تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

دفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر

دفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفردفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoدفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر, بورسا / نیلوفر - video
قیمت از 36.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 38 m² - 45 m²
 • 1+0
 • 1
 • 09/2021
 • 2
 • 11 km
 • 25 km
 • 60 km
شماره ملک BRS-072

3 دلیل اصلی برای خرید

• یک فرصت سودآور برای داشتن یک دفتر در ورودی منطقه صنعتی
• نزدیک به کلیه امکانات اجتماعی و حمل و نقل
• شرایط پرداخت آسان برای سرمایه گذاری

دفاتر نوساز جدید نزدیک به حمل و نقل و امکانات اجتماعی در بورسا

دفاتر مرکزی در نیلوفر، بورسا واقع شده اند. بورسا به لطف نزدیکی به استانبول به یک مرکز جذب سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران و خریداران تبدیل شده است. علاوه بر این، منطقه دفاتر تجاری را با قیمت های مناسب ارائه می دهد. بورسا بهترین انتخاب برای سرمایه گذاری برای شما خواهد بود!

املاک تجاری فروشی در مقابل ایستگاه مترو کوچوک صناعی واقع شده است که دسترسی آسان به سایر نقاط شهر را ارائه می دهد. دفاتر با امکانات اجتماعی و روزانه مانند ایستگاه های اتوبوس، کافه ها، رستوران ها، مراکز خرید، بانک ها، دستگاههای خودپرداز، مدارس و مساجد فاصله دارند. این دفاتر 50 متر تا ایستگاه مترو، 150 متر تا مجتمع صنعتی بورسا كوكوك صناعی، 2 كیلومتر تا مترو گروس ماركت ، 5 كیلومتر تا منطقه صنعتی سازمان یافته نیلوفر، 9.2 كیلومتر تا دانشگاه اولوداگ، 11 كیلومتر تا مركز شهر بورسا، 5/16 كیلومتر تا اتوبوس بورسا ترمینال، 23 کیلومتر تا بندر بودو مودانیا، 25 کیلومتر تا ساحل مودانیا، 36 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداشی و 60 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینی شهر فاصله است.

این مجموعه اختصاصی در زمینی به مساحت 24.475 متر مربع با 763 متر مربع فضای سبز و از 300 دفتر تشکیل شده است. فروشگاه ها، فوت کورت و مناطق بار، پارکینگ با ظرفیت 156 ماشین، زمین بازی کودکان، کافه پانوراما، پیلاتس و تناسب اندام، سینما، اتاق پلی استیشن، اتاق بازی برای بزرگسالان (بیلیارد، تنیس روی میز و غیره وجود دارد.)

متراژ دفاتر از 35 متر تا 93 متر مربع متفاوت هستند.

دفاتر با ایده استودیو 1+0 طراحی شده اند. همچنین گزینه هایی با تراس یا بدون تراس وجود دارد.

ویژگی های عمومی دفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر

تجاری / بورسا / نیلوفر

آسانسور در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیدستگاه تهویه مطبوع
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 36.900 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 17.05.2021 16:10:46

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسااملاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا67.700 €نیلوفر / بورسافروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا فروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا 204.800 €نیلوفر / بورسافروشگاه بزرگ با تضمین درآمد اجاره ای در نیلوفر، بورسافروشگاه بزرگ با تضمین درآمد اجاره ای در نیلوفر، بورسا290.200 €نیلوفر / بورساملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورساملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا1.238.100 €عثمانقاضی / بورسا