تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا

آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, بورسا / مرکزآپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, بورسا / مرکز - videoآپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, پلان ملک-1آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, پلان ملک-2آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, پلان ملک-3آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا, پلان ملک-4
قیمت از 56.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مرکز
 • 113 m² - 217 m²
 • 3+1, 5+1
 • 2, 3
 • 1, 2
 • 12/2021
 • 4
 • در حال ساخت
 • 20 km
 • 35 km
 • 70 km
شماره ملک BRS-053

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت سرمایه گذاری در منطقه تازه توسعه یافته
• قیمت های مقرون به صرفه و گزینه های سرمایه گذاری
• ارائه فضاهای آرام و راحت برای زندگی

آپارتمان های مینیمالیستی با کیفیت بالا برای سرمایه گذاری در کایاپا، بورسا

این آپارتمانهای فروشی در بورسا در کایاپا واقع شده است. بورسا به دلیل توسعه صنعتی، مناطق وسیع سرسبز و نزدیکی به استانبول مشهور است. این شهر دارای بناهای تاریخی با قدمت امپراتوری عثمانی مانند مساجد و مقبره است. به لطف موقعیت مرکزی خود، بورسا به بسیاری از شهرهای اطراف منطقه مرمره که مناطق صنعتی مهمی مانند استانبول، کوچائلی، بالکسیر و بیلیجیک دسترسی آسان دارد.

این آپارتمانهای فروشی در بورسا، کایاپا به لطف اتصال به بزرگراه استانبول-ازمیر، به مرکز شهر و مناطق مهم شهر نزدیک هستند. امکانات اجتماعی و روزمره مانند مارکیت ها، مدارس، بیمارستان ها، بانک ها فقط چند دقیقه با رانندگی از آپارتمان ها فاصله دارند. این آپارتمان ها 6 کیلومتر حسن عا، 8 کیلومتر تا مرکز گوروکلی، 18 کیلومتر تا مرکز خرید اوزدیلیک، 20 کیلومتر تا مرگز شهر، 25 کیلومتر تا مودانیا، 30 کیلومتر تا ایدو فری، 70 کیلومتر تا فرودگاه ینیشهیر بورسا و74 کیلومتر تا اولوداع فاصله دارد.

این آپارتمانهای فروشی در بورسا در زمینی به مساحت 5000 مترمربع ساخته شده است که از 4 بلوک با 4 طبقه و 40 املاک تشکیل شده است. این مجموعه مسکونی دارای امکانات لوکس مانند استخر شنا، باغ با طراحی زیبا، مسیرهای پیاده روی، پارکینگ سرپوشیده و روباز و زمین بازی کودکان است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمانهای 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن و یک تراس هستند.

آپارتمان های دوبلکس 5 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، 2 حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن، یک اتاق خشکشویی، یک انباری، 2 بالکن و یک تراس هستند.

این آپارتمانهای فروشی از مواد با کیفیت بالا ساخته شده اند. دیوارها و وسایل از بین رنگ های روشن انتخاب می شوند و با حداقل طراحی راحتی به کار می روند. این آپارتمان ها دارای ویژگی های لوکس مانند درب های استیل ، کفپوش لمینت ، پنجره و درهای پی وی سی ، لوازم آشپزخانه ، کابینت حمام ، سیستم گرمایش مرکزی ، زیرساخت های تلفن و اینترنت هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای سرمایه گذاری با طراحی مینیمالیستی در کایاپا، بورسا

آپارتمان / بورسا / مرکز

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 56.800 €5+1 آپارتمان 98.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای راحت رو به- جاده در بورسا،نیلوفرآپارتمانهای راحت رو به- جاده در بورسا،نیلوفر50.000 €1+1نیلوفر / بورساآپارتمان هایی شگفت انگیز و منظره دریا در مادانیا بورساآپارتمان هایی شگفت انگیز و منظره دریا در مادانیا بورسا47.600 €2+1, 2+1 dp, 3+1, 5+1 dpمودانیا / بورساآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورساآپارتمان های سرمایه گذاری در هم تنبیده با طبیعت در بورسا57.800 €3+1, 6+1مرکز / بورساآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورساآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا58.900 €2+1, 3+1, 5+1 dp, 7+1 dpنیلوفر / بورسا