین بازی کودکان، سالن بدنسازی، سونا، ژنراتور، فضاسازی زیبا، آلاچیق، پارکینگ داخلی، دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 هستند.

2 نوع آپارتمان در این مجتمع وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 200 متر مربعی که دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن یا مجزا، 2 حمام، تراس و بالکن است.

پنت هاوس 4 خوابه 220 متر مربعی که دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن یا مجزا، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، سونا، جکوزی، تراس و بالکن است.

همه این آپارتمانها در آنتالیا با سیستم خانه های هوشمند دارای لوازم آشپزخانه، مبلمان خاص طراحی شده، عایق حرارتی، سیستم مخابره ویدیویی داخلی، گاز طبیعی، گرمایش از کف و کرکره های اتوماتیک هستند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات با طراحی هوشمندانه در کنییالتی آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 115.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
کاردلین فلتسکاردلین فلتس112.900 €3+1, 4+1 dpکپز / آنتالیامارینا هومزمارینا هومز105.000 €2+1, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیادولچه ویتا رزیدنسدولچه ویتا رزیدنس115.000 €2+1کنییالتی / آنتالیاروبین هومزروبین هومز115.000 €1+1, 1+1dp, 2+1dpکنییالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم