تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

سرمایه گذاری در املاک تجاری در ترکیه: راهنمایی، چگونگی و مشاوره

15.01.2019

سرمایه گذاری در املاک تجاری در ترکیه: راهنمایی، چگونگی و مشاورهبازار املاک و مستغلات تجاری در ترکیه بازاری متفاوت با املاک مسکونی دارند و ارزیابی صحیح پتانسیل هتل ها، دفاتر، مغازهها، رستورانها و یا بارها سرمایه گذاری را تضمین می کند.

این که آیا شما می خواهید مکانی برای کسب و کار خود داشته باشید یا اینکه خریدی جهت اجاره دادن انجام دهید و یا قیمت های جذاب در هر متر مربع، اغوا کننده هستند، اما شرایط بازار همچنان یکسان است، و جنبه های خاصی مانند موقعیت ملک بسیار مهمتر می باشند.

برای صاحبان کسب و کار، مهمترین مزیت در مقایسه با اجاره، امنیت درازمدت است. نباید نگران افزایش اجاره ها باشید و همچنین شما از مزایای رشد سرمایه بهره مند می شوید. اگر به بودجه ای در آینده نیاز دارید، می توانید مجددا وام مسکن را تغییر دهید و همچنین دکوراسیون و چیدمان محل را تا زمانی که مقررات نقض نشوند، تغییر دهید.

بازدید از املاک تجاری در ترکیه

هنگام بازدید پتانسیل محل، جنبه های ضروریی که باید در نظر گرفته شوند شامل ...

فضا: محیط های کاری کم و زیاد می توانند روز به روز با موانعی مسدود شوند و به هرج و مرج و بی نظمی تبدیل شوند. قسمت جلوی املاک تجاری منطقه ای است که مشتریان از آن وارد می شوند و در آنجا به آنها خدمات داده می شود، در حالی که در انتهای آن بخش انبار و فضای کاری، مانند آشپزخانه یک رستوران، قرار دارد. هر دو فضا باید با دقت بررسی شوند.

پارکینگ خودرو و حمل و نقل: آیا فضای پارکینگ مناسب برای شما، کارمندان و مشتریان آینده شما وجود دارد؟ آیا مسیرهای اتوبوس محلی نزدیک است یا مشتریان نیاز به دو اتوبوس یا تاکسی دارند؟

اتمسفر: در حالی که ظاهر و زیبایی شناسی به راحتی تغییر می کند، داشتن دید به آینده فضایی مطابق با سبک و نام تجاری شما را تثبیت می کند. بازاریابی خوب و کالاهای لوکس در فضای اداری قدیمی، مشتریان را دور می کند.

محدودیت های قانونی: هنگام بررسی محل، محدودیت های مجوز را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال، در ترکیه در فاصله 100 متری مدرسه یا مسجد خرید و فروش الکل غیر قانونی است. بعضی از فروشندگان قرارداد مایملک را می پذیرند، بنابراین، اگر اخذ مجوزها رد شوند، خریداران می توانند قرار داد را فسخ نمایند.

محل سکونت: به عنوان یک عامل حیاتی، موقعیت مکانی همه چیز است. اگر کسب و کار شما نیاز به مشتری دارد، باید در یک جاده مرکزی شلوغ قرار بگیرد. جمعیت های محلی و پایگاه های مشتری را ارزیابی کنید. افتتاح یک بار با موسیقی زنده در حومه ای خلوت تنها مانعی برای روابط با همسایگان جدید خواهد بود. مکان های با سطح ترافیک بالا، گران تر از محله هایی در خیابان های خلوت هستند، اما این امر مزایایی دارد که به طور کلی هزینه ها را جبران می کنند.

خرید املاک و مستغلات تجاری برای اجاره در مقابل املاک مسکونی

برای بسیاری از خریداران ملک به منظور اجاره، مکان های تجاری به سه دلیل نسبت به اهداف مسکونی ارجحیت دارند. بازده اجاره آنها بالاتر است و اجاره دهندگان امیدوار به قراردادی بلند مدت هستند تا قرارداد را برای دوره 5 تا 10 ساله امضا کنند، در حالی که مستاجران مسکونی معمولا قرارداد یک ساله امضا می کنند.

سوم، هزینه های اداری برای صاحبان کسب و کار پایین تر است. صاحبان املاک مسکونی در ترکیه هزینه هایی مانند هزینه عملیات عمومی و یا تعمیرات را پرداخت می کنند در حالی که اجاره دهندگان املاک تجاری هزینه های کلی را می پردارند و آن را هنگام مالیات خود اعلام می کنند.

نحوه خرید املاک تجاری ترکیه

به عنوان آژانس املاک در ترکیه، ما شما را در روند خرید ملک تجاری در ترکیه راهنمایی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا ایمیل بزنید تا با مشاور فروش با تجربه ما صحبت کنید. ما در تهیه منابع املاک کمک خواهیم کرد و ارزیابی برای تعیین اینکه کدامیک از آنها بر اساس دید شما برای آینده مناسب است، انجام می دهیم. همچنین، نمونه املاک مناسب برای سرمایه گذاری در ترکیه رادر سایت ما ببینید، و فقط فرم درخواست را برای اطلاعات بیشتر پر نمایید.

اخبار املاک1.04.2021
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا
3.03.2021
اسپانیا هومز حالا با چهره جدید خود آنلاین است!
16.02.2021
سرمایه گذاران خارجی می خواهند املاک خود را در ترکیه حفظ کنند!
4.02.2021
بیت کوین به اوج خود رسید، سود حاصل در املاک و مستغلات
11.11.2020
با مشارکت دانشمندان ترک در آلمان واکسن کوید-19 آماده است
19.09.2020
شما فقط با یک کلیک می توانید ملکی را با ارز رمزنگاری شده خریداری کنید
20.08.2020
سبک های معماری خانه در ترکیه
11.08.2020
اولین نشریه کاوش املاک و مستغلات ترکیه منتشر شد!
خواندن همه خبرها
بالا
برو به