تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا

املاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضیاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoاملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, پلان ملک-1املاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, پلان ملک-2املاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا, پلان ملک-3
قیمت از 69.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / عثمانقاضی
 • 102 m² - 191 m²
 • 3+1, 4+1
 • 2
 • 1, 2, 4
 • 02/2022
 • 6
 • در حال ساخت
 • 4.5 km
 • 25 km
 • 55 km
شماره ملک BRS-074

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به بزرگترین پارکهای شهر
• قیمت های مناسب و برنامه های اقساطی
• امکان زندگی در مرکز شهر

املاک و مستغلات گسترده با سیستم گاز طبیعی در عثمانگازی

این املاک و مستغلات در عثمانگازی ، مرکزی ترین و سبزترین منطقه بورسا واقع شده است. این املاک و مستغلات بزرگ در فاصله پیاده روی از تمام امکانات رفاهی روزانه مانند مارکیت ها، بازارهای عمومی، استخرهای شنا، مدارس، بانک ها، بیمارستان ها و مناطق سبز قرار دارند. این املاک و مستغلات در بورسا 1.5 کیلومتر تا نزدیکترین ایستگاه مترو، 2 کیلومتر تا باغ وحش بورسا و پارک گیاه شناسی، 3 کیلومتر تا پارک فرهنگی رشات اویال، 4.5 کیلومتر تا بازار سرپوشیده و مسجد جامع بورسا، 5.5 کیلومتر تا مرکز خرید سور یاپی، 6.5 کیلومتر تا چنار تاریخی اینکایا، 18 کیلومتر تا پارک ملی اولوداگ، 25 کیلومتر تا بندر فری آی دی او و مودانیا و 55 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهیر فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی دارای مساحت 6.962 متر مربع مساحت کل با 112 واحد آپارتمان و 16 واحد تجاری است. این مجموعه دارای پارکینگ سرپوشیده، باغ خوب نگهداری شده، مسیرهای پیاده روی، محوطه نشیمن، زمین بازی کودکان و سیستم امنیتی 24/7 است.

انواع املاک و مستغلات

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی و 2 بالکن هستند.

آپارتمانهای 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی و 4 بالکن هستند.

این املاک و مستغلات فروشی دارای ویژگی های داخلی مانند درب استیل، تهویه هوا برای هر آپارتمان، لوازم آشپزخانه، گرمایش از کف، رختکن، گاز طبیعی و پکیج آبگرمکن هستند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا

آپارتمان / بورسا / عثمانقاضی

در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 69.800 €4+1 آپارتمان 129.300 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 11.06.2021 14:57:54

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورساآپارتمان های مقرون به صرفه در پروژه مسکونی مدرن در بورسا65.800 €2+1, 3+1, 5+1 dp, 7+1 dpنیلوفر / بورساآپارتمان های احاطه شده با جنگل در بورسا، مودانیاآپارتمان های احاطه شده با جنگل در بورسا، مودانیا60.300 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورساآپارتمانهای مدرن برای فروش در یک مجتمع امن در بورساآپارتمانهای مدرن برای فروش در یک مجتمع امن در بورسا69.800 €2+1نیلوفر / بورساآپارتمان های جدید در منطقه ای محبوب در بورساآپارتمان های جدید در منطقه ای محبوب در بورسا71.300 €3+1, 4+2 dpمودانیا / بورسا