تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟

10.06.2021

چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟در طول 15 سال گذشته، ترکیه به مکانی تبدیل شده است که هر روزه اتباع خارجی بیشتری ترجیح می دهند در آن ملکی را برای زندگی و یا شروع کار خریداری کنند. دلیل عجله برای خرید ملک در اینجا این بوده که ترکیه گزینه های املاک فوق العاده ارزانتری را در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی ارائه می دهد. وقتی ما به سال 2021 رسیدیم، شما هنوز هم می توانید معاملات خوب یا حتی بهترینسبت به قبلرا انجام دهید زیرا این کشور نوید یک زندگی ایمن و راحت را، به همراه شرایط مناسب آب و هوایی و با قیمت مناسب ارائه می دهد. ما هزینه های بخش املاک و مستغلات در ترکیه را به طور مفصل در صفحه ی نمای کلی قیمت املاک و مستغلات - آیا ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟ بررسی نموده ایم.

در سال های اولیه رونق املاک و مستغلات در ترکیه ، چند داستان غم انگیز از تجربه ی خرید ملک برخی افراد در ترکیه وجود داشت. این خریداران دریافتند که پس از خرید، به آنچه که به آنهابه عنوان ملک نشان داده شده بود نرسیدند و یا متوجه شدند که مالک، ملک را به چند خریدار فروخته است. حتی برخی گفتند که از آنها کلاهبرداری شده و از به اصطلاح "سرمایه گذاری" خود چیزی پس نگرفته اند.

اکثر معاملات خرید ملک در ترکیهتا به امروزبا موفقیت انجام شده و بیشتر مردم از سرمایه گذاری خود راضی بوده اند، اما در مواردی نادر، که همه چیز طبق برنامه پیش نرفته، باعث شده شهرت بدی برای کل بازار مسکن و بنگاه های املاک و مستغلات در ترکیه بر جای بماند.

خوشبختانه، افزایش سرمایه گذاری های خارجی دولت را وادار به کنترل شدیدتر و افزایش مجازات ها برای جلوگیری از تقلب در بازار املاک و مستغلات کرده است. با توجه به اقدامات احتیاطی لازم، این مشکلات با گذشت زمان کم و بیش از بین رفته اند. با این حال این بدان معنا نیست که همه چیز تضمین شده یا اینکه فرآیند خریدحتمابدون هیچ مشکلی پیش خواهد رفت. خرید ملک در ترکیه در صورتی بسیار مطمئن و آسان است که کارها را به درستی انجام دهید و با یک شرکت املاک و مستغلات حرفه ای کار کنید.

خرید ملک در ترکیه چقدر ایمن است؟

اولین کاری که باید انجام دهید یافتن یک شرکت حرفه ای و دارای وکلای قابل اعتماد است. کار با یک شرکت املاک و مستغلات حرفه ای آرامش بیشتری به خریداران می دهد. این نکته به خصوص هنگام خرید خانه در خارج از کشور بسیار قابل توجه است. به عنوان مثال، سند مالکیت مهمترین عنصر در این فرایند است. بنگاه املاک و مستغلات شما باید قبل از تبلیغو ارائه یملک، سند مالکیت را بررسی کند تا اطمینان حاصل کند که فروشنده مالک اصلی ملک است. علاوه بر این، آنها باید بررسی کنند که آیا اسناد مالکیت دارای وام هستند؟ یا اینکه آیا صاحب ملک بدهی معوقه ای دارد که در صورت خرید ملک ممکن باشد شما در قبال آن مسئول باشید.!

پیش از این نقل و انتقال سند مالکیت برای خریداران خارجی وقت گیر بود زیرا آنها موظف بودند از ارتش مجوز بگیرند. اما امروزه، پس از ثبت درخواستشما و تکمیل مدارک مورد نیاز، تحویل سند و نقل و انتقال در اداره ی ثبت زمین و دفتر کاداستر بسته به حجم کار دفتر طی یک یا دو روز انجام می گیرد. در فرآیند نقل و انتقال سند مالکیت، باید از حقوق خریدار و فروشنده از طریق عقد قرارداد کتبی توسط وکیل، محافظت به عمل آید. درباره سند مالکیت در ترکیه بیشتر بدانید.

شرکت املاک و مستغلات تکچه اورسیز به عنوان یک شرکت املاک حرفه ای، هر مرحله از مراحل خرید شما را شما دنبال می کند و همواره آماده ی ارائه ی مشاوره به شما با پشتیبانی وکلای شرکت می باشد. در چنین مواردی، مشاورین فروش ما فقط به نمایندگی از شما و نه هیچ شخص دیگری فعالیت می کنند و وکلای ما از حقوق شما محافظت خواهند کرد. ما همچنین خدمات بسیار ارزشمند و مفیدی را از جمله دریافت شماره مالیاتی، افتتاح حساب بانکی، برنامه های اجازه اقامت، اتصالات و اشتراک آب و برق، بیمه و حتی خرید مبلمان را برای خریداران خارجی در صورت لزوم ارائه می دهیم. راستش را بخواهید، یافتن همه ی این خدمات در یک مکانکار دشواری است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خدمات قبل و بعد از فروش ما مراجعه کنید.

همچنین ممکن است از خود بپرسید که آیا ساختمان های ترکیه خوب ساخته شده و در برابر زلزله مقاوم هستند؟ باید گفت که مقامات دولتی، هر ساختمان جدید را با دقت آزمایش می کنند تا از تطابق آن بنا با قواعد ساخت و ساز اطمینان حاصل کنند. در صورت عدم رعایت مقررات، پیمانکاران ممکن است تا 5 سال به حبس محکوم شوند. علاوه بر این، شرکت های سازنده به لطف افزایش فروش املاک به خریداران خارجی، استانداردهای خود را برای رفع نگرانی های مشتریان خود بالا می برند.

روش مطمئن خرید ملک در ترکیه

به طور خلاصه، شما باید در مورد شرکتی که از خدمات آن استفاده می کنید، تحقیقات لازم را به عمل آورید تا مطمئن شوید که آنها قابل اعتماد هستند. سوالات زیادی وجود دارد که باید بپرسید از جمله اینکه چه مدت آنها در این بخش کار کرده اند؟ آیا کسی را می شناسید که از آنها ملکی خریده باشد؟ آیا آنها دفتر و وب سایت دارند؟

ما اکیداً توصیه می کنیم که ملکی را از پیشخدمت، فروشنده جواهرات یا شخصی که شخصی را می شناسد خریداری نکنید.

همچنین، شما باید روند کار را به یک آژانس املاک محلی بسپارید که می تواند به زبان شما خوب صحبت کند، یا حداقل اگر به عنوان مثال زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم به اشتراک بگذارید، بتوانید با او ارتباط برقرار کنید. بنابراین ما می دانیم که زبان، ابزار مهمی برای مقابله با هرگونه سوءتفاهم می باشد. شرکت املاک و مستغلات تکچه اورسیز به زبان شما صحبت می کند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. در دفاتر ما، مشاورین فروش بومی و حرفه ای داریم که می توانند به زبان های عربی، فارسی، انگلیسی، هلندی، فرانسوی، سوئدی، روسی، آلمانی، اسپانیایی و چینی صحبت کنند.

اگر این کارها را درست انجام دهید، خرید ملک در ترکیه به همان اندازه امن است که در هر کشوری با استانداردهای حرفه ای خوب امکان پذیر است. فراموش نکنید که به صفحه لیست املاک و مستغلات نگاهی بیندازید تا بهترین ملک مناسب خود را در ترکیه پیدا کنید!

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به