تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول

املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتالاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, استانبول / کارتال - videoاملاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-1املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-2املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-3املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-4املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-5املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-6املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-7املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-8املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-9املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-10املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-11املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, تصاویر داخلی-12املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, پلان ملک-1املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, پلان ملک-2املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, پلان ملک-3املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, پلان ملک-4املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, پلان ملک-5املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, پلان ملک-6املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول, پلان ملک-7
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • استانبول / کارتال
 • 56 m² به 632 m²
 • Std, 1+1, 2+1, 4+1, 6+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2018
 • 30
 • فروخته شد
 • 3 km
 • 10 km
شماره ملک IST-393

3 دلیل اصلی برای خرید

• دید جزیره
• انباری خصوصی برای هر آپارتمان
• جنب بزرگراه ای-5

املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست مجهز به استانداردهای هتل 5 ستاره در کارتال

این ملک آماده تحویل در کارتال، استانبول در یک مکان منحصر به فرد واقع شده است. کارتال به دلیل تحول شهری بهترین منطقه سرمایه گذاری میباشد. طیف گسترده ای از امکانات اجتماعی از جمله خدمات بهداشتی و درمانی تا موسسات آموزشی در این منطقه وجود دارند. همچنین، کارتال میزبان یک ساحل طولانی در امتداد دریای مرمره میباشد.

این املاک دوستدار طبیعت در کنار بزرگراه ای-5 دسترسی آسان به کلیه امکانات اجتماعی در سراسر استانبول را فراهم می کند. این ملک در استانبول 10 کیلومتر تا فرودگاه صبیها گوچن، 3 کیلومتر تا پارک ساحلی پندیک، 18 کیلومتر تا کادیکوی، 16 کیلومتر تا خیابان بغداد، 30 کیلومتر تا میدان تکسیم، گراند بازار و مسجد ایاصوفیا، 23 کیلومتر تا برج مایدن، 5 کیلومتر تا هتل جنگل آیدوس، 22 کیلومتر تا تونل اوراسیا و 24 کیلومتر تا پل تمموز 15 جولای فاصله دارد

بیمارستان های منطقه: بیمارستان چشم دنیاگوز، بیمارستان خصوصی پندیک بولگه، بیمارستان خصوصی پندیک شیفتا، بیمارستان مگاپل و بیمارستان خصوصی رمدی.

مدارس منطقه: دانشگاه گدیک استانبول، دانشگاه بالکان، کالج فارابی، کالج ای آر آ، کالج یاکاجیک دوعا، کالج احمد شیمشک، کالج یاکاجیک بالکلار، کالج علوم خصوصی، کالج بالکبال، کالج بیرکیم و کالج خصوصی بالکانلار.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید نوکا، مرکز خرید ریل، مرکز خرید پنتیک پارک، مرکز خرید استانبول - کارتال، مرکز خرید استانبول- پندیک، کارفور اس آ، مرکز خرید ام یک و مرکز کارتال.

این مجتمع با کاربری مختلف در زمینی به مساحت 49.000 متر مربع بنا شده است که 18.500 متر مربع آن مسکونی، 7.400 متر مربع اداری، 5.200 متر مربع آن فروشگاه، 1.500 متر مربع انباری و 15.000 متر مربع آن پارکینگ ماشین میباشد. این املاک در استانبول در مجموع از 289 بخش مستقل شامل 231 واحد آپارتمان، 52 واحد اداری و 6 فروشگاه فروشگاه تشکیل شده است.

این مجتمع تک بلوکی همچنین طیف گسترده ای از امکانات اجتماعی را در زمینی به مساحت 2.500 متر مربع که متشکل از استخرهای سرپوشیده و روباز، زمین بازی کودکان، پارکینگهای سرپوشیده، مخزن آب، آسانسور، دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی، پذیرش ارایه می دهد. مناطق مختلف، مرکز بازی، مرکز تناسب اندام، سونا، حمام ترکی، اتاق بخار، کتابخانه، 190 متر مسیر پیاده روی و دویدن، دفاتر انفرادی مجهز به کلیه زیرساخت های فناوری، پله های فرار از آتش، سیستم آبپاش، سالن اجتماعات، اتاق کنفرانس، فضای مجلل، خدمات فنی و نظافتی، خشکشویی، مدیریت حرفه ای و انباری خصوصی برای هر آپارتمان میباشد.

در اینجا 6 نوع ملک موجود وجود دارد

آپارتمان استودیو 56 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمانهای 1 خوابه 71-76 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمانهای 2 خوابه 132-139 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی و 1 یا 2 بالکن.

آپارتمان 4 خوابه 206 متر مربع.

ویلای 4 خوابه 460 متر مربع.

ویلای 6 خوابه 632 متر مربع.

این آپارتمان ها با دید دریای مرمره و جزایر با وجود درختان جنگل آیدوس از آب و هوایی خوب و تازه برخوردار هستند. این آپارتمان ها با استانداردهای هتل 5 ستاره از مواد با کیفیت بالا بنا شده اند. این آپارتمان ها دارای زیرساخت های اینترنتی مدرن، درب فلزی، سیستم گرمایش مرکزی، لوازم آشپزخانه و کابین دوش نیز برخوردار هستند.

لطفا برای دسترسی به شرایط پرداخت جزییات بیشتر با ما تماس بگیرید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی املاک با دید جزیره جنب بزرگراه ای-5 در استانبول

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7حمام ترکیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.1.2020 15:57:09

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورتآپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورت35.700 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای لوکس و واحدهای اداری- مسکونی در استانبولآپارتمانهای لوکس و واحدهای اداری- مسکونی در استانبول39.700 €Std, 1+1, 2+1, 3+1آواجیکر / استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول44.200 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعیآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی44.200 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول