تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا

ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, آنتالیا / لاراویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, آنتالیا / لارا - videoویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, آنتالیا / لارا - videoویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, آنتالیا / لارا - videoویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, آنتالیا / لارا - videoویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-1ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-2ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-3ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-4ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-5ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-6ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-7ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-8ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-9ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-10ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-11ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-12ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-13ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-14ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-15ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-16ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-17ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-18ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-19ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, تصاویر داخلی-20ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, پلان ملک-1ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, پلان ملک-2ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, پلان ملک-3ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا, پلان ملک-4
قیمت 330.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / لارا
 • 230 m²
 • 4+1 trp
 • 4
 • 3
 • 11/2021
 • 3
 • در حال ساخت
 • 21 km
 • 6.5 km
 • 7 km
شماره ملک AYT-1029

3 دلیل اصلی برای خرید

• ویلاها با فرصت سرمایه گذاری در یک مکان عالی
• بدون معادل در منطقه
• نزدیک فرودگاه و سواحل

ویلاهای تریپلکس نیمه مستقل جادار با گزینه های اقساطی در لارا

این ویلا ها در موقعیت مکانی عالی و نزدیک به فرودگاه و سواحل لارا در لارا، آنتالیا واقع شده اند. این ویلاهای جادار نزدیک به امکانات روزمره مانند مارکیت، بازار عمومی، بیمارستان، مدارس و خودپردازها هستند. این ویلاهای آنتالیا برای فروش 6 کیلومتر تا ساحل لارا، 6.5 کیلومتر تا آبشارهای دودن، 7 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 7.5 کیلومتر تا مرکز خرید تیراسیتی، 21 کیلومتر تا مرکز شهر و 22.5 کیلومتر تا کالیچی (شهر قدیمی) فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی دارای 14 ویلای نیمه مستقل و امکانات مجتمع با کیفیت مانند پارکینگ ماشین در فضای باز، باغ خوب نگهداری شده، ژنراتور، استخر شنا، 24/7 سیستم امنیتی و دوربین امنیتی است.

انواع ویلا ها

ویلاهای تریپلکس 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک توالت، یک سرویس بهداشتی، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن، یک اتاق رختشویی، جکوزی، 3 بالکن فرانسوی و یک تراس است.

این ویلا ها با امکانات لوکس مانند درب استیل، لوازم آشپزخانه، کرکره اتوماتیک، نورافکن، گاز طبیعی، رختکن، تاسیسات گرما و صدا و زیرساخت های تهویه مطبوع مجهز هستند.

ویژگی های عمومی ویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا

ویلا / آنتالیا / لارا

استخرپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیاتاق رختکنکرکرهدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 330.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 5.11.2020 17:40:22

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکسویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس311.700 €6+1کنییالتی / آنتالیاخانه روستایی مبله با نمای شگفت انگیز طبیعت در آنتالیا خانه روستایی مبله با نمای شگفت انگیز طبیعت در آنتالیا 303.800 €4+2آکسو / آنتالیاویلای بزرگ خصوصیبا قیمت مقرون به صرفه در لارا، آنتالیا ویلای بزرگ خصوصیبا قیمت مقرون به صرفه در لارا، آنتالیا 345.000 €6+2 trpلارا / آنتالیاخانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیاخانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا359.000 €2+2کالیجی / آنتالیا