تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه

مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, آنکارا / آلتنداعمغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, آنکارا / آلتنداع - videoمغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, آنکارا / آلتنداع - videoمغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-1مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-2مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-3مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-4مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-5مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-6مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-7مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-8مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-9مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-10مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-11مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه, تصاویر داخلی-12
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلیتصاویر داخلی
قیمت از 341.400 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 2.06.2021
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • آنکارا / آلتنداع
  • 228 m² - 7000 m²
  • 09/2021
  • 19
  • در حال ساخت
  • 9 km
  • 21 km
شماره ملک ESB-0017

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به دو خیابان اصلی
• قرارگیری در یک منطقه ی مناسب سرمایه گذاری در آنکارا
• موقعیت مرکزی با تراکم جمعیتی زیاد

مغازه های مناسب سرمایه گذاری نزدیک به نقاط مواصلاتی حمل و نقل در گونش اولر، آلتین داغ

واحد های تجاری مناسب سرمایه گذاری در آلتین داغ، آنکارا واقع شده اند. منطقه ی گونش اولر با قرار گیری در مرکز زندگی شهری، یکی از نقاط پر تقاضا می باشد. این مغازه ها به وسایل حمل و نقل عمومی دسترسی داشته و به امکانات روزمره و اجتماعی مانند بازارها، مدارس، بانک ها، بیمارستان ها و مراکز خرید نزدیک هستند. علاوه بر این، این پروژه در زمینی نبش ساخته شده و رو به دو جاده ی اصلی می باشد که مزیت بزرگی به حساب می آید.

واحدهای تجاری فروشی در آلتین داغ، آنکارا 6 کیلومتر با ایستگاه قطار آنکارا، 9.5 کیلومتر با مرکز حلال احمر، 12 کیلومتر با چانکایا آتاکوله و 21 کیلومتر با فرودگاه اسن بوغا فاصله دارند.

تعداد زیادی واحد تجاری در مجموعه وجود دارد. میزان درآمد از اجاره ی ماهانه ی این واحدها که بین 228 مترمربع الی 7000 مترمربع متغیر هستند، بطور متوسط رقمی در حدود ۱۲هزار لیر الی ۳۰هزار لیر می باشد.

ویژگی های عمومی مغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه

تجاری / آنکارا / آلتنداع

پارکینگ (سرپوشیده)دوربین امنیتیفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 341.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.06.2021 09:51:51

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارادفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا222.700 €آلتنداع / آنکارااملاک تجاری واقع در خیابان اصلی، در آلتین داغ، آنکارااملاک تجاری واقع در خیابان اصلی، در آلتین داغ، آنکارا58.400 €آلتنداع / آنکارا