تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟

18.7.2019

اغلب مشتریان می پرسند که آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟ با توجه به این که در طول دهه ها، تمرکز اصلی بازار املاک و مستغلات از یافتن ملک تنها به تعهد صحیح مالی تغییر کرده، این پرسش، سوال خوبی است.

شرایطی مانند ساخت منازل، ارزش سرمایه و نقدینگی، همه عواملی هستند که خریداران خانه در نظر می گیرند. بنابراین، برای پاسخ دادن به این، بیایید به عملکرد فعلی بازار مسکن در ترکیه نگاه کنیم. نرخ بهره بالا باعث شده است که فروش داخلی کاهش یابد، اما فروش به اتباع خارجی همیشه بالا است.

در سال 2018، اتباع خارجی از کشورهای مختلف 40000 ملک در ترکیه خریداری کردند. این روند تا سال 2019 ادامه داشته و هیچ نشانه ای دال بر کاهش آن وحود ندارد و پیش بینی فروش سالانه 50000 واحد برای امسال می شود.

با این حال، چرا سرمایه گذاران مشتاق بازار مسکن ترکیه هستند؟

چرا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است

1: نرخ تبادل بین لیر و دیگر ارزهای جهانی در اکثر اوقات بالا است، این بدان معنی است که خریداران بیشتر از هر زمان دیگری لیر ترکیه دارند.

2: مازاد مسکن در مناطق خاص، در قیاس با سایر کشورهای محبوب در خرید املاک باعث قیمت های مقرون به صرفه در هر متر مربع می شود.

3: بسیاری از توسعه دهندگان بر روی ساخت مدرن با آخرین فن آوری معماری و پیشرفته تمرکز می کنند. به عنوان مثال این آپارتمان های سه خوابه فروشی در آنتالیا شامل تکنولوژی خانه هوشمند و امکانات عمومی مانند سونا، سالن بدنسازی و استخر هستند.

4: خریداران خرید خانه هایی با ارزش 250.000 دلار یا بیشتر که تمایل داشته باشند سه سال ملک خود را حفظ کنند واجد شرایط درخواست شهروندی ترکیه هستند.

آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟

بنابراین، بازار فرصت های زیادی را ارایه می دهد، اما ارزشمند است که سرمایه گذاری بالقوه خود را به حئاکثر برسانید. پس از همه اینها، در حال حاضر زمان خرید است و از مواردی باید آگاه باشید.

1: املاک نوسازی شده: سرمایه گذاری پر هزینه

بسیاری از مردم رویای خرید یک خانه سنتی و بازسازی آن را دارند، برای آنکه یا آن را به فروش برسانند یا در ترکیه بازنشسته می شوند. با این حال، هزینه ارتقاء خانه های قدیمی به امکانات مدرن می تواند هزاران لیر هزینه داشته باشد و در بیشتر موارد به ارزش فروش ملک اضافه نمی شود.

2: خرید- برای- اجاره ملک در ترکیه

گزارش های اخیر نشان می دهند که خانه های تعطیلاتی 30 درصد از بازار را پوشش می دهند که محبوبیت آن را نشان می دهد. با این حال، تحقیق در مورد منطقه ای که شما قصد خرید آن را دارید، مهم است. به عنوان مثال، در اقامتگاه اژه ای آلتینکوم، رونق بازار با خانه های تعطیلاتی جهت اجاره است، بنابراین شما باید بازاریابی مخصوصی را برای به دست آوردن سهم خود از این بازار انجام دهید.

در عین حال، کمبود اجاره درازمدت وجود دارد که باعث درآمد پایین تر می شود. این موردی است که باید در نظر گرفت، به ویژه از آنجایی که شما باید مالیات بر درآمد پرداخت کنید. علاوه بر بازاریابی اجاره خانه، مدیریت یکی دیگر از جنبه هایی است که باید در نظر گرفت، از جمله تمیز کردن، تعمیرات، نگهداری و پرداخت قبوض.

شما همچنین باید هر مستاجری را در سیستم رسمی دولتی ثبت کنید. سرمایه گذارانی که در کشورهای دیگر زندگی می کنند، اغلب از تیم مدیریتی برای رسیدگی به این مساله استفاده می کنند. درعوض انجام کارها به تنهایی، املاک با اجاره تضمین شده را در نظر بگیرید که مدیریت می تواند آن را برای شما انجام دهد.

3: سرمایه گذاری خود در ترکیه را فاینانس کنید

برای فاینانس سرمایه گذاری خود از بانک های ترکیه ای که نرخ بهره بالایی را برای وام به اتباع خارجی ها درخواست می کنند، اجتناب کنید. گزینه بهتر این است که به خانه های پیش فروش با شرایط پرداخت اقساطی از 1 تا 5 سال، توجه کنید. آنها بهره رایگان دارند و به شما امکان می دهند به قیمت های بهتری دسترسی پیدا کنید. مثالهایی از این املاک را اینجا ببینید.

مشاوره بیشتر در مورد سرمایه گذاری در املاک ترکیه

بدین ترتیب، به طور خلاصه، خرید ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب است، اما در هر منطقه باید دقت شود که چه چیزی فروش را افزایش می دهد و چقدر پتانسیل بالقوه در آینده برای به حداکثر رساندن سود ملک شما وجود دارد. اگر میخواهید با یک نماینده فروش محلی صحبت کنید تا تور بازدید شما را هماهنگ کند و یا برای مشاوره بیشتر و بحث در مورد چگونگی ورود به بازار مسکن ترکیه، امروز با ما تماس بگیرید.

همچنین لیست گسترده ای از آپارتمان ها و ویلا ها فروشی ما را ببینید و فرم درخواست را کامل کنید یا از امکان چت برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

اخبار املاک12.10.2019
داستان عشق از مکزیک تا آنتالیا
6.10.2019
پنجاه و ششمین جشنواره فیلم پرتقال طلایی آنتالیا از 26 اکتبر آغاز می شود
17.9.2019
آغاز پروازهای چارتر مستقیم از هند به آنتالیا
12.9.2019
آنتالیا-دهمین- شهر-مهم -بازدیدکننده- و- موردتوجه -در-جهان –است
27.8.2019
چرا در املاک ترکیه سرمایه گذاری کنیم؟
23.7.2019
بافت معماری آنتالیا از گذشته تا حال
18.7.2019
آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟
13.7.2019
ترکیه: 7 کشور برای زندگی و کار در سراسر جهان
خواندن همه خبرها
بالا
برو به