تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

زمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا

زمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازیزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - videoزمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا, بورسا / اورحانگازی - video
قیمت 4.234.400 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • بورسا / اورحانگازی
  • 32000 m²
  • 2 km
  • 4.5 km
  • 46 km
شماره ملک BRS-073

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناسب برای اهداف سرمایه گذاری سودآور
• فرصت داشتن اولین پروژه بزرگ در منطقه در حال توسعه
• ساخت و ساز پروژه ممکن است به محض خرید آن شروع شود چون منطقه بندی، مجوز، و مراجل پروژه آماده هستند.

زمین مسکونی مناسب برای اهداف سرمایه گذاری سودآور در اورحانگازی

این زمین دارای مجوز منطقه بندی در اورحانگازی، بورسا واقع شده است. اورحانگازی با قرار گرفتن در نزدیکی جاده های اصلی حمل و نقل بین بورسا و تقاطع یالووا به سایر نقاط شهر دسترسی آسان دارد. اگر می خواهید زمینی را در ترکیه، بورسا بخرید که برای اهداف سرمایه گذاری سودآور مناسب باشد، این زمین یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود.

مهمترین ویژگی این زمین موقعیت آن است که فقط 25 کیلومتر با کارخانه اتومبیل سازی TOGG فاصله دارد که تولید آن طی 1-2 سال آغاز خواهد شد. این بدان معنی است که مردم برای 2-3 سال آینده به املاک مدرن در منطقه نیاز خواهند داشت. با جزئیات بیشتر، این زمین فروشی در بورسا 900 متر تا مرکز خرید توکی، 2 کیلومتر تا مرکز اورحانگازی، 4/5 کیلومتر تا ساحل، 40 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس، 46 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشیهیر و 47 کیلومتر تا مرکز بورسا فاصله دارد.

مساحت این زمین 32.000 متر مربع است. این زمین در منطقه در حال توسعه اورحانگازی برای ساخت یک پروژه بزرگ مسکونی آماده است. در طرح های نمونه پروژه، 275 آپارتمان و 50 ویلا در این زمین ساخته خواهد شد.

این پروژه شامل بسیاری از حوزه های اجتماعی برای ساکنان است. این موارد عبارتند از: کارخانه معامله ساختمان، ترانسفورماتور، فرار آتش سوزی، شافت آسانسور، حیاط و باغ های داخلی، الاچیق، نورگیرها و استخر، استخرهای روباز، تراس های زمینی و فضای باز، دیوار باغ و حائل، کابینت های کنترل، پارکینگ های روباز و سر پوشیده، پناهگاه، حجم نصب، مخازن آب می باشد. این مناطق در محاسبه حداکثر مساحت ساخت گنجانده نشده است. به عبارت دیگر، برنامه توسعه این طرح به شما این امکان را می دهد که 30 درصد بیشتر بسازید، از جمله ویژگی های که در بالا ذکر شده اند. بنابراین، مساحت کل ساختمان به لطف پروژه تقریباً 41.404 مترمربع است.

خریدار همچنین، در پایان حفاری 15000 متر مربع (تقریباً) یک منطقه ساخت و ساز اضافی به دست خواهد آورد. منطقه اضافی برای حوزه های مانند پناهگاه، پارکینگ، امکانات اجتماعی و استخر های شنا استفاده خواهد شد.

محاسبه:

متراژ زمین: 32.000 متر مربع
مساحت قانونی ساختمان زمین: 41.404 متر مربع
زمین اضافی قانونی برای ویژگی های الزامی: 15.000 متر مربع
مساحت کل ساخت و ساز: 56.404 متر مربع

می توانید طراحی های مربوط به پروژه را در بخش عکس پیدا کنید.

ویژگی های عمومی زمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا

آپارتمان / بورسا / اورحانگازی

ساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 4.234.400 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورساآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا447.000 €6+1 dpنیلوفر / بورسااملاک مرکزی مدرن با دید طبیعت در بورسااملاک مرکزی مدرن با دید طبیعت در بورسا178.800 €4+1, 4+1dp., 6+1dpنیلوفر / بورسا