تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا

ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجیملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا, تصاویر داخلی-12
قیمت 864.600 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • آنتالیا / کالیجی
  • 350 m²
  • 1970
  • 2
  • 500 mt
  • 16 km
شماره ملک AYT-2071

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت سرمایه گذاری
• مناسب برای انواع فعالیت های تجاری
• در قلب شهر

ملک تجاری مرکزی در فاصله 500 متری به دریا در کالئیچی، آنتالیا

این ملک تجاری با ارایه فرصت سرمایه گذاری سودآور در کالئیچی، تحسین شده ترین منطقه آنتالیا واقع شده است. پتانسیل سرمایه گذاری مرکز کالئیچی برای انواع فعالیت های تجاری با نزدیکی به میراث تاریخی شهر بسیار بالا است. این منطقه همچنین میزبان مکانهای سرگرمی معروف و طبیعی است که در فاصلهپیاده روی از همه امکانات رفاهی قرار دارد. این املاک تجاری برای فروش در کالئیچی آنتالیا 400 متر تا دروازه قلعه هادریان، 500 متر با دریا و 16 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

در طبقه اول رستوران و 2 مغازه در طبقه همکف با هم فروخته می شوند.

مساحت زمین این ساختمان 250 متر مربع و مساحت کاربری آن 350 متر مربع است. این ساختمان تجاری 2 طبقه با سرداب شراب قبلاً به عنوان یک شراب خانه مورد استفاده قرار می گرفت. این ساختمان 4 اتاقه ممکن است به صورت اختیاری تا 6 اتاق برای اجرای کسب و کار هتل افزایش یابد.

این ملک تجاری دارای یک نیم طبقه است که از 4 اتاق، یک ورودی، و یک باغ تشکیل شده است. از آنجا که سند ملک واجد شرایط تجاری است، می توان برای انواع مشاغل تجاری مانند ساخت هتل، رستوران، کافه، شرابخانه و غیره مجوز گرفت.

این ملک تجاری برای فروش در آنتالیا دارای 3 سند ملک جداگانه از مغازه های طبقه همکف و رستوران در طبقه اول است. اگر این املاک تجاری به عنوان یک ملک ترکیب شوند؛ می توان آن را به یک هتل متشکل از 9 اتاق شامل منطقه فروشگاه، با یک باغ مشترک تقریباً 130 متری تبدیل کرد.

* درآمد سالانه اجاره 2 مغازه حدود 15.000 یورو است. برای رستوران 30.000 یورو است.

ویژگی های عمومی ملک تجاری سرمایه گذاری برای فروش در کالئیچی، آنتالیا

تجاری / آنتالیا / کالیجی

باغساحل (0 الی 500 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 864.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 22.03.2021 13:54:05

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ساختمان تجاری در منطقه صنعتی آنتالیا کپزساختمان تجاری در منطقه صنعتی آنتالیا کپز626.500 €کپز / آنتالیاملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیاملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا625.000 €کالیجی / آنتالیااملاک تجاری در منطقه مرکزی در آنتالیااملاک تجاری در منطقه مرکزی در آنتالیا887.200 €مرکز / آنتالیاملک تجاری با قیمت مقرون به صرفه در آنتالیاملک تجاری با قیمت مقرون به صرفه در آنتالیا996.600 €آکسو / آنتالیا