تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون

آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچاباتآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, ترابزون / آکچابات - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-8آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-9آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-10آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-11آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-12آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-13آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, تصاویر مراحل ساخت-14آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون, پلان ملک-1
قیمت از 36.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / آکچابات
 • 150 m² - 155 m²
 • 2+1, 3+1
 • 2, 3
 • 1, 2
 • 12/2021
 • 6
 • در حال ساخت
 • 13 km
 • 2 km
 • 18 km
شماره ملک TRB-124

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناسب برای زندگی خانوادگی مسالمت آمیز
• در یک منطقه در حال رشد
• امکانات اجتماعی غنی

آپارتمانهای لوکس با چشم انداز دریا و طبیعت در ترابزون آکچابات

آپارتمانهای لوکس برای فروش در آکچابات، ترابزون واقع شده اند. این منطقه در یک مکان مرکزی قرار دارد و به لطف اتصال به بزرگراه اصلی به ترابزون دسترسی آسان دارد. اکچابات زندگی خانوادگی آرام و صلح آمیز با مناظر دریا و طبیعت با سه راهی بزرگراه به ترابزون را ارائه می دهد. اگر قصد خرید آپارتمان در ترابزون را دارید، این یک فرصت عالی برای شما است.

این آپارتمان ها از امکانات روزمره مانند مارکیت ها، بازار عمومی، مدارس، بیمارستان ها و ایستگاه های اتوبوس در فاصله پیاده روی قرار دارند. این آپارتمانهای لوکس 2 کیلومتر تا ساحل، 3 کیلومتر مرکز آچابات، 5 کیلومتر تا پارک پزشکی منطقه ورزشی، 6 کیلومتر تا دریاچه سرا، 13 کیلومتر تا مرکز شهر ترابزون، 16 کیلومتر تا مرکز خرید فروم ترابزون و 18 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی دارای 4 بلوک با 6 طبقه است. این آپارتمانهای فروشی دارای امکانات مجتمع لوکس مانند مرکز تناسب اندام، محوطه ورزشی در فضای باز، استخر شنای سرپوشیده، پارکینگ داخلی، زمین بازی و مهد کودک برای کودکان، مارکیت، مسجد، باغ با طراحی زیبا، زمین بسکتبال، آسانسور، سیستم های امنیتی 24 و امنیت می باشد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، یک حمام اختصاصی و 2 بالکن هستند.

این آپارتمان ها دارای ویژگی های داخلی مانند درب استیل، پی وی سی دو جداره، گاز طبیعی، کفپوش لمینت و سرامیک، دوش و لوازم آشپزخانه هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای سرمایه گذاری با امکانات اجتماعی غنی در ترابزون

آپارتمان / ترابزون / آکچابات

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 36.600 €3+1 آپارتمان 67.100 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 29.12.2020 17:25:50

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاکی با طراحی جذاب در ترابزون با منظره دریااملاکی با طراحی جذاب در ترابزون با منظره دریا35.300 €2+1, 3+1, 3+2 dp, 4+2 dpآراکلی / ترابزونآپارتمانهای راحت ترابزون در پروژه ای لوکسآپارتمانهای راحت ترابزون در پروژه ای لوکس32.400 €1+1, 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2یالینجاک / ترابزونآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومراآپارتمان لوکس با دید بینظیر دریا در یومرا37.200 €1+1, 3+1یومرا / ترابزونآپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاهآپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه40.500 €2+1یالینجاک / ترابزون