تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول

آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, استانبول / باجیلرآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول, تصاویر داخلی-12
قیمت از 275.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • استانبول / باجیلر
 • 63 m² به 106 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 1
 • 06/2020
 • 32
 • در حال ساخت
 • 8 km
 • 24
شماره ملک IST-375

اطلاعات کمپین

2 کمپین از دست ندانی در پروژه مسکونی متنوع در بزرگراه باسین اکسپرس واقع شده است. این پروژه به عنوان خانه و هتل طراحی شده است که هر دو تضمین اجاره و فرصت شهروندی ترکیه را ارایه می دهد.

اگر شما یک ملک خریداری کنید که ممکن است به عنوان یک اتاق هتل در این پروژه استفاده شود، در طول دوره 20 ساله تضمین درآمد اجاره ای دارید. علاوه بر این، این شرکت ساختمانی تضمین 10 درصد درآمد اجاره در 3 سال اول و تضمین 90 درصدی 17 ساله برای مشتری را گارانتی میکند.

جزئیات کمپین؛

• آپارتمان 1+1- 63 متر مربعی، 3 ساله درآمد اجاره 26.000 دلار است
• آپارتمان 1+1- 73 متر مربعی، 3 ساله درآمد اجاره 29.000 دلار است
 آپارتمان 1+1- 90 متر مربعی، 3 ساله درآمد اجاره 36.000 دلار است
 آپارتمان 1+1- 99 متر مربعی، 3 ساله درآمد اجاره 40.000 دلار است
• آپارتمان 2+1- 106 متر مربعی، 3 درآمد اجاره 44.000 دلار است

همچنین شما با این کمپین شانس بزرگی خواهید داشت. خرید یک آپارتمان از این شرکت ساختمانی و رسیدن به شهروند ترکیه از مزایای آن میباشد. این کمپین را برای مدت زمان محدود معتبر میباشد. با ما تماس بگیرید و ما یک تور بازدید برای شما فراهم خواهیم کرد.

شرکت ساختمانی همچنین یک کمپین عالی برای پروژه دیگر خود نیز دارد. پروژه دیگر را بررسی کنید

• آپارتمان منحصر بفرد استانبول بین بزرگره ای-5 وتی ای ام
• آپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول

اعتبار تا 16.9.2019 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• تضمین درآمد اجاره ای بالا
• ایده خانه-هتل
• سودآور ترین سرمایه گذاری در استانبول

آپارتمان های با تضمین اجاره دارای امکانات مسکونی غنی در حوضه مسیر اکسپرس

این آپارتمانهای استانبول در باغجیلار و در حوضه مسیر اکسپرس واقع شده است. باغجیلار یک منطقه به سرعت در حال توسعه شهری است که میزبان پروژه های ساختمانی مدرن و معتبر می باشد. این منطقه در مسیر بزرگراه های اصلی قرار دارد. باغجیلار به لطف موقعیت خود، از طریق حمل و نقل عمومی دسترسی آسانی را فراهم می کند. ارزش سرمایه گذاری این منطقه با افزایش تقاضای پروژه های مسکونی افزایش می یابد.

این آپارتمان های زیبا با ایده خانه و هتل به عنوان نزدیکترین هتل به فرودگاه جدید استانبول متمایز می شوند. مسیرهای دسترسی به پل سلطان سلیم یاووز، شریانهای اصلی مانند بزرگراه تی ای ام و ای-5، وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و مترو بوس به این آپارتمان ها بسیار نزدیک هستند. این آپارتمان ها 10 دقیقه تا مرکز تجارت ایشتوچ، 20 دقیقه تا بازار استانبول، 25 دقیقه تا مرکز خرید اوتلت استارسیتی، 30 دقیقه با نمایشگاه سی ان آر، 40 دقیقه تا مرکز کسب و کار آتاکوی سیتی، 100 متر تا وسایل عمومی حمل و نقل، 24 کیلومتر تا فرودگاه جدید استانبول، 59 کیلومتر با فرودگاه بین المللی سبیها و 8 کیلومتر با دریا فاصله دارند.

مدارس منطقه: دانشگاه آلتینباش، کالج فناوری خصوصی آی او اس بی، دانشکده رسانه ای استانبول، کالج ایهلاس، پردیس آتاکنت مدارس مکاتیب، کالج فاتیح، مرکز آموزشی نیو اومیت، کالج گونشلی دوگا و کالج اوکیانوس.

بیمارستان های ناحیه: بیمارستان خصوصی تکدن، بیمارستان مدیسین، بیمارستان خصوصی ملتم، بیمارستان ویتال، بیمارستان خصوصی، بیمارستان مدیکانه بیمارستان مدیپل صفاکوی، بیمارستان ینی اوفوک، بیمارستان کولان، بیمارستان روملی، مرکز پزشکی خصوصی کاش، بیمارستان آتاکوی و بیمارستان صفا.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید پاور اوتلت 212 استانبول، مرکز خرید گونشلی پارک، مرکز خرید آرنا پارک، مرکز خرید استانبول، مرکز خرید استارسیتی، مرکز خرید متروپورت، مرکز خرید کاله اوتلت، مرکز خرید آرمونی پارک و اوتلت سنتر فرودگاه.

این پروژه ترکیبی32 طبقه 150 اتاق هتل و 320 اقامتگاه مسکونی دارد. واحدهای 1+1، 1+2 و 1+3 در اینجا وجود دارند. این پروژه از استخر سرپوشیده و روباز، پارکینگ، استخر کودکان و زمین های بازی، زمین بسکتبال، سونا، اتاق بخار، حمام ترکی، مرکز تناسب اندام، کافه، رستوران، مسیرهای پیاده روی و خدمات امنیتی 24/7 برخورداراست.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 99-63 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام.

آپارتمان 2 خوابه 106 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و حمام در اتاق مستر.

این آپارتمان ها با تضمین اجاره با توجه به زیبایی شناسی سنتی چینی و سبک معاصر خود جلب توجه می کنند. این آپارتمان های فروشی در استانبول به دربهای فولادی، رختکن، کابین دوش، نور نقطه ای، سیستم گرمایشی مرکزی و ترموستات حرارت مجهز هستند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری با ایده خانه و هتل در استانبول

آپارتمان / استانبول / باجیلر

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازمرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 275.400 €2+1 آپارتمان 442.400 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبولآپارتمان آماده با دید بسفروس در مرکز شیشلی استانبول273.500 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1شیشلی / استانبولویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعتویلا هایی با طراحی زیبا در استانبول، احاطه شده با طبیعت261.700 €4+2, 5+2بیوکچکمجه / استانبولآپارتمانهای معاصر روبه روی بزرگراه در استانبولآپارتمانهای معاصر روبه روی بزرگراه در استانبول286.700 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استانبولآپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبولآپارتمان های مجلل با راحتی یک هتل در استانبول297.900 €1+1, 2+1باجیلر / استانبول
ما استخدام میکنیم