تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

استانبول آپارتمان برای فروش

استانبول آپارتمان برای فروش, استامبول / کوچکچکمجهاستانبول آپارتمان برای فروش, استامبول / کوچکچکمجه - videoاستانبول آپارتمان برای فروش, استامبول / کوچکچکمجه - videoاستانبول آپارتمان برای فروش, استامبول / کوچکچکمجه - videoاستانبول آپارتمان برای فروش, استامبول / کوچکچکمجه - videoاستانبول آپارتمان برای فروش, استامبول / کوچکچکمجه - video
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • استامبول / کوچکچکمجه
 • 75 m² به 84 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 2013
 • 22
 • فروخته شد
 • 1 km
 • 4 km
 • 20 km
شماره ملک IST-033

آپارتمان زیبا در استانبول در کوچوکچکمجه

انواع مختلف ویلا و آپارتمان برای فروش از پروژه ویژه آپارتمان در استانبول وجود دارد این ملکهای زیبابرای فروش درنزدیکی بوسفروس دوم، دریاچه کوچوکچکمجه و پارک تفریحی بین المللی هستند.

کوچوکچکمجه و پارک تفریحی بین المللی کوچوکچکمجه، منطقه ای محبوب برای یک زندگی اجتماعی است. این پروژه یکی از لوکس ترین املاک استانبول است که دارای موقعیت عالی در منطقه جدید و در حال توسعه در استانبول است. فقط 10 دقیقه رانندگی از فرودگاه آتاتورک فاصله است. حمل و نقل عمومی (متروباس) و کشتی (آی دی او) در مسیر پیاده روی هستند. بسیاری از امکانات رفاهی در این منطقه مانند مراکز بزرگ خرید، بیمارستان ها، داروخانه ها و مدارس وجود دارند.

پانواع بسیاری از املاک مسکونی دراین پروژه وجود دارد. یک دریاچه مصنوعی بسیار بزرگ وجود دارد. همچنین این املاک در کنار دریاچه کوچوکچکمه واقع شده است. این ملک یکی از لوکس ترین آپارتمانها در استانبول است که در زمینی به مساحت 125000متر مربع بنا شده است. 65 درصد این زمین به فضای سبز اختصاص داده شده است.

این ملک شامل برج نگهبانی، باروک باغ، هاشباهچه و باغ مابین است. از چندین پارک خاص در این مجتمع مسکونی به نامهای رز پارک، پارک جوره و پوعت پارک میتوان نام برد. این پروژه شامل انواع بسیاری از مجتمع های مسکونی و تجاری است. مراکز خرید، بازارها، رستورانها، سونا و مراکز تناسب اندام نیز وجود دارد. همچنین دروازه های امنیتی در قسمت ورودی، نگهبانی و باغبان نیز وجود دارد. در این مجتمع مسکونی یک کافی شاپی وجود خواهد داشت به مانند کافی شاپی که میدنز تاور میباشد.

انواع مختلفی از آپارتمان در این مجموعه وجود دارد. آپارتمان 83 متر مربع 1 خوابه و 111 متر مربع 2 خوابه با باغ اختصاصی در تراس.آپارتمان 1 اتاق خواب، حمام، اتاق رختکن، تراس، آشپزخانه اوپن با لوازم آشپزخانه. آپارتمان 2 اتاق خوابه، حمام، اتاق رختکن، تراس، آشپزخانه اوپن با لوازم آشپزخانه.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی استانبول آپارتمان برای فروش

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان استانبول آپارتمان برای فروشاستانبول آپارتمان برای فروش
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهایی منحصر به فرد در یک موقعیت مرکزیآپارتمانهایی منحصر به فرد در یک موقعیت مرکزی41.000 €1+0, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استامبولآپارتمان مقرون بصرفه برای فروشآپارتمان مقرون بصرفه برای فروش41.500 €Std, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استامبولآپارتمان لوکس با دید دریا و دریاچهآپارتمان لوکس با دید دریا و دریاچه42.000 €Std, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استامبولآپارتمان آماده تحویل برای فروش با شرایط اقساطآپارتمان آماده تحویل برای فروش با شرایط اقساط45.000 €Studio, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استامبول