تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون

آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, ترابزون / آکچاباتآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-18آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-19آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-20آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون, تصاویر داخلی-21
قیمت از 49.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / آکچابات
 • 169 m²
 • 3+1
 • 2
 • 1
 • 05/2020
 • آماده تحویل
 • 12 km
 • 4 km
 • 18 km
شماره ملک TRB-133

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناسب برای زندگی اجتماعی با جشنواره ها، جشن ها و جشنواره های کوهستانی
• مکان مرکزی دور از شلوغی و سروصدای شهر
• فرصت سرمایه گذاری

آپارتمانهای 3 خوابه در موقیعت مرکزی با سیستم گرمایش مرکزی در آکچاآبات، ترابزون

این آپارتمانهای آماده تحویل در آکچاآبات، ترابزون واقع شده اند. ترابزون یکی از مهمترین شهرهای منطقه دریای سیاه است. این شهر به مناظر زیبا، بناهای تاریخی و موزه هایش مشهور است. صومعه سومیلا، دره زاگنوس، عمارت آتاتورک، موزه ایاصوفیه و قلعه ترابزون دلایلی است که بازدید کنندگان را به ترابزون جلب می کند.

این آپارتمان در ترابزون در یک مکان مرکزی واقع شده است که دسترسی آسان به امکانات روزمره مانند مارکیت ها، بازار عمومی، بیمارستان ها، مدارس، مساجد و بانک ها را فراهم می کند. این آپارتمان های فروش ترابزون 3 کیلومتر تا مرکز ورزشی سوعوتلو، 3.5 کیلومتر تا نزدیکترین بیمارستان، 4 کیلومتر تا نزدیکترین ساحل، 5 کیلومتر تا دریاچه سیرا، 12 کیلومتر تا مرکز شهر ترابزون، 15 کیلومتر تا منطقه اردوگاه آکچه کلی، 16 کیلومتر تا مرکز خرید ترابزون فروم، 18 کیلومتر تا دانشگاه فنی کارادنیز و فرودگاه بین المللی ترابزون فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 3.700 متر مربع ساخته شده است و از یک بلوک و در کل 44 آپارتمان تشکیل شده است. این مجتمع دارای مکان های مشترک مانند پارکینگ در فضای باز، باغ خوب نگهداری شده، محوطه نشیمن، زمین بسکتبال، 2 آسانسور و یک سرایداری است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی و 2 بالکن هستند.

این آپارتمان های آماده تحویل دارای ویژگی های داخلی مانند درب استیل، سیستم مخابره ویدئویی داخل ساختمان، گرمایش مرکزی، وای فای، ماهواره تلویزیون، نور افگن هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون

آپارتمان / ترابزون / آکچابات

آسانسور در مجموعهسرایدارپارکینگباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 49.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای خانوادگی نزدیک به همه امکانات رفاهی در یالینجیک، ترابزونآپارتمانهای خانوادگی نزدیک به همه امکانات رفاهی در یالینجیک، ترابزون44.700 €3+1مرکز / ترابزونآپارتمان های با دید دریا با فرصت فروش مجدد در ترابزونآپارتمان های با دید دریا با فرصت فروش مجدد در ترابزون42.200 €3+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمان با نام تجاری جدید در موقیعت مرکزی در کاش اوستو، ترابزونآپارتمان با نام تجاری جدید در موقیعت مرکزی در کاش اوستو، ترابزون52.700 €3+1یومرا / ترابزونآپارتمانهای جدید با چشم انداز دریا و شهر در ترابزونآپارتمانهای جدید با چشم انداز دریا و شهر در ترابزون54.600 €3+1اورتاحصار / ترابزون