تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس

ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, آنتالیا / کنییالتیویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-1ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-2ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-3ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-4ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-5ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-6ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-7ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-8ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-9ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-10ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-11ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-12ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-13ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-14ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-15ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-16ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-17ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-18ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-19ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-20ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-21ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر داخلی-22ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر مراحل ساخت-1ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر مراحل ساخت-2ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر مراحل ساخت-3ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر مراحل ساخت-4ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر مراحل ساخت-5ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر مراحل ساخت-6ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر مراحل ساخت-7ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر مراحل ساخت-8ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر مراحل ساخت-9ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, تصاویر مراحل ساخت-10ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, پلان ملک-1ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, پلان ملک-2ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس, پلان ملک-3
قیمت از 335.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 450 m²
 • 6+1
 • 2
 • 1
 • 01/2020
 • 3
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 5 km
 • 22 km
شماره ملک AYT-920

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت سرمایه گذاری بالا
• منطقه ای آرام و ساکت
• نزدیک به پروژه بوگاچای و مرکز شهر

ویلا هایی مدرن 6+1 مناسب برای سرمایه گذاری در کنییالتی، آنتالیا

ویلاهای لوکس و مدرن با سیستم خانه هوشمند واقع در کنییالتی در منطقه بسیار آرام اما از نظر دسترسی بسیار مناسب است. این محله نزدیک به کلیه امکانات اجتماعی مانند بازارها، کافه ها و رستوران ها، پارک ها، مدارس و دستگاههای خودپرداز قرار گرفته است. همچنین این منطقه میزبان سواحل، کلوپ های شبانه، هتل های 5 ستاره، رستوران های درجه یک و غیره می باشد.

این ویلاهای فروشی در آنتالیا با امکانات رفاهی روزانه، نزدیک به کمربندی جاده کمر، بوردور، دنیزلی میباشد. 5 کیلومتر تا ساحل، 5.5 کیلومتر تا نزدیکترین مرکز خرید، 10 کیلومتر تا مرکز شهر و 22 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجموعه ویلا شامل 28 ویلای 3 طبقه ای، 4 ویلای مستقل و 12 ویلای نیمه مستقل می باشد. این مجتمع با طیف وسیعی از امکانات از قبیل 2 استخر روباز، باغ با طراحی زیبا، زمین بازی کودکان، زمین های تنیس، مرکز تناسب اندام، ژنراتور، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی می باشد.

یک نوع ویلا برای فروش در مجتمع وجود دارد

ویلاهای 6 خوابه 450 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 سرویس بهداشتی، 2 حمام، اتاق سرگرمی/ سینما، اتاق رختکن، اتاق رختشویی، فروشگاه و بالکن می باشد.

کلیه ویلاها با امکانات درجه یک مانند لوازم آشپزخانه، مبلمان، پارکینگ سرپوشیده، آسانسور از پارکینگ به کلیه طبقه های ویلا، باربیکیو، جکوزی، سونا، دوش، کرکره، پاسیو، سیستم خانه هوشمند، سیستم گاز طبیعی، سیستم تهویه مطبوع مرکزی، سیستم گرمایش از کف و اینترنت وای فای بنا شده اند.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلاهایی برای سرمایه گذاری در کنییالتی آنتالیا با طراحی لوکس

ویلا / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهدوشمبلمانمنقل بارباکیوتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 335.200 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 18.03.2021 09:01:38

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندوویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو309.400 €3+1کندو / آنتالیاخانه ای خصوصی کاملاً مبله در دوشوشومالتی، آنتالیاخانه ای خصوصی کاملاً مبله در دوشوشومالتی، آنتالیا300.000 €4+2دوشیمالتی / آنتالیاویلای بزرگ خصوصیبا قیمت مقرون به صرفه در لارا، آنتالیا ویلای بزرگ خصوصیبا قیمت مقرون به صرفه در لارا، آنتالیا 345.000 €6+2 trpلارا / آنتالیاویلای معاصر درهم تنیده با طبیعت در آنتالیاویلای معاصر درهم تنیده با طبیعت در آنتالیا361.000 €5+1 dpدوشیمالتی / آنتالیا