تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل

املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالاراملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, آلانیا / آوسالار - videoاملاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-1املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-2املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-3املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-4املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-5املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, پلان ملک-1املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, پلان ملک-2املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, پلان ملک-3املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, پلان ملک-4املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, پلان ملک-5املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل, پلان ملک-6
قیمت 41.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / آوسالار
 • 43 m² - 82 m²
 • 1+1
 • 1,2
 • 2
 • 03/2023
 • 6
 • در دست ساخت
 • 23 km
 • 2.4 km
 • 66.6 km
شماره ملک AYT-2214

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت سرمایه گذاری
• با قیمت مناسب
• نزدیک به امکانات روزمره و اجتماعی

املاک ارزان قیمت در آلانیا، منطقه ی آوسالار نزدیک به امکانات روزانه و اجتماعی

این املاک فروشی در آلانیا، منطقه آوسالار واقع شده اند. آوسالار یک منطقه ساحلی در آلانیا با سواحل شگفت انگیز، آب و هوای گرم و چشم انداز زیبا از دریای مدیترانه و کوه های توروس می باشد. املاک فروشی در آلانیا در فاصله چند قدمی از همه ی امکانات روزمره مانند بازارها، کافه ها و رستوران ها، مراکز خرید، بانک ها، بیمارستان ها و غیره قرار دارند. این املاک ارزان قیمت در آلانیا 2.4 کیلومتر تا ساحل، 5.6 کیلومتر تا ساحل اینجه کوم، 23 کیلومتر تا مرکز شهر آلانیا، 66.6 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی قاضی پاشا و 101 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این ملک در یک مجتمع با مساحت 725 متر مربع از یک بلوک با 6 طبقه تشکیل شده است. این مجموعه مسکونی دارای زمین بازی کودکان، باغی کاملاً آراسته، پارکینگ ماشین، حمام ترکی، سونا، سالن بدن سازی، ژنراتور، زمین بسکتبال و مینی فوتبال، استخر شنا، سرایدار، شاتل به ساحل، سیستم دوربین امنیتی و نگهبانی 24 ساعته است.

آپارتمان های ارزان قیمت در این مجموعه از یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، بالکن و تراس تشکیل شده اند. املاک موجود در آلانیا همچنین دارای درب استیل، لوازم آشپزخانه، دوش، وان، کفپوش لمینت و سرامیک، درب داخلی مارک Lake، ماهواره ی تلویزیون و یک اتاق ذخیره سازی و انباری هستند.

توجه: این املاک مقرون به صرفه ای می توانند برای اهداف سرمایه گذاری اجاره داده شوند و گزینه سررسید 12 ماهه را با 50٪ پیش پرداخت ارائه می دهند.

ویژگی های عمومی املاک سرمایه گذاری در آلانیا و نزدیک به ساحل

آپارتمان / آلانیا / آوسالار

سوناآسانسور در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح باز
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 41.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 27.07.2021 14:57:57

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات فروشی با نمای دریا و کوه در آلانیا، ترکیهاملاک و مستغلات فروشی با نمای دریا و کوه در آلانیا، ترکیه40.000 €1+1, 2+1آوسالار / آلانیاآپارتمان ارزان با فرصت سرمایه گذاری در آلانیاآپارتمان ارزان با فرصت سرمایه گذاری در آلانیا39.000 €2+1مهموتلار / آلانیاآپارتمان های جدید در آوسالار آلانیا با منظره طبیعت و دریاآپارتمان های جدید در آوسالار آلانیا با منظره طبیعت و دریا41.000 €1+1, 2+1آوسالار / آلانیاآپارتمان های جدید آلانیا با چشم انداز طبیعت و دریا در آوسالارآپارتمان های جدید آلانیا با چشم انداز طبیعت و دریا در آوسالار41.000 €1+1, 2+1dpآوسالار / آلانیا