تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا

آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکزآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-8آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-9آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-10آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, پلان ملک-1آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, پلان ملک-2آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, پلان ملک-3آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا, پلان ملک-4
قیمت از 57.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مرکز
 • 135 m² - 298 m²
 • 3+1, 6+1
 • 3, 4
 • 2, 4
 • 06/2021
 • 4
 • در حال ساخت
 • 20 km
 • 35 km
 • 70 km
شماره ملک BRS-054

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت سرمایه گذاری در منطقه تازه توسعه یافته
• قیمت مقرون به صرفه و گزینه های اقساطی
• مناطق سبز و امکانات مختلف اجتماعی برای زندگی خانوادگی پسند

آپارتمانهای با نام تجاری جدید با بالکن در منطقه ای آرام از بورسا

آپارتمانهای سرمایه گذاری برای فروش در بورسا، کایاپا واقع شده است. کایاپا منطقه ای به تازگی در حال توسعه است پتانسیل بالای برای سرمایه گذاری با توجه به نزدیکی آن با بزرگراه استانبول-ازمیر و مناطق بزرگ سبز آن که زندگی آرامی را در بورسا ارایه می دهد. بورسا برای جنگلهای سبز وسیع خود معروف است، رشد صنعتی در حال توسعه، مکانهای تاریخی غنی شهر که قدامت آن از زمان امپراتوری عثمانی، نزدیکی شهر به استانبول و یکی از مهمترین مراکز اسکی در اروپا، مرکز اسکی اولوداگ، شناخته شده است.

این آپارتمانها با امکانات اجتماعی و روزمره مانند مارکیت ها، بازارها، مدارس، بیمارستان ها و بانکها تنها چند دقیقه فاصله دارند. این آپارتمانهای جدید بورسا 6 کیلومتر تا حسن عا، 8 کیلومتر تا مرکز گوروکلی، 18 کیلومتر تا مرکز خرید اوزدیلیک، 20 کیلومتر تا مرکز شهر، 25 کیلومتر تا مودانیا، 30 کیلومتر تا ایدو فری، 70 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهیر و 74 کیلومتر تا اوولوداع فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 5135 متر مربع متشکل از 3 بلوک با 4 طبقه ساخته شده است. این مجموعه ویژگی های مشترکی مانند پارکینگ باز و سرپوشیده، استخر شنا، باغ با طراحی زیبا، زمین بازی کودکان، سیستم های دوربین امنیتی و امنیت 7/24 را در اختیار شما قرار می دهد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، یک حمام اختصاصی و 2 بالکن هستند.

آپارتمان های 6 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، 2 حمام اختصاصی و 4 بالکن هستند.

این آپارتمانهای فروشی از مواد با کیفیت بالا ساخته شده اند. این آپارتمان ها دارای ویژگی های لوکس مانند درب های استیل، کفپوش لمینت، پنجره و درهای پی وی سی، لوازم آشپزخانه، کابینت حمام، سیستم گرمایش مرکزی، زیرساخت های تلفن و اینترنت هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا

آپارتمان / بورسا / مرکز

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 57.800 €6+1 آپارتمان 98.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورساآپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا56.800 €3+1, 5+1مرکز / بورساآپارتمانهای راحت رو به- جاده در بورسا،نیلوفرآپارتمانهای راحت رو به- جاده در بورسا،نیلوفر50.000 €1+1نیلوفر / بورساآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورساآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا58.900 €2+1, 3+1, 5+1 dp, 7+1 dpنیلوفر / بورسااملاک و مستغلات مرکزی دوستانه-معلول در بورسااملاک و مستغلات مرکزی دوستانه-معلول در بورسا59.900 €3+1, 3+1 dpمرکز / بورسا